Děti s vývojovou dysfázii a dalšími dg - Pardubice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kelišová555
Povídálka 11 příspěvků 27.01.19 13:22
Deti s vývojovou dysfázii a dalšími dg-Pardubice a okolí

Zdravím
Jsem maminka chlapečka 6,5 roku, který má Expresivní vývojovou dysfázii, dyslálii, dyspraxii a nově LmR, astma, ekzém
Chodíme na logopedii, Spc, psycholožce, Psychiatričce, neurologovi.
Syn chodí do speciální školy kde má asistenta.
nyní v září po odkladu musí do školy. Řešil někdo Speciální školu? a proč děkuji

Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 27.01.19 13:51

Ahoj, koukni na toto: https://neslhk.com/…logopedicka/

kelišová555
Povídálka 11 příspěvků 27.01.19 16:16

@Marben Děkuji koukala jsem,jde mi hlavně o to jestli to má cenu …
Myslím to tak,jestli dát dítě do speciální a být v klidu,než kdybych dala dítě do normální a bála se že bude opakovat

Marben
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 27.01.19 18:18

Píšu SZ

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >