Děsí vás někdy, že na všechno zůstanete samy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 14:38
Děsí vás někdy, že na všechno zůstanete samy?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli vás někdy děsí představa, že na všechno zůstanete samy. Dlouho jsem pracovala v jiném městě, pak jsme se s manželem vrátili do mého rodiště, kde mám maminku s babičkou, ale jinak tu vlastně nikoho neznám. Po porodu mi obě hrozně pomohly, ale mám pocit, že nebýt jich, asi bych to nezvládla a složila se. Teď má malý 11 měsíců, začíná se diskutovat o druhém a já vážně nevím, někdy si představuju, co bych dělala, kdybych na všechno zůstala sama… Vím, že jiné maminky to dávají a obdivuju jejich psychickou odolnost, jen mi prostě přijde, že já stojím jako matka za ho.no, jsem pořád nervózní, plačtivá a tak…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
zakruta
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 14.04.19 14:41

Moc nechapu ten postesk, ze bys byla na vse sama… Jsou mezi nami takove, ktere nemaji manzela a dokonce ani babicku s maminkou…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 14.04.19 14:42

Neděsí. Když byly synovi 2 roky zůstala sem na všechno sama a zvládala líp než když sem měla ex za zadkem. Babičku nemám, mamka bydlí daleko a pracuje tak od ní sem nikdy žádnou velkou pomoc neměla ani nečekala. Ono je fajn mít někoho, kdo pomůže, ale když nikdo takový není a člověk zůstane sám, tak prostě musí zvládat ať chce nebo ne…

Aduš8
Závislačka 4128 příspěvků 14.04.19 14:43

Samozřejmě bych s dětmi sama zůstat nechtěla, malému je rok a půl a čekáme druhé. Ale kdyby k tomu došlo, vím, že to zvládnu. Bojovala bych za ně a za to aby měly spokojený život, všemi silami. Děti jsou ten nejlepší hnací motor.

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 14.04.19 14:44

Jako úplně sama? Tak mám manžela :kytka: rodinu mám daleko, takže babička nepomůže když si pisknem, u první byli 3500 a viděla jsem je dvakrát za rok, u druhé budou 400 km a jsme na všechno sami a jsem radši než je mít za zadkem.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 14.04.19 14:46

Jako že by mě manžel opustil?? To se nikdy nestane… vybrala jsem si skvělého chlapa a babička hlídá každý víkend :mrgreen:

mrav
Nadpozemská drbna 26625 příspěvků 14.04.19 14:49

Máš fungující rodinu? Jestli ano, tak se neboj toho, že na všechno budeš sama. Já jsem po smrti své ženy zůstal sám s dvouletou dcerou a právě tehdy rodina dost pomohla. Vím, jak je péče o dítě náročná, ale také vím, že když je nejhůř, můžu se spolehnout na jejich pomoc. :mavam:

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 14.04.19 14:49

Já se spíš děsím toho, že by se manželovi něco stalo a proto bych zůstala sama s třema dětma, to už nepočítám, že by si na krk někdo uvázal vdovu s třema děckama :lol:

Lama Lama
Hvězda diskuse 51869 příspěvků 14.04.19 14:51
@Kaileee píše:
Jako že by mě manžel opustil?? To se nikdy nestane… vybrala jsem si skvělého chlapa a babička hlídá každý víkend :mrgreen:

Třeba opustil smrti… Sorry za tu drsnou upřímnost, ale ta jistota některých lidí mi někdy fakt šokuje…

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 14.04.19 14:53
@Lama Lama píše:
Třeba opustil smrti… Sorry za tu drsnou upřímnost, ale ta jistota některých lidí mi někdy fakt šokuje…

tak smrt je jediný důvod… :) to bys nás musela znát, pak bys to chápala

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 14.04.19 14:53

@Kaileee i super chlapa může přejet autobus. Chtěla bych mít tvoji jistotu :roll: že je věrný a nikdy by tě neopustil je jedna věc (a ani tomu nikdy nemůže člověk věřit na 100%), ale že se někomu stane nehoda nebo se objeví smrtelná nemoc už prostě neovlivní…

zakruta
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 14.04.19 14:58
@Kaileee píše:
Jako že by mě manžel opustil?? To se nikdy nestane… vybrala jsem si skvělého chlapa a babička hlídá každý víkend :mrgreen:

Zavidim ti tu naprostou jistotu ;)

iPodPrd
Kecalka 221 příspěvků 14.04.19 14:59

Taky se tím občas týrám, tou představou. Ale pak to včas utnu a užívám si to, co mám :srdce: To by se musel člověk zbláznit, kdyby se každým „co by kdyby“ užíral ;)

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 14.04.19 15:02
@Kriss Tina píše:
@Kaileee i super chlapa může přejet autobus. Chtěla bych mít tvoji jistotu :roll: že je věrný a nikdy by tě neopustil je jedna věc (a ani tomu nikdy nemůže člověk věřit na 100%), ale že se někomu stane nehoda nebo se objeví smrtelná nemoc už prostě neovlivní…

tak to je jasný, já jsem psala o tom, že by mě neopustil :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 14.04.19 15:09

@Kaileee ale o tom se v úvodním příspěvku nic nepíše, zakladatelka se bojí že zůstane sama, ale nepíše z jakého důvodu…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama