Děti na druhém stupni ZŠ, máte je více nemocné po izolaci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.10.21 10:42

děti na druhém stupni ZŠ, máte je více nemocné po izolaci?

Zajímá mě, zda Vaše děti na druhém stupni ZŠ, máte nyní více nemocné? Dcera 9. třída, před pandemií již málo marodila, od září je již po druhé nemocná:-(…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26252
2.10.21 10:48

Mam na prvním, ale ne od propuknutí pandemie ještě nebyl nemocny. Ale to je dost individuální, záleží jak taky pandemii trávila. Pokud rok seděla doma za počítačem, nikam se nechodilo, k tomu třeba i horší strava, tak pak jde imunita dolů no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55228
2.10.21 11:45

Naštěstí ne. Nebývají nemocní ani starší a ani mladší. Jdu to zaklepat někde na dřevo, ať to tak zůstane dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
2.10.21 11:52

Já mám děti malé, ale už byly doma 3 týdny, pak tento týden ve škole a syn opět zelená rýma. Jinak učím na 2. stupni a je to dítě od dítěte, někdo byl ve škole celkem týden a někdo ještě nechybel :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9195
2.10.21 11:56

Otázka co je nemocné..
U nás učitelka posílá děti při malé rýmě. Dřív toto nemoc nebyla, ted se plaší se vším..
Takže ano měla jsem kluka doma 4 dny, protože si třikrát smrknul.. Ale běžně chodil ven..
Učitelka mu sice říkala, proč chodil ven, když nechodí do školy, ale my prostě nebudem doma dusit kluka, kvůli rýmě.. POdotýká rýma, je orpavdu tak 3 za den, bez teploty, bez kašle,.
V pondělí řekla ve třídě, že ani smrkání nechtějí ve škole, tak zůstal doma, protože prý nadávávala, v pátek kluk šel a měla zase problém, že ho viděly děti před domem.. šli jsme do lékarny, a vedl mladšího z družiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
2.10.21 12:05

@Janasas tak to je psycho :D u nás se teda rýma neřeší vůbec, ještě učitelka řekla, ať si každý dítě donese takovou tu papírovou krabičku kapesníků, jak se jenom tahají ven, aby při vyučování pořád někdo nehrabal v aktovce a nešustil s igelitovým obalem, že to ruší a zdržuje, ale že tam smrka skoro každé dítě bere úplně normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9195
2.10.21 12:08

@Kriss Tina jako je mu ted v prosnci 13 let, a říkal mi, že kluci si smrají za rohem před školou..
Dřív tam kouřili ted se bojí zasmrkat..
Jenom napíšu, pro bouřlivé komentáře, že se nejedná o ucpané nosy a zelené rýmy, ale jak si přes den ulevíte osmrknutím..
Ale co s tím nic..Jenom ted to bude tak, že ranní mraziky a všechny děti si ráno budou utírat nosy a nemocné nebudou, tak fakt nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55228
2.10.21 12:17
@Kriss Tina píše:
@Janasas tak to je psycho :D u nás se teda rýma neřeší vůbec, ještě učitelka řekla, ať si každý dítě donese takovou tu papírovou krabičku kapesníků, jak se jenom tahají ven, aby při vyučování pořád někdo nehrabal v aktovce a nešustil s igelitovým obalem, že to ruší a zdržuje, ale že tam smrka skoro každé dítě bere úplně normálně.

U nás taky ne. Teda někde v zadní části třídy je miska kapesníku nebo ta krabička. Děti libovolně chodí, když potřebují. Tiše vstanou. Jdou se vysmrkat, když soplí. To by opravdu byly třídy pořád prázdné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 12:23

Tohle je tak šílený, že už chybí jen rozjet nějaký projekt na hlídání „nemocných“ dětí. Jinak přispěju do mlejna - moje dítě s rýmou, kterou má každý rok od ochlazení po létě prakticky do vánoc, teď chodí do školky dva dny v týdnu a zbytek se válí doma, přestože je bez teploty, aby se „nějak uzdravilo“, což je ale čiré sci-fi. A já jsem do jeho pěti let díky covidovým situacím nezaměstnatelná, protože nemám manžela ani rodinu na hlídání. S tímhle jsem fakt nepočítala. Kdyby se začaly očkovat malé děti, stojím frontu.

• Citovat
  • Nahlásit
4375
2.10.21 12:23

Musim zaklepat, ale vubec. Syn je nemocny vyjimecne, naposledy ho skolila chripka pred sesti lety, ale to tehdy prevalcovalo celou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 12:27

Jsem zakladatelka diskuze…u dcery ve třídě sedí děti nemocné :pocitac:, se nedivím, že je opět nemocná

• Citovat
  • Nahlásit
34384
2.10.21 12:31
@Anonymní píše:
Jsem zakladatelka diskuze…u dcery ve třídě sedí děti nemocné :pocitac:, se nedivím, že je opět nemocná

Ze jsi zakladatelka se pozna podle tulipanu. A u nas ted taky sedelo plno smrkajicich decek,.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1001
2.10.21 12:35

Mám děti teď v prváku na SŠ, každé je na jiné. Druhý stupeň byl z pohledu nemocí pohoda, ale teď dcera přinesla domů kašel a předala ho synovi. Tak jsou pár dnů doma, protože jsem chtěla předejít tomu, že mi ze školy vyhodí nejdřív jednoho a pak druhého (jako že se mají vyléčit a pak teprve přijít).
Myslím, že je to hodně dané tím, jak se nechodilo do školy, tak mají děti poněkud méně trénovanou imunitu. U dcery ve třídě těch dětí odpadlo zjevně víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
2.10.21 12:42
@Anonymní píše:

A a čím jsou nemocné? Pokud jen rýma, tak bych neřešila, ono už dost zameskali a kvůli každé nudli, zvlášť v té devítce, sedět tyden doma není nic moc teda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.21 12:55

U nas viroza

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie