Děti rok a půl od sebe - dvojkočár

Anonymní
5.1.19 18:57

Děti rok a půl od sebe - dvojkočár

Ahoj maminky, mám dotaz na ty, které máte malý věkový rozdíl mezi dětmi :lol: Chtěli jsme malý věkový rozdíl, povedlo se nám to vesměs hned :D Až se druhé miminko narodí prvorozené dceři bude 18 měsíců, nevím zda kupovat dvojkočárek. Někdo řekne, že zbytečnost a někdo ze ho koupit mám :nevim: Přeci jen si rikam, ze rok a půl staré dite stále spi po obědě a neujde delší trasu, když půjdu na prochazku muže třeba 20 minut ťapkat a až nebude moct tak se poveze :think: Nedejboze když půjdeme přes obed třeba někam na výlet, tak se tam i vyspinká, vím ze dělají ty skejty na kočárek, ale rok a půl staré mimco podle mě nevydrží ani dlouho stát. Budu rada za rady, zkusenosti a popřípadě i za typ kocarku :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17565
5.1.19 19:00

Ahoj, mám rozdíl 21 měsíců a dvojkočár jsem nekupovala. Starší už šlapala sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1933
5.1.19 19:02

Nekupovala bych :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3477
5.1.19 19:02

koupila a nepouzila…a znovu prodala. Jedne je 23 měsíců a druhe 4 mesice. Resim to kocarek nositko nebo kocar a nic nebo nositko a nic :)
Starsi kocar nechce :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41477
5.1.19 19:03

Ja teda nemam takhle od sebe deti, ale mam 16m dítě a neumim si predstavit, ze bych nekam sla bez kocarku, nebo ze bych hlidala jeho a jeste tahla kocar s mimcem.. Chodi stylem dva kroky dopredu tri dozadu..
Nektery rok a pul skoro nechodi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15535
5.1.19 19:03

Taky jsem neměla, starší ťapal, jezdil na skatu nebo motorce. Měla jsem v záloze nositko, ale mladší v něm nechtěl byt, tak jsem ho ani nevyuzila. Na velké rodinné výlety jsme brali pro staršího golfky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.19 19:14

@Antonie Bolavá @Terezxx @murry @Tichošlápek Já na to koukám z toho pohledu, že máme doma lenocha :nevim: Začala se plazit v 9 měsících, lézt začala až v 10 měsících :nevim: Myslím si, že v 18 měsících nebude ještě chodit a pokud jo, tak urcite neujde dálku, jsem zvyklá chodit na dlouhé procházky každý den :? A máme doma opravdu pohodářku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
57
5.1.19 19:16

Od roka a půl mi děti chodily samy. Pořiďte stupátko ke kočárku, to je dle mne ideální volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3434
5.1.19 19:19

Koupili jsme a nepoužitý prodali zase dál. Spíš se nám pro starší osvědčilo stupátko ke kočárku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
964
5.1.19 19:26

My měli rozdíl 15 měsíců a koupili jsme Phil and Teds. Hodně záleží, jak moc jezdíš/chodíš delší vzdálenosti, ve kterou roční dobu se druhé narodí. Phil nám vyhovoval i z toho důvodu, že nepůsobil moc obrovsky a šlo jej používat jen jako jednokočárek. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1561
5.1.19 19:30

Pockej co bude. Budu mit deti 13m od sebe a holka jeste furt nechodi, takze jsme ho poridili. Kdyby to bylo jako pred 5ti lety s klukem, tak bych neporizovala, ten uz ve 13m davno lital.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
5.1.19 19:35

Také jsme měli phil&teds a využili jsme ho hodně. Nositko pro druheho také. Také jsem měla starsiho linejsiho, vozil se rád. Od dvou a půl nejmladšího jsme už byli komplet bez kočárku.

Ono také záleží na stylu života. Jestli máš zahradu, jezdíš autem nebo chodíš na výlety s kočárkem a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
5.1.19 19:43

Za mě teda rozhodně ano. Máme tři děti, vždy cca 22 měsíců od sebe a bez dvojkocaru bych už byla v Bohnicích. Měli jsem Easywalker a byla jsem opravdu nadšená. Když jsme někde byli a jeden nebo druhý potřeboval spát, nebyl problém. Obrovský úložný prostor na všechny krámy co s dětma člověk potřebuje. Všude jsme se vešli. Navíc mám teď doma syna 18 měsíců a bez kočáru bych s ním ani nenakoupila. A to chodí od 9 měsíců, prostě si jde kam chce, ruku nedá a s oblibou mi utíká na přesně opačnou stranu než potřebuji. Já bych vůbec neváhala. Však ho můžeš koupit na bazaru (dá se pořídit i za 7000,–) a když nevyuzijes, tak ho za ty samé peníze prodáš. Jo a kamarádka má holky taky asi rok a půl od sebe, má ten samý co jsem měla já a je taky moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 19:44

My mame vetsi vekovy rozdil (22 mesicu) a dvojkocarek jsme naopak vyuzili opravdu hodne. Pockali jsme teda s nakupem az po porodu, jak to bude vypadat. Kvuli zadum ale nemuzeme nosit v nositku/satku a starsi tou dobou spal jedine v kocaru, navic dojit nekam rychle nebo jit ve meste podel rusne silnice bylo se zbrklym starsim nemozny. Takze za me kocar urcite, ale opravdu zalezi, kde a jak ho budete vyuzivat. Nam se vyplatil mnohokrat a nelitovali jsme ani jednou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 19:51

A presne jak pise Anny2148, v kocaru spoustu mista na veci, co clovek taha s sebou, nebo na nakup, kdykoli mohl starsi nasednout a spat a mohli jsme tak v pohode vyrazit nekam na cely den. Jinak syn tou dobou taky porad nekam zdrhal, sel na opacnou stranu, atd. Proste nemozne dojit nekam normalne. My mame Valco snap 4 duo a spokojenost velika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama