Desetiměsíční dítě závislé na babičce

Anonymní
4.11.20 20:21

Desetiměsíční dítě závislé na babičce

Ahoj, dnes potřebuji radu nebo možná i podporu? Nevím…
Mám desetiměsíční dceru a s mojí mámou mám hodně dobrý vztah, myslím, že takový jen tak nikdo nemá, takže mi máma už od začátku s malou hodně pomáhá, je u nás dost často… Dnes když u nás máma byla tak za mnou malá nechtěla skoro jít, nechtěla se mnou ani jíst a když jsem ji potom vzala od babičky, že už půjdeme spát tak začala hrozně řvát a natahovat na ní ruce. Už dřív když jsem ji šla třeba nakrmit a máma tu byla tak třeba zakňourala, ale nic tak hrozného jako dnes… Když jsme samy jen s manželem tak zase když odejdu já třeba jen na záchod tak začne taky fnukat tak nevím. Měla bych být ráda, že není maminčin mazánek? Dost mě to dneska asi zamrzelo nebo co… Má někdo podobný zkušenosti prosím? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.11.20 20:48
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes potřebuji radu nebo možná i podporu? Nevím…
Mám desetiměsíční dceru a s mojí mámou mám hodně dobrý vztah, myslím, že takový jen tak nikdo nemá, takže mi máma už od začátku s malou hodně pomáhá, je u nás dost často… Dnes když u nás máma byla tak za mnou malá nechtěla skoro jít, nechtěla se mnou ani jíst a když jsem ji potom vzala od babičky, že už půjdeme spát tak začala hrozně řvát a natahovat na ní ruce. Už dřív když jsem ji šla třeba nakrmit a máma tu byla tak třeba zakňourala, ale nic tak hrozného jako dnes… Když jsme samy jen s manželem tak zase když odejdu já třeba jen na záchod tak začne taky fnukat tak nevím. Měla bych být ráda, že není maminčin mazánek? Dost mě to dneska asi zamrzelo nebo co… Má někdo podobný zkušenosti prosím? :think:

Ahoj, já mám taky s mámou dobrý vztah, pomáhá mi, hlídá když potřebuji. Ale malá je na mě dost fixovaná, jsou jí zatím 4 měsíce. Ale mám švagrovou, a její 3 lety syn chce být radši u její mámy, když jsou na návštěvě tak dělá hysterické scény tak dlouho, dokud mu jeho máma nedovolí u babičky zůstat, ale tam jde spíš o to že doma se hádají a to dítě se necítí v bezpečí… Nevím, asi by mě to taky mrzelo, proto já s malou jsem celý den, jen když fakt potřebuji, tak máma hlídá, aby si malá na ní moc nezvykla. Třeba to bylo jen dnes a uvidíš časem, ale fakt, buď s malou pořád, pak by si mohla zvyknout na tvou mámu, a tebe jako její mámu by to mrzelo

• Citovat
  • Nahlásit
194
4.11.20 20:51

Ahojky z toho si nic nedělej mám taky super mamku která hodně moc pomáhá při hlídání dětí a samozřejmě děti na ni úplně visí ani k doktorovi nechtějí semnou jen s Babi milujou ji strašně moc :srdce: a nelamej si hlavu :palec: je lepší babánek než mamanek aspoň si třeba víkend vezme malou až bude větší a ty si aspoň odpocines nebo vyrazí pryč ať s kámošky nebo manželem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
4.11.20 20:54

Taky by mě to mrzelo.. Nicméně nedávno u nás byla tchyne s jejím dítětem, hráli si s mojí skoro 11ti měsíční dcerou, a ta potvora po mě ani nefňukla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
4.11.20 21:18

Mě malá posílá pryč, když jsme u babičky a hrajou si spolu v posteli (skáčou, čtou knížku, apod.). Ne teda vždycky, ale stává se to. Nebo mě občas posílá pryč, když si hraje doma s tátou. Chce si prostě užít toho, koho má míň u sebe. Tak jdu a hodím nohy na stůl. :mrgreen: neznamená to, že by tě neměla ráda. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
5.11.20 00:41

Děti vždycky milují v tu chvíli toho, kdo se jim věnuje a hraje si s nimi.
Má dcera vždycky říkala, že mě miluje, ale jakmile u nás byla babička, posílala mě pryč, že si chce hrát s ní.
Věnuj ji svou lásku, ale s nadhledem vnímej i její přání. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
5.11.20 07:16

Úplně normální, je to take podle obdobi, ted preferuje babiccku, za pul roku Tebe, potom taťku…Je to dobre, mala zase mela obdobi, kdy nechtěla vubec k manzelovi, ale k dědovi bez problémů :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
5.11.20 12:42

Babicky holt rozmazluji, u nas je taky babanek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.20 19:55

Jee holky tohle jsem potřebovala. Trochu podpory. Moc děkuji :srdce: