Detektivní seriál Zločiny ze sousedství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EMicina
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 03.12.17 15:32
detektivní seriál Zločiny ze sousedství

Tento seriál dávají pozdě odpoledne na TV stanici Prima Love. Opakují druhý den po obědě.
Oboje i o víkendu.
Sleduji o víkendu a občas, podle návratu z práce, ve všední dny, to většinu jen druhou část.
Hlavní hrdinka se jmenuje Annabeth Chase, je to státní zástupkyně. Do práce se vrátila po tříměsíční mateřské dovolené. U soudu ji oslovují jako paní Chase (foneticky paní Čejsová). Doma má malou holčičku, kterou dává do jeslí. A pohledného manžela, velice chápajícího a spolupracujícího v péči o malou. V každém díle byla aspoň jedna, někdy i více scén z domova mladé rodiny.
Stalo se s manželem a dcerkou něco?
Nebo jen jsem je neviděla a je jiný překladatel (oslovení slečno)?
Teď konečně dotaz - měla jsem výpadek, neviděla jsem přes týden? Dnes jsem se po obědě dívala, už ji u soudu oslovují jako slečnu Chase a manžela (ani dcerku) jsem nezaregistrovala.
Stalo se s nimi něco v dílech, které jsem neviděla?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5426 příspěvků 03.12.17 16:03

Manžel umřel, myslím

Uživatel je onlineDixies
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 03.12.17 16:11

Manžel zemřel, ale už si bohužel nepamatuju, jak k tomu došlo.

lachtanice86
Kelišová 5426 příspěvků 03.12.17 16:14

Myslím že autonehoda

ka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 03.12.17 16:18

Manžel umřel myslím, že ho přejelo auto nebo měl bouračku, ale pokračování nevím myslím že další serii nedávali koukal jsem na to kdysi

Silvie15
Kecalka 390 příspěvků 03.12.17 16:32

Dcerka se tam objevuje, ale je hodně s chůvou. Manžel ji zemřel při autonehodě. Naboural do něj opilý řidič. Zemřel v nemocnici.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama