Děti se po usnutí stále budí, kdy sex?

Anonymní
3.1.20 14:54

Děti se po usnutí stále budí, kdy sex?

Ahoj holky, máme 2 děti 2 a 6 let, kteří se po usnutí tak za 15 minut vzbudí. Nejprve začne ten mladší, že chce maminku, pak prsíčko (ještě kojím)..pak chce tatínka a nevím co ještě.. Než pak znovu usne, budí se starší. A tak je to až do 3 do rána.
Vůbec s manželem nevíme kdy máme mít spolu sex a taky čas jen pro sebe. Děti jsou s námi ve dne v noci.
Co byste radily, jak to udělat? Hlídání dětí nemáme.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20092
3.1.20 14:56

Počkáte si, až děti odrostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15558
3.1.20 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, máme 2 děti 2 a 6 let, kteří se po usnutí tak za 15 minut vzbudí. Nejprve začne ten mladší, že chce maminku, pak prsíčko (ještě kojím)..pak chce tatínka a nevím co ještě.. Než pak znovu usne, budí se starší. A tak je to až do 3 do rána.
Vůbec s manželem nevíme kdy máme mít spolu sex a taky čas jen pro sebe. Děti jsou s námi ve dne v noci.
Co byste radily, jak to udělat? Hlídání dětí nemáme.

To je jednoduché, přestat kojit, v tomto věku je to jen o závislosti, o ničem jiném.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 15:01

Co si přivstat ráno? Nebo je během dne zabavit tabletem nebo televizí? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
3.1.20 15:06

Vycepovat deti. Ja sice take rada rozmazluji, ale dvoulete dite by melo vedet, ze i rodice si chteji obcas odpocinout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
3.1.20 15:08

Co třeba si je vychovat.
Ve dvou letech si nemá co vymrčovat kojení ani přítomnost rodiče.
V noci se spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4854
3.1.20 15:10

Po třetí ráno? Předtím, než vstanou děti? Nevidím problém. Pokud jim pouštíte televizi, tak klidně tehdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
3.1.20 15:14

Na to pomuze je vychovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
3.1.20 15:21

Zkuste je začít vychovávat
:nevim:
věk již na to mají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4854
3.1.20 15:25
@Klopotkova píše:
To je jednoduché, přestat kojit, v tomto věku je to jen o závislosti, o ničem jiném.

:roll: Zaprvé kecy, za druhé to nejspíš nepomůže, budit se bude dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3107
3.1.20 17:19

Deti 2 a 6 let otravuji na stridacku do tri do rana? To bych teda nesnesla ani jeden vecer a udelala tomu rychlou přítrž :roll: Jinak pustit pohadku na tabletu a klic do zamku od ložnice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
3.1.20 18:41

To je taký dobrý nápad dávat jim tablet :D
bože… to už neumí nikdo své dítě dneska vychovat bez těch vymožeností?
Já buď koukala s bráchou na telku, nebo jsem byla za barákem s kamarády venku a hlídala nás jedna paní, abychom neutíkali moc daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17384
3.1.20 19:50

@marrynka a jaky je rozdil z hlediska skodlivosti mezi tabletem a televizi? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17384
3.1.20 19:51

Zakladatelko, ze vas sikanuje dvoulete, budiz. Ale sestilete? A do tri do noci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
3.1.20 20:56

@Cuddy není to tak hrozné jako ten tablet.
Ještě jsem nikdy neviděla někoho závislého na televizi, ale za to jsem viděla závislé na hrách. ono je hezký dát mu tablet s pohádkou, ale pak si to dítě stejně umí vypnout a dát si tam třeba hru.
Kdežto mě byla určena jedna pohádka na televizi a jít si hrát.. ovladač měl otčím. Syn to má stejný. Když je neklidný a chci chvilku pro sebe, tak mu dám jednu pohádku na tv, pak ji vypnu a jdeme ven, nebo stavět kostky.
A holt to každá matka musela i v minulosti přetrpět.

Je to čistě můj názor. Proč takhle brzo cpát tu hroznou elektroniku dětem? budou na tom rychleji závislé. Stačí, že v pubertě to budou mít tak jako tak, jelikož tahle doba je založena už jenom na elektronice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama