Detektiv na manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 23:22
detektiv na manžela?

Manžel se chová hodně divně. vlastně z ničeho nic. chtěla bych si ověřit, jestli za tím není jiná žena. Poradíte mi, jak funguje soukromý detektiv, kolik to stojí? Jak dlouho to třeba sleduje?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

arada
Extra třída :D 12726 příspěvků 28.03.18 05:34

Chjo, to snad nemyslíš vážně. Co tak si s ním promluvit.Nebo si najmi dva, abys měla jistotu.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 28.03.18 05:59

A co si nejdříve promluvit? Zeptat se ho zda nemá nějaký problém? :roll: a ne hned detektiva 8o

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 28.03.18 06:51
@Anonymní píše:
Manžel se chová hodně divně. vlastně z ničeho nic. chtěla bych si ověřit, jestli za tím není jiná žena. Poradíte mi, jak funguje soukromý detektiv, kolik to stojí? Jak dlouho to třeba sleduje?

Asi bych se ho ani neptala a hned se rozvedla :zed:
Chudak chlap třeba má nějaký problem a misto aby ses jej zeptala tak chces hned najimat detektiva :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.03.18 07:14
@Anonymní píše:
:lol: :lol: :lol: věř, že detektiv stojí fakt hodně.. pokud ho chceš sledovat, tak to může být částka v řádu desetitisíců.. osobně bych to řešila zcela jinak..

berusa.m
Závislačka 2731 příspěvků 28.03.18 07:24

Otázka je, jak konkrétně divně se chová? Má neustále mobil v ruce a na tváři přiblblý úsměv? Potom nepotřebuješ detektiva. Pokud je ustaraný a nervózní, může mít nějaké problémy. V takovém případě je nejlepší se zeptat přímo. Bylo by mi trapně zaplatit člověka, aby sledoval mého manžela. Pokud máš ale podezření, že není tam kde tvrdí, tak si v půjčovně pujč auto a sleduj ho sama. Bude to aspoň levnější. Ale i tak :roll:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 28.03.18 07:29
@Anonymní píše:

A jsi připravená na pravdu? :nevim: Když se ti to potvrdí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 07:38
@Petruna21 píše:
A co si nejdříve promluvit? Zeptat se ho zda nemá nějaký problém? :roll: a ne hned detektiva 8o

mluví jen k věcem k rozvodu. na přímou otázku, jestli někoho má, říká že ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 07:39
@martina.se píše: :lol: :lol: :lol: věř, že detektiv stojí fakt hodně.. pokud ho chceš sledovat, tak to může být částka v řádu desetitisíců.. osobně bych to řešila zcela jinak..

a jak bys to řešila? manžel se chce rozvést…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 07:39
@WERISKA píše:
A jsi připravená na pravdu? :nevim: Když se ti to potvrdí?

aspoň se rychleji odmiluju..budu vědět, že chyba není jen na mé straně, jak mi předhazuje..

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.03.18 07:49
@Anonymní píše:

no celkem logicky bych se rozvedla.. co dosáhneš tim, že zjistíš, kdo za tim je? nic. Akorát zbytečně vyhozené prachy :nevim:

Hroznej puberťák
Závislačka 4534 příspěvků 28.03.18 08:15
@Anonymní píše:

Když se chce rozvést, tak už stejně nemáš co řešit. Divím se, že ti na ty blbý otázky vůbec odpovídá, v okamžiku, kdy bych se ROZHODL pro rozvod a doma to oznámil, na podobné dotazy bych odpovídal, že do toho budoucí bývalé už nic není, že to není její starost a že jsem ochoten s ní řešit jen vypořádání. Brát si detektiva znamená jen vyhodit nesmyslné prachy kvůli vlastní hlouposti a umanutosti, a vůbec nic tím nezískat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 12:27

@Hroznej puberťák ano odpovídá mi, protože stojí o dohodu a ne praní špinavého prádla před soudem a tahání se o děti a o majetek několik let. potřebuju si ujasnit pár věcí z minulosti, takže otázek je pořád dost. ale toho detektiva nakonec asi odpískám, stojí to moc peněz.

Hroznej puberťák
Závislačka 4534 příspěvků 28.03.18 12:59

To, jestli někoho má nebo nemá, do žádné dohody nepatří a před soud už vůbec ne. Pokud se rozvádí s pomstychtivou mrchou, tak se mu a) nedivím, b) tomu, že na něj dotyčná bude vytahovat špínu stejně nezabrání, bohužel.

káťa
Extra třída :D 12847 příspěvků 28.03.18 13:02

Mně by to za tu spoustu peněz nestálo. Stejně se chce rozvést, tak je v podstatě jedno, jestli už někoho jiného má nebo teprve někoho mít bude. Jako vědět bych to chtěla, ale ne za cenu, abych za to utrácela desetitisíce…
maximálně ho můžeš šmírovat sama nebo pomocí kamarádky, to vyjde levněji

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >