Reklama

Děti ve věku 2,5 roku, které nechodí do jeslí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TýnaK.
Nováček 5 příspěvků 13.10.09 11:51
Děti ve věku 2,5 roku, které nechodí do jeslí

Dobrý den, chtěla bych vás moc poprosit o pomoc při psaní empirické části mé diplomové práce. Pro tuto část diplomky sháním děti ve věku 2,5 let (+ - 3 měsíce), které nechodí pravidelně do jeslí , meteřských center, klubíků …občasné docházení na různé aktivity nevadí, a nemají sourozence . Šlo by o krátké natáčení dítěte v jeho přirozeném prostředí (zatím se můj projekt soustřeďuje na dětská hřiště, ale s nastávající zimou to asi postupně změnim ). Diplomka je zaměřená na rozdíly mezi dětmi, které jsou vychovávány převážně v rodinném prostředí a dětmi, které pravidelně chodí do jeslí. (Tu druhou skupinu, tj. děti chodící pravidelně do jeslí taky sháním, ale nejprve hledám ty, které jsou převážně doma s mámou, tátou nebo babičkou ).
Kdybyste mi byli nápomocni ve vypracování empirické části mé diplomky nebo jste věděli o někom, kdo takové dítě má a byl by ochoten se podílet na výzkumu, tak bych byla moc vděčná. Můj email je: kristyna.kare­sova@gmail.com
P.S. původně jsem se pokoušela sehnat starší děti ve věku 4-6 let, se stejnými podmínkami, ale ukázalo se to téměř nemožné, proto jsem musela posunout věkovou hranici.
Kristýna

Reklama

Reakce:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 13.10.09 12:36

Kdybys tak napsala před rokem, šla bych do toho, ale už jsme o rok starší a přibyl sourozenec :wink:
Přeji hodně štěstí při hledání, říkala jsem si, jestli se ti podaří sehnat dítko pro původní záměr - věková hranice 4-6 let :?:
 Katka

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 13.10.09 12:46

A odkud mají ty děti být? Zřejmě nebudeš jezdit po celé ČR. :wink:

Majdina
Kecalka 246 příspěvků 14.10.09 08:39

z vlastní zkušenosti ti můžu napsat, že je to úplně jedno, jestli chodí do jeslí, nebo ne, protože každé dítě je jiné, něco umí a něco neumí, nějak se chová, nebo nechová a všechny se velmi rychle a dobře učí novým věcem, řádu, neřádu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >