Děti 4 a 5 let - sledování hororů

111
30.5.16 09:35

Děti 4 a 5 let - sledování hororů

Ahoj, prosím o názor. Děti jezdí 1× za 2 týdny za tátou na prodloužený víkend. Včera mi po návratu říkali, že chtěli koukat na strašidelnou pohádku a táta jim pustil něco, kde byla zkrvavená mrtvola holky, které z pusy lezly krysy, atd…
Je to normální? Nebo je to něco, nad čím se nemám pozastavovat? Mám to nějak řešit? Děti mi to sice vyprávěly se smíchem, ale starší dcerka mi řekla, že si při tom strachy ucvrnkla do kalhotek a v noci jsem je měla oba nasáčkovaný v ložnici… :think:
Díky za reakce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

917
30.5.16 09:39
@Renoir píše:
Ahoj, prosím o názor. Děti jezdí 1× za 2 týdny za tátou na prodloužený víkend. Včera mi po návratu říkali, že chtěli koukat na strašidelnou pohádku a táta jim pustil něco, kde byla zkrvavená mrtvola holky, které z pusy lezly krysy, atd…
Je to normální? Nebo je to něco, nad čím se nemám pozastavovat? Mám to nějak řešit? Děti mi to sice vyprávěly se smíchem, ale starší dcerka mi řekla, že si při tom strachy ucvrnkla do kalhotek a v noci jsem je měla oba nasáčkovaný v ložnici… :think:
Díky za reakce :-)

Mně to moc normální nepřijde. Záleží, co to bylo, ale nejsem si jistá, jestli by v nějaké pohádce (což je to, na co by se 4 a 5leté děti měli koukat především) bylo něco takového. To ohodnocení filmů, od kolika let by se na ně měli lidi dívat, je tam z dobrého důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72081
30.5.16 09:40

@Renoir No, normální to není (i když přiznám, že moje děti taky občas vidí kus nějaké kriminálky, ale spíše ty decentnější typu NCIS)… vybavila bych je pro příště nějakou vhodnou strašidelnou, ať chtějí pustit od táty tu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
30.5.16 09:54
@j.a.n.i1 píše:
@Renoir No, normální to není (i když přiznám, že moje děti taky občas vidí kus nějaké kriminálky, ale spíše ty decentnější typu NCIS)… vybavila bych je pro příště nějakou vhodnou strašidelnou, ať chtějí pustit od táty tu.

No oni si vlastně nestěžovali, machrovali, že to vydrželi sledovat a tak… Pohádek mají u něj víc než dost, jen chtěli něco strašidelnýho a tak to dostali. Někdy mi připadá, že kdyby chtěli k obědu muchomůrku tygrovanou, tak ji taťka sežene a uvaří :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
30.5.16 10:02

@Renoir Normální to není a poprosila bych „tátu“, aby jim i přes jejich přání nic takového nepouštěl. Když budou chtít nalit panáka, tak jim ho taky naleje? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
30.5.16 10:06
@Black Cat píše:
@Renoir Normální to není a poprosila bych „tátu“, aby jim i přes jejich přání nic takového nepouštěl. Když budou chtít nalit panáka, tak jim ho taky naleje? :roll:

Určiě :-D Zatím je naučil škrtat zapalovačem a připalujou mu cigára. Je jen otázka času, kdy se to obrátí :pocitac:

Příspěvek upraven 30.05.16 v 10:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
30.5.16 10:06

No, to asi opravdu nepovažuju za vhodnou zábavu pro děti. Jenže když si vezmu, co se dneska natáčí za pohádky :roll:, tak to třeba ani nemusel být vyloženě horor. Třeba takový Harry Potter začínající jako pohádka, kterou děti úplně milovaly se postupně změnil taky v horor :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
30.5.16 10:07
@Renoir píše:
Určiě :-D Zatím je naučil škrtat zapalovačem a připalujou mu cigára. Je jen otázka času, kdy se to obrátí :pocitac:Příspěvek upraven 30.05.16 v 10:06
Šmarjá :roll: A mozek nechal kde? :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
6529
30.5.16 10:10
@Tunrida píše:
No, to asi opravdu nepovažuju za vhodnou zábavu pro děti. Jenže když si vezmu, co se dneska natáčí za pohádky :roll:, tak to třeba ani nemusel být vyloženě horor. Třeba takový Harry Potter začínající jako pohádka, kterou děti úplně milovaly se postupně změnil taky v horor :zed:

Mě dokáže naštvat i to, že do rodinné pohádky, nebo filmu dají reklamu na Kosti, CSI Miami a další detektivky… všude samé mrtvoly a hnusoby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206

Můj 6 lety syn se boji i tmy, nedokážu si představit ze by Koukal na horor. Oni ty tatínci z toho kolikrát nemají rozum, malej kdyz přišel od svého tak mi rikal ze na PC hrál hru, kde někoho mlátil protoze si prdnul a podobne. Takze sem otce poprosila, at mu to limituje a jake sou me představy o hrách pro 6 lete díte :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
@Tunrida píše:
No, to asi opravdu nepovažuju za vhodnou zábavu pro děti. Jenže když si vezmu, co se dneska natáčí za pohádky :roll:, tak to třeba ani nemusel být vyloženě horor. Třeba takový Harry Potter začínající jako pohádka, kterou děti úplně milovaly se postupně změnil taky v horor :zed:

Jestli tohle byla pohádka, tak pro hoooodně velký děti :jazyk: Ex měl vždycky rád horory. Když bylo starší dcerce pár měsíců, vzal si ji k sobě na gauč a pustil si horor, lítaly tam vzduchem střeva, lidi se požírali navzájem… Mimčo jsem okamžitě vzala z dosahu televize. Vím, že tomu ještě nemohla rozumět, ale je to tak hnusný, že bych to nedoporučovala ani dospělejm, připadá mi to strašně sadistický.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
30.5.16 10:12
@Tunrida píše: Šmarjá :roll: A mozek nechal kde? :roll:

Znáte z Cimrmana termín „genitální meliorace“? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
30.5.16 10:14
@Renoir píše:
Jestli tohle byla pohádka, tak pro hoooodně velký děti :jazyk: Ex měl vždycky rád horory. Když bylo starší dcerce pár měsíců, vzal si ji k sobě na gauč a pustil si horor, lítaly tam vzduchem střeva, lidi se požírali navzájem… Mimčo jsem okamžitě vzala z dosahu televize. Vím, že tomu ještě nemohla rozumět, ale je to tak hnusný, že bych to nedoporučovala ani dospělejm, připadá mi to strašně sadistický.

No tak až se mu u něj na návštěvě začnou připosr. vat a připochc. vat, tak ať se pak nediví… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
30.5.16 10:14
@Black Cat píše:
Mě dokáže naštvat i to, že do rodinné pohádky, nebo filmu dají reklamu na Kosti, CSI Miami a další detektivky… všude samé mrtvoly a hnusoby.

No jako když pustím Simpsonovi, tak po okamžitě přepínám, protože tam běží v ukázkách vyloženě lahůdky. Jako beru, že to není kanál pro děti a rodiče mají toto hlídat, ale tak trošičk ubrat v těch ukázkách by neškodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
30.5.16 10:15
@Renoir píše:
Znáte z Cimrmana termín „genitální meliorace“? :mrgreen:

No, už jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu