Děti v kočárku vedle sebe, ale každé jiným směrem?

17.1.20 14:00

Děti v kočárku vedle sebe, ale každé jiným směrem?

Ahoj,
Budeme mít děti 18 měsíců od sebe a určitě chci sourozenecky kočár, tak aby děti seděly vedle sebe. Problém je, že mi ale přijde pitomé, že mladší v hluboké bude otočeny na mě, a starší musí koukat dopředu (Thule urban glide, easywalker..). Kočárky, kde jdou obě sedačky libovolně otáčet jsem našla jen dva - Bugaboo donkey a Emmaljunga Viking duo, ale moc nadšená z nich nejsem. Co vaše starší děti, nevadilo jim ze na miminko vidite a na ně ne? Bojím se aby starší nebyl odstrceny a nezarlil. Nebo znáte jiný kočár u kterého můžu otáčet sedačky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.1.20 14:08

Je jich určitě mnohem víc - Dorjan Danny sport twin, Freestyle Twins, JUNAMA DUO MADENA
No ale já bych tohle uplně neřešila, 18 měsíční dítě už stejně bude raději koukat do světa než na matku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1464
17.1.20 14:25

Máme easywalker a nemám pocit, že by starší dítko na mimčo žárlilo nebo mu vadila absence kontaktu se mnou. Sportovní sedačka má ve stříšce okénko, kterým na staršího sourozence vidím a když na něj mluvím, slyší mne a vedeme dlouhé dialogy :-). Směrování sedaček mi ale původně vadilo taky. Aktuálně mi spíše vadí, že korbička je sice určena dětem do půl roku, ale nemá kšírky, výrobce zřejmě nepočítal s tím, že se dítě otáčí na břicho. Plus korba je docela malinká, což je daň za rozměry kočárku, aby se vešel do standardních výtahů apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 14:40

Nas teda chce cucet jen dopredu, co ma cumet na matku? :D

JInak teda jeste je Valco Snap ULTRA Duo. A mnoho dalsich takovych podobnych,
Britax Smile, myslim ze i lecktere Maxi Cosi to budou mit. Chce to zajit do vice prodejen a vyzkouset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 15:27

Ok diky :D ještě se podíváme a popřemýšlím jestli budu vlastní dítě vůbec zajímat :lol: :lol: :lol: Ne, fakt je ze i teď jezdí čelem ode mě a v poho, tak snad mu to ten mladší nijak nezmění :D Na valco jsem koukala, ale to je pro nás moc velká hračka - bydlíme v historickém centru, jen co preskaceme kočičí hlavy míříme na nějakou přírodní cestu. Teď mám Thule Urban glide 2 a plně mi vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama