Děti nesnáší mého partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 14:42
Děti nesnáší mého partnera

Ahoj,
Mam dve deti dceru 8 let a syna 13 let z prvního manželství - byvaly manzel umrel na rakovinu a on vse zapijel alkoholem, takze pro deti to nebyl ani dobry vzor..
S mym současným partnerem žijeme teprve rok a on je na moje deti trosku přísnější, navic je tlustej, neni ani hezky a pracuje jako prodavač v supermarketu - ja pracuji ve fabrice, tak di zkratka nemůžeme dovolit vse, co si deti přejou. Ale deti proste nemaji radi meho partnera, ignorují ho, proste jako kdyby to nebyl a rekli mi, ze s nim nechtějí zit..Partner chce, aby ho meli radi, ale nechce byt jejich otec. Co se tyce placeni na deti, tak on neplatí nic.
Jak mam foma postupovat?

Prosim anonym ponechejte nebo diskuzi smazte..Chodi jsem tchyně a pisu o svém manželovi a exmanželovi a to nechci, aby nekdo v mem okoli věděl..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 14:44

Jako vim, ze i muj partner ma radsi meho syna, ale dcera je na neho adi moc princeznicla..
Sle deti ho fakt vyloženě nesnasi..

Halamka
Závislačka 4029 příspěvků 26.05.19 14:48

Po přečtení me napadá - proč s ním jsi? Láska to asi nebude.

ocean.mama
Kecalka 242 příspěvků 26.05.19 14:50

Zda se mi, jestli deti nevidi u tebe, ze ho jaksi nemas rada? Nebo ze se ti nelibi? Uz to jak o nem pises, ze je tlustej a neni hezkej atd

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 14:50
@Halamka píše:
Po přečtení me napadá - proč s ním jsi? Láska to asi nebude.

Miluji ho.. Muzu se mu svěřit..

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 26.05.19 14:51

Pokud manžel zemřel, mají děti sirotčí důchody. Nevidím důvod, proč by jim tvůj přítel měl něco platit. A popisuješ svého přítele dost negativně, proč s ním jsi? Když jsou děti tak negativně naladěné, nenutila bych jim ho. Žila bych sama s dětmi a s přítelem se pouze scházela.

divine woman
Extra třída :D 11950 příspěvků 26.05.19 14:51
@Anonymní píše:
Miluji ho.. Muzu se mu svěřit..

Svěřit se můžu kamarádce, na to chlap není potřeba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 14:52
@ocean.mama píše:
Zda se mi, jestli deti nevidi u tebe, ze ho jaksi nemas rada? Nebo ze se ti nelibi? Uz to jak o nem pises, ze je tlustej a neni hezkej atd

Ale me jedno, jak vypada..Ja ho miluju jaky je.. Ale jen jsem premyslela jestli ho deti nemaji radi kvuli tomu, jak vypada

ocean.mama
Kecalka 242 příspěvků 26.05.19 14:55
@Anonymní píše:
Ale me jedno, jak vypada..Ja ho miluju jaky je.. Ale jen jsem premyslela jestli ho deti nemaji radi kvuli tomu, jak vypada
Zjevne nema autoritu u deti, ktere jsou v puberte… mozna i ten vzhled k tomu prispiva. Ptala ses jich?
Tarinka
Echt Kelišová 8417 příspěvků 26.05.19 14:58

Treba maji pocit, ze nemaji tatu a mamu jim bere nejakej cizi chlap. Mozna by chtely byt s tebou ted samy. Nejak. dobre tem cas delit mezi vsechny, necekat, ze bude jako jejich tata, ze budete jako kompletni rodina, spis bych ted brala jako ze rodina jsi ty a deti a ty mas kamose, nemusi byt zapojen do vseho :think:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 26.05.19 15:11

Převážně by se mel snazit tvuj partner, mel by si tve deti nejakym zpusobem získat :nevim:

Dlouhá punčoška
Kecalka 138 příspěvků 26.05.19 15:13
@Tarinka píše:
Treba maji pocit, ze nemaji tatu a mamu jim bere nejakej cizi chlap. Mozna by chtely byt s tebou ted samy. Nejak. dobre tem cas delit mezi vsechny, necekat, ze bude jako jejich tata, ze budete jako kompletni rodina, spis bych ted brala jako ze rodina jsi ty a deti a ty mas kamose, nemusi byt zapojen do vseho :think:

Vidím to stejně, deti jsou v pubertě a mají dost starosti se srovnat sami se sebou.

terien
Extra třída :D 11518 příspěvků 26.05.19 15:14
@Anonymní píše:
Ale me jedno, jak vypada..Ja ho miluju jaky je.. Ale jen jsem premyslela jestli ho deti nemaji radi kvuli tomu, jak vypada

Tak jestli se za něj třeba stydí, když někam jdete :nevim: v pubertě je to těžký. Píšeš, že je přísnější, ale že se nijak na placení nepodílí, to sice chápu, ale v tom případě by si měl nějaké výchovné metody odpustit. Na jednu stranu se distancuje, na druhou by vychovával, to ať se pak nediví, že to děti štve. Už nejsou tak malé aby je opil rohlíkem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.19 15:14
@divine woman píše:
Svěřit se můžu kamarádce, na to chlap není potřeba.

Ty nemad manzela, ze de takhle vyjadřujes? Mam rada jeho objetí atd a chvi s jim byt po cely den..

Agusaguss
Povídálka 45 příspěvků 26.05.19 15:16

Je prisnej nic jim nekoupi a maj ho mit radi?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama