Detektivní seriál Zločiny ze sousedství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EMicina
Závislačka 2959 příspěvků 03.12.17 15:32
detektivní seriál Zločiny ze sousedství

Tento seriál dávají pozdě odpoledne na TV stanici Prima Love. Opakují druhý den po obědě.
Oboje i o víkendu.
Sleduji o víkendu a občas, podle návratu z práce, ve všední dny, to většinu jen druhou část.
Hlavní hrdinka se jmenuje Annabeth Chase, je to státní zástupkyně. Do práce se vrátila po tříměsíční mateřské dovolené. U soudu ji oslovují jako paní Chase (foneticky paní Čejsová). Doma má malou holčičku, kterou dává do jeslí. A pohledného manžela, velice chápajícího a spolupracujícího v péči o malou. V každém díle byla aspoň jedna, někdy i více scén z domova mladé rodiny.
Stalo se s manželem a dcerkou něco?
Nebo jen jsem je neviděla a je jiný překladatel (oslovení slečno)?
Teď konečně dotaz - měla jsem výpadek, neviděla jsem přes týden? Dnes jsem se po obědě dívala, už ji u soudu oslovují jako slečnu Chase a manžela (ani dcerku) jsem nezaregistrovala.
Stalo se s nimi něco v dílech, které jsem neviděla?

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 03.12.17 16:03

Manžel umřel, myslím

Dixies
Ukecaná baba ;) 1669 příspěvků 03.12.17 16:11

Manžel zemřel, ale už si bohužel nepamatuju, jak k tomu došlo.

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 03.12.17 16:14

Myslím že autonehoda

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 03.12.17 16:18

Manžel umřel myslím, že ho přejelo auto nebo měl bouračku, ale pokračování nevím myslím že další serii nedávali koukal jsem na to kdysi

Silvie15
Kecalka 474 příspěvků 03.12.17 16:32

Dcerka se tam objevuje, ale je hodně s chůvou. Manžel ji zemřel při autonehodě. Naboural do něj opilý řidič. Zemřel v nemocnici.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >