Reklama

Děti a vzpomínky na pobyt v bříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 18:41
Děti a vzpomínky na pobyt v bříšku

Ahoj holky, mám takový zajímavý dotaz na večer. :D Vy, které máte už větší děti, vyprávěly vám někdy například o tom, jaké to bylo v bříšku nebo o tom, jak si jako dušičky vybíraly své rodiče nebo o nějakých vzpomínkách na minulý život? Já na to věřím a docela mě zajímá, jestli má někdo nějakou takovou zkušenost. Děkuju za případnou diskuzi. :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 3028 příspěvků 30.09.18 18:51

@robatko23 tak jsem se ted zeptala syna(11 let) a div mi nevolal psychiatra :mrgreen: :mrgreen: Takze si nejspis nic nepamatuje :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 30.09.18 18:52
@robatko23 píše:
Ahoj holky, mám takový zajímavý dotaz na večer. :D Vy, které máte už větší děti, vyprávěly vám někdy například o tom, jaké to bylo v bříšku nebo o tom, jak si jako dušičky vybíraly své rodiče nebo o nějakých vzpomínkách na minulý život? Já na to věřím a docela mě zajímá, jestli má někdo nějakou takovou zkušenost. Děkuju za případnou diskuzi. :palec:

A ty si pamatuješ na dobu, kdy jsi byla v bříšku?! 8o

Alkata
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 30.09.18 18:56

Co to je za blábol :roll: Uz jen z medicinskeho hlediska ti neni možné. Coz ví kazdy normální clovek.

annasmyc
Kecalka 243 příspěvků 30.09.18 18:56

jo, jednou dcera vykládala, že měla v bříšku kostkované šatičky a bílou postýlku a poličku s hračkami… :)

MartinaIrena
Extra třída :D 10097 příspěvků 30.09.18 19:02
@annasmyc píše:
jo, jednou dcera vykládala, že měla v bříšku kostkované šatičky a bílou postýlku a poličku s hračkami… :)

Ale to je hezky :)
Me teda deti vypravely o poznani pragmaticteji. Prostredni jednou napr. se smichem prohlasila: „Mami, ja jsem vykopala ven brachu a segra vykopala ven me.“ :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 30.09.18 19:02

@annasmyc tos musela mít solidní břicho :lol:

terien
Echt Kelišová 7653 příspěvků 30.09.18 19:04

A ty si vzpomínáš jak jsi plavala v břiše a dušička si vybírala rodiče? Asi těžko viď, je to totální nesmysl.

annasmyc
Kecalka 243 příspěvků 30.09.18 19:07
@Tichošlápek píše:
@annasmyc tos musela mít solidní břicho :lol:

to jo, a hranaté na všechny strany… 8)

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 19:16

Aha, dobrý. :lol: :lol: :lol: :lol: Když je to podle vás nesmysl, proč se vyjadřujete? Na to jsem se neptala, já tomu věřím a zkušenost mám, chtela jsem jen příběh někoho, kdo zažil něco podobného, ne kecy o tom, jak je to z medicínského hlediska nesmysl. :lol: Ono člověk je vlastně jen maso a kosti no…nic víc. :P

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 30.09.18 19:20

@robatko23 hlavně nevymel mozek i dítěti. Znala jsem chlapecka, kterého matka zblbla tak, ze sedel na lavičce u písku a vzdychal, ze ma starou duši

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 30.09.18 19:22

Ty sama věříš, že duše dětí sedí na obláčku a vybírají si maminku? o_O A na čápa doma věříte taky?

Jinak jisté vzpomínky na dobu před porodem máme všichni, ale jsou tělové (což odpovídá stupni vývoje vnímání plodu v děloze). Odtud třeba to, že většině z nás je příjemno ve fetální poloze (stočení do klubíčka), že je relaxační šero a teplo… Vědci s tím také dělají zajímavé experimenty, pod vlivem halucinogenních drog, simulací porodu a tak. V těle zůstává ledacos, ale zas podle mě není nutné prenatální vjemy přeceňovat, jak se někdy stává…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 19:22

Moje vnučka, ve věku kolem tří let, nám popisovala celkem barvitě, jak si mohla vybrat svoji maminku, ještě předtím, než se ocitla v bříšku.
Prosím anonym, nebo smazat.Děkuji.

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 30.09.18 19:27

Ano, já sama na to věřím a nevím proč s tím máte problém. :lol: Říká se, že děti zhruba do pěti let si to normálně pamatují, kdyby vám něco takového řekly, taky je odbydete tím, že plácají nesmysly a že to není možné? :*

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 8 inzerátů 30.09.18 19:28

@Tichošlápek to si děláš .....??? 8o 8o

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >