Děti se nevěnují králíčkovi.

Anonymní
19.9.21 07:46

Děti se nevěnují králíčkovy.

Dobrý den, máme doma ročního králíčka. Děti se mu vůbec nevěnují a já ke zvířatům nemám takový vztah abych si snima hrála nebo mazlila. Pouze ho nakrmí, dají vodu a jednou týdně vyčistí klec. Děti jsou 3 a dostatečně velké. Dětem jsem několikrát říkala, že se mu musí věnovat a stále nic. Stačí králíčkovy málo pozornosti nebo by jste radši kralíka darovaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22200
19.9.21 07:52

Pokud k tomu nemáš vztah, vůbec jsi ho neměla pořizovat. Zvíře je zodpovědnost dospělého, zasloužila bys :cert: králíka bych darovala, chudák :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1987
19.9.21 07:54

No tak nemáš pořizovat zvíře když se mu nechcete věnovat. Králiček není na ozdobu, pokud jsi ho koupila že ho děcka chtěli a teď na něho kašlou, tak to není dobře. My zvířátka máme a holky si s nimi hrají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5655
19.9.21 07:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme doma ročního králíčka. Děti se mu vůbec nevěnují a já ke zvířatům nemám takový vztah abych si snima hrála nebo mazlila. Pouze ho nakrmí, dají vodu a jednou týdně vyčistí klec. Děti jsou 3 a dostatečně velké. Dětem jsem několikrát říkala, že se mu musí věnovat a stále nic. Stačí králíčkovy málo pozornosti nebo by jste radši kralíka darovaly?

Takovym detem maximalne plysoveho, proc si jim ho porizovala proboha? My meli jako deti morcinu, ale meli jsme ji radi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 07:57
@lilith1 píše:
Takovym detem maximalne plysoveho, proc si jim ho porizovala proboha? My meli jako deti morcinu, ale meli jsme ji radi..

Děti si zvíře moc přály a nikdy předtím zvíře neměli, takže jsem nevěděla, že se nebudou starat.

• Citovat
  • Nahlásit
6258
19.9.21 07:59

Pokud ho pravidelně pouštějí z klece proběhnout a králík má dostatek žrádla myslím že žádnou další péči nepotřebuje. Naopak králík se nerad chová.
Myslím si že o dospělého králíka nikdo mít zájem nebude, leda tak na pekáč :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38399
19.9.21 08:06

@jannina1 takovým maličkým si nikdo pekáč špinit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5655
19.9.21 08:07
@jannina1 píše:
Pokud ho pravidelně pouštějí z klece proběhnout a králík má dostatek žrádla myslím že žádnou další péči nepotřebuje. Naopak králík se nerad chová.
Myslím si že o dospělého králíka nikdo mít zájem nebude, leda tak na pekáč :D

Chudak kralik, ma smolika..kdyby jsi tuto poznamku napsala k e kocce nebo psovi tak te tu sezerou..pritom domaci mazlik jako domaci mazlik nee? Kdyz nekdo chce dat kotata hadovi tak ho muzete sezrat, ale kralik muze..haha na pekac. Nejsem zviratkomila kocky nesnasim a psy si rada pohldim u nekoho, ale ten dvoji metr na chovane mazlicky me se. e.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5655
19.9.21 08:11
@Anonymní píše:

Nesnasim deti co se takto chovaji, takze bych jim rekla jak by se jim libilo kdybych na jejich potreby kaslala takto ja..kdyby si chtely hrat tak je odstrcim atd..a nechala bych je v tom koupat dost dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22381
19.9.21 08:18

1 x týdne klec? Tyjo my čistíme denně. Po týdnu bychom padli smradem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10170
19.9.21 08:20
@Anonymní píše:
Děti si zvíře moc přály a nikdy předtím zvíře neměli, takže jsem nevěděla, že se nebudou starat.

Prosím, ten pravopis. To jsou šílený hrubky co tam máš. :roll:

Jinak pokud králíkovi dávají pravidelně jídlo, vodu a čistí mu kotec, tak mu to bohatě stačí a přežije a bude s vámi třeba 8 let. Kdo tady bude psát, jak se s „králíčkem musíte mazlit“ apod. tak jsou to nesmysly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
19.9.21 08:25

Chudák králík, daruj ho někomu, kdo se o něj bude starat. Zvíře je starost hlavně dospělého, i když máš děti tři, tak se dalo cekat, že je to časem omrzí a zůstane to na tobě. Jednou týdně čistit je málo, to musí smrdět ne? Já králíka čistila tak ob den, aspoň zachudek teda. A nechávala sem ho běhat navolno po celém bytě, aby měl pohyb a on se sám přišel třeba pomazlit. Jestli je jen zavřený sám v kleci a jediná jeho interakce s okolím hry že mu tam někdo hodí jídlo, tak je to trápení toho zvířete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8528
19.9.21 08:29

Čistit králičí klec jednou týdně je hnus.
Králík je společenský, máme 3 letou slečnu a je sranda ji provokovat ke hře. Někdy není v náladě tak si lehne a ani se nehne, ale jinak je to fajn kamarád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
19.9.21 08:33

Na to aby přežil ta péče stačí, ale očividně k tomu nemá nikdo z Vás pořádnej vztah, tak bych ho někomu darovala, za mě je to zvíře k ničemu, když se nedá dát ani na pekáč, ale někdo jinej z běj bude nadšenej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54988
19.9.21 08:36

Darovat rodině, která se o zvířata stará. A žádné další nepořizovat, když není o něj zajem.
My máme domácí kocoury. Osvojené od léta venkovní od sousedů, že teď musí žít jinde. Střídáme se automaticky všichni. Děcka to vidí od nás od mala.
Zvíře není pouze chvilkový rozmar, že se s ním pochválí kamarádům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat