Reklama

Detektivní případ: láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Detektiv
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 16:34
Detektivní případ: láska

Ahoj lidi :mavam:
Tohle fórum sleduji již pár dní, možná to je zvláštní, když jsem chlap, ale prostě pročítám různé životní situace, osudy… a názory některých se mi tady velmi líbí. Připadáte mi jako fajn komunita, tak jsem se zaregistroval a rád bych poprosil o Váš pohled na věc.

Pár takových témat tu už bylo, takže to asi bude šeď a nuda. Je to o tom, jak si najít slečnu z pohledu chlapa. Chlapa, kterému je 25, studuje posledním rokem VŠ, do toho pracuje jako ajťák a překladatel a nechodí do hospod a na diskotéky.

Ptal jsem se okolí, připadám jim jako sebevědomý a celkem pohledný kluk (176 cm, 76 kg). U mě je problém jinde. Tím, že se moje koníčky točí okolo počítačů a sporty, které dělám (běh a plavání, občas posilovna) taky nejsou bůhvíjak společenské, tak se zkrátka nemám moc kde seznámit. Nechodím moc do společnosti, jsem spíš introvert (ale dost velký optimista :D s pozitivním náhledem na svět) a mým největším problémem je komunikace. V reálu jsem v kontaktu s málo lidmi a s absolutním minimem žen. V tomhle jsem se sekl někde ve věku 17-18 let a vím o tom.

Jsem majitelem i jednoho herního portálu převážně pro děti, kde komunikuji přes internet denně s desítkami lidí (věk. průměr okolo 15 let), virtuálně, takže nějaký potenciál tam je. Mám pod sebou tým 14 lidí, se kterými na tom portálu pracujeme, takže bych asi řekl, že jsem i vůdčí typ, daří se nám a chystáme expanzi do zahraničí. Ale to vše je jen virtuální, v RL byste to do mě asi vůbec neřekli :nevim:

Dneska jsem si založil profil na seznamce Badoo. Během prvního dne si mě přidalo asi 50 žen, z toho mi 5 napsalo samo od sebe :palec:. Badoo ukazuje: „Vaše popularita: Velmi vysoká“, nicméně když jsem procházel profily těch žen, tak se mi z nich líbilo absolutní minimum. Asi tři. Z toho mi odepsala jen jediná. Vím, je to první den, ale seznamky mi nepřijdou jako řešení. Je to zase jen virtuální a šance na rande se podle mě blíží limitně k nule. Ačkoliv jedna žena (35), se kterou jsem si tam psal, mi navrhla schůzku po asi hodině psaní. Ale 10 let rozdíl je už asi moc i na mě.

Nemám ale nějak extra vysoké nároky, vzhledem k mému věku hledám bezdětnou (promiňte, nemyslím to nijak zle a určitě nemám nic proti matkám samoživitelkám, je to prostě osobní preference, kdybych měl své dítě, asi bych přemýšlel jinak) a max. střední postavy. Žádné vyšší nároky nemám, dokonce bych snesl i kuřačku (jsem nekuřák). Hlavně abych si s dotyčnou rozuměl a abychom měli něco společného (což bude asi obtížné, jedině třeba přes ty jazyky, jsem i překladatel).

Jenže když člověk prostě nikoho moc nezná, tak se nedá nic dělat. A v mé situaci je seznamování těžké - jednak jsem pozadu - a jednak to moje koníčky zas tak moc neumožňují.

Napadá vás, jak z toho ven? Setkal jsem se i s názorem, že mít první vztah v 25 letech je už prostě pozdě. Že ženy v tomto věku už očekávají zkušenosti. Já to ale zas tak černě nevidím, podle mě je to hodně hra náhody.

Díky :andel:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 07.08.18 16:56
@Detektiv píše:
Ahoj lidi :mavam:
Tohle fórum sleduji již pár dní, možná to je zvláštní, když jsem chlap, ale prostě pročítám různé životní situace, osudy… a názory některých se mi tady velmi líbí. Připadáte mi jako fajn komunita, tak jsem se zaregistroval a rád bych poprosil o Váš pohled na věc.

Pár takových témat tu už bylo, takže to asi bude šeď a nuda. Je to o tom, jak si najít slečnu z pohledu chlapa. Chlapa, kterému je 25, studuje posledním rokem VŠ, do toho pracuje jako ajťák a překladatel a nechodí do hospod a na diskotéky.

Ptal jsem se okolí, připadám jim jako sebevědomý a celkem pohledný kluk (176 cm, 76 kg). U mě je problém jinde. Tím, že se moje koníčky točí okolo počítačů a sporty, které dělám (běh a plavání, občas posilovna) taky nejsou bůhvíjak společenské, tak se zkrátka nemám moc kde seznámit. Nechodím moc do společnosti, jsem spíš introvert (ale dost velký optimista :D s pozitivním náhledem na svět) a mým největším problémem je komunikace. V reálu jsem v kontaktu s málo lidmi a s absolutním minimem žen. V tomhle jsem se sekl někde ve věku 17-18 let a vím o tom.

Jsem majitelem i jednoho herního portálu převážně pro děti, kde komunikuji přes internet denně s desítkami lidí (věk. průměr okolo 15 let), virtuálně, takže nějaký potenciál tam je. Mám pod sebou tým 14 lidí, se kterými na tom portálu pracujeme, takže bych asi řekl, že jsem i vůdčí typ, daří se nám a chystáme expanzi do zahraničí. Ale to vše je jen virtuální, v RL byste to do mě asi vůbec neřekli :nevim:

Dneska jsem si založil profil na seznamce Badoo. Během prvního dne si mě přidalo asi 50 žen, z toho mi 5 napsalo samo od sebe :palec:. Badoo ukazuje: „Vaše popularita: Velmi vysoká“, nicméně když jsem procházel profily těch žen, tak se mi z nich líbilo absolutní minimum. Asi tři. Z toho mi odepsala jen jediná. Vím, je to první den, ale seznamky mi nepřijdou jako řešení. Je to zase jen virtuální a šance na rande se podle mě blíží limitně k nule. Ačkoliv jedna žena (35), se kterou jsem si tam psal, mi navrhla schůzku po asi hodině psaní. Ale 10 let rozdíl je už asi moc i na mě.

Nemám ale nějak extra vysoké nároky, vzhledem k mému věku hledám bezdětnou (promiňte, nemyslím to nijak zle a určitě nemám nic proti matkám samoživitelkám, je to prostě osobní preference, kdybych měl své dítě, asi bych přemýšlel jinak) a max. střední postavy. Žádné vyšší nároky nemám, dokonce bych snesl i kuřačku (jsem nekuřák). Hlavně abych si s dotyčnou rozuměl a abychom měli něco společného (což bude asi obtížné, jedině třeba přes ty jazyky, jsem i překladatel).

Jenže když člověk prostě nikoho moc nezná, tak se nedá nic dělat. A v mé situaci je seznamování těžké - jednak jsem pozadu - a jednak to moje koníčky zas tak moc neumožňují.

Napadá vás, jak z toho ven? Setkal jsem se i s názorem, že mít první vztah v 25 letech je už prostě pozdě. Že ženy v tomto věku už očekávají zkušenosti. Já to ale zas tak černě nevidím, podle mě je to hodně hra náhody.

Díky :andel:

To jako, ze si jeste nikdy nemel zenskou-vztah? :think:
Jinak dlouhodoby vztah je o kompromisech, toleranci. To je podle me nejdulezitejsi.
Pripadas mi jako inteligentni kluk, co vi co chce. :palec:
A v ramci tve prace nemate nejake spolecenske udalosti? Nechodis ani na plesy?
Ted me napadlo. Prihlas se do pokrocilych tanecnich. Pokud ti to cas dovoli. Vic me nenapada… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 17:22

A měl jsi aspoň holku na sex, nebo jsi i panic? :think:

PetrBk
Kecalka 426 příspěvků 07.08.18 17:24

Zajímavá otázka :mrgreen:

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 07.08.18 17:24

Potřebuješ najít nějakou aktivitu, které se budeš věnovat, bude tě bavit a budeš přitom potkávat ženy, které to baví taky.

Tím se odbourá základní nesmělost a panika z navázání hovoru, protože budete mít téma o čem mluvit.

Pravda -pak nejspíš budeš padat do „frienzone“, protože se budeš bát pozvat slečnu na kafe a když už, tak nebudeš umět zpočátku vystihnout ten moment, kdy je potřeba přestat jen tak si povídat a začít ji balit, ale to se naučíš. POkud to začneš zkoušet.

Nedá se to načíst - musí se to odžít. A čím dřív začneš, čím dříve zvládneš překonat počáteční neúspěchy a naučíš se, že z odmítnutí není potřeba se hroutit a že je lepší nejdřív věci zkusit, než si je jen přehrávat ve fantazii, tím dřív dohoníš to před čím se schováváš - totiž fungování se ženskýma.

Dokud se budeš schovávat za monitorem, tak to prostě bude těžké a většinou neúspěšné.

Pokud chceš reálný vztah s reálnou holkou, potřebuješ do reality.

Jako docela chráněné prostředí pro studenty IT, co jsou nesmělí a hledají spíš hodné holky, než trofejní sexice fugnují akce Hnutí Brontosaurus. Holek tam bývá o fous více než kluků, 25 je věk tak akorát, holky budou častěji o fous mladší.

To že většina zůčastněných jsou spíš introvereti a nejsou to hvězdy salónů, s tím se počítá. A většina účastníků tam jede s tím, že by bylo fajn někoho potkat, ale nejsou to primárně seznamovací akce.
A ještě je člověk v přírodě a udělá něco užitečného.

Někam vyraž - tady ten poměr překonání obavy z cizích lidí a toho, jak je výsledek pohodový a příjemný vážně stojí za to se překonat a vykašlat se na všechno to „ale to není pro mně“

Pokud ti nevyjde čas na letní akci (většinou stejně budou plné), tak jeď v září na víkendovku. To přežiješ i kdyby to byla fakt katastrofa, což nebude.

https://www.brontosaurus.cz/…alendar-akci

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8009 příspěvků 07.08.18 17:57

Jen k tomu Badoo já se přes něj úplně náhodou seznámila teď už s manželem, máme skoro 3 roky po svatbě, 20m syna a druhé dítě na cestě ;) takže bych to neodsuzovala :)

Barborka93
Kecalka 115 příspěvků 07.08.18 18:01

@Detektiv ahoj, ja byt tebou, tak bych zkousela tu seznamku na otrkani, das si ruzne schuzky, zvedne se ti sebevedomi s komunikaci se zenami. Ja jsem se takhle rozesla z byvalym pritelem, chvilku jsem byla sama, pak jsem zkusila seznamku, dvě rande nic moc a treti byl ten pravy. Ted spolu cekame rodinu a jsem ta nejstastnejsi zenska na svete. Zkus to, za pokus nic nedas, hlavne cas utika. Pozor na to! :mavam: :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 22:11

Podobný případ byl můj muž. S holkama měl hodně málo zkušeností, nebyl moc mluvný, v kolektivu spíš tichý, ale na druhou stranu nikdy nebyl žádný otloukánek. Začali jsme spolu chodit, hodně rychle jsme se vzali. Dost lidí to překvapilo, prý jsme se k sobě moc nehodili (a stále asi na první pohled nehodíme).

Už to je dvacet let, teď je z mého původně málo zajímavého muže (pozor, pro mě by zajímavý vždy) velmi atraktivní a úspěšný pán skoro už středního věku. Stále není lev salónů, ale myslím, že dnes by už žádný problém se ženami neměl. Samozřejmě moc doufám, že to zkoušet nebude, protože máme krásný život a nerada bych o něj přišla.

Hele, nezoufej. Někde tam venku je někdo, s kým budeš šťastný.

Anonymně, nechci o svém muži šířit intimní podrobnosti. Prosím anonym zachovat nebo příspěvek smazat.

Detektiv
Nováček 5 příspěvků 08.08.18 19:08

Díky za odpovědi :hug:

@TopSecret – Na tanečních jsem byl, docela mi to šlo, ale na plesy nechodím. Asi bych chodil, kdybych měl nějakou partnerku - tak s ní. Vztah jsem opravdu nikdy neměl. Vlastně jsem ho ani nikdy nějak nevyhledával, jel jsem si svoje. To až poslední dobou začínám nějak cítit, že se ta láska ve mně hromadí a rád bych ji nějaké fajn slečně nabídl a budoval s ní vztah :kytka: Navíc jsem dost stydlivý a nejsem takový ten typ, který by jen tak sbalil kteroukoliv, na kterou ukáže prstem. Takový ťuňťa (jak mě nazvala kdysi jedna spolužačka).

Anonymní tulipán – Nejsem na to hrdý, ale panic už nejsem. Raději bych o to přišel s nějakou, kterou budu mít rád a která za to bude stát. Ale stalo se. V 19. letech mě svedla jedna holka na vesnické zábavě. Pak jsme se už nikdy neviděli.

@Ou – Děkuju za tip. Přesně takovéhle věci mě napadly. Našel jsem si i jednu studentskou organizaci, která se zabývá úklidem a ekologickými akcemi v mém městě, je tam hodně dobrovolníků a docela dobrý způsob, jak se seznámit. S tím koníčkem je to těžké, nemám ponětí, co by mě mohlo bavit a aby to bylo zároveň společenské. Napadají mě jen snad kolektivní sporty.

@Kristyna.Vechto­va – Tak to je super :) Jsem rád, že to aspoň někomu vychází. Badoo jsem si založil a komunikuji přes něj, takže jsem ho úplně neodsoudil, neodepsal. Spíš to ale zatím nikam moc nevede, holky se tam s prominutím vůbec nesnaží a nerozvíjejí konverzace a je obtížné pořád něco vymýšlet a být ten, co to vede. Mám tam velké mezery a nedostatky, proto to trénuji.

Anonymní slunečnice – A mohla bys prozradit, jak jste se seznámili? :) (pokud to tedy není až příliš osobní, pokud je, tak nevadí).

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 08.08.18 19:25

Ja si nasla manzela v jeho 29ti letech a byla jsem jeho prvni vztah, pritom hezky chlap, chytry, hodny, bez “ale”, no asi mu chybel tah na branku. Tusim kdybych si ho nesbalila, tak spolu nejsme a to jsem vedela ze se mu libim.
Ze je mu 29 a nema zkusenosti mi nevadilo.
Pokud neco (nejakou) chces, jdi za tim. Nerikej, ze neznas v okoli sympatickou holku. Tomu se mi nechce verit.
V nejhorsim te odmitne, fakt nic horsiho se nemuze stat.
Ad behani - to je skvela komunita lidi a habadej prilezitosti k seznameni ;)

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 08.08.18 20:06

@Detektiv me treba tanecni bavily. I sem se tam seznamila s prvni laskou. Byli jsme spolu rok. Ale sbalila sem ho taky ja :lol: sehnala si cislo a psala mu kazdy vecer citaty :lol: a dalsi tyden sem se mu odhalila :mrgreen: nevim, jak by to bavilo tebe, ale ja bych treba do pokrocilych sla ;) za zkousku nic nedas.
No a na plesy. Ty nemas kamarady? Nebo kamarada? Abys tam nebyl sam. :think:

No a jeste ty seznamky. Kolektivni sporty, to nevim. Ale jestli te to bavi…a mozna bych zkusila chodit v patek do nejakyho klubu. Diskoteky jsou blby, ale nejaky klidnejsi klub by nebyl marnej.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8091 příspěvků 08.08.18 20:18

Musíš začít trochu brát drogy, aspoň alkohol a začít navštěvovat akce, kde se podává alkohol.

Nickless
Povídálka 19 příspěvků 08.08.18 22:39

Já jsem si našla přítele přes Tinder (podobné Badoo). Vyšlo hned první setkání před kterým jsme si téměř 2 týdny jen psali, rozhodně mi nepřišlo, že by tam většině klukům šlo o jen o sex, spíš naopak. V tu dobu mi bylo 18 a chtěla jsem někoho potkat, tohle pro mě byla jediná možná cesta, vždycky jsem byla introvert a než abych se na nějakýho kluka usmála zpátky, tak jsem radši dělala že jsem si ho nevšimla, nedejbože když by šel ke mně, to bych se asi vydala opačným směrem :lol: . A moje zájmy jsou podobné těm tvým, PC grafika a čtení knížek v angličtině (příp. překladatelství). Do hospod jsem taky nikdy nechodila, nepiju a nikdy bych nebyla s klukem, který pije nebo kouří ať už v jakékoli míře, což je věc která dost zužuje výběr a přesto se mi povedlo si kluka přes seznamku najít. Zajímavostí je, že u všech kluků co jsme došli k otázce o zájmech, bylo jedním z nich IT :D Máme společné skoro vše a skvěle jsme si rozuměli a pořád rozumíme, ikdyž to momentálně vypadá že náš vztah je po 11 měsících u konce :,( . Po mně to okoukali i kamarádky a také si tam našli přítele, takže za zkoušku to určitě stojí. Určitě to nevzdávej a klidně zkus i ten Tinder.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 08.08.18 23:31

Je vzdyt jsi výhra, byt o hodně let mladší,dělala bych na tebe oci:-)Neni nic hanba, zemské jsou na tom presne jako ty.:-)Držím palce.:-)

mgdln
Závislačka 4511 příspěvků 08.08.18 23:55

´Seznamovací´ akce Brontosaurus … Paní psycholožka Auvajs tomu teda nasadila korunu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >