Děti ve věku 2,5 roku, které nechodí do jeslí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TýnaK.
Nováček 5 příspěvků 13.10.09 11:51
Děti ve věku 2,5 roku, které nechodí do jeslí

Dobrý den, chtěla bych vás moc poprosit o pomoc při psaní empirické části mé diplomové práce. Pro tuto část diplomky sháním děti ve věku 2,5 let (+ - 3 měsíce), které nechodí pravidelně do jeslí , meteřských center, klubíků …občasné docházení na různé aktivity nevadí, a nemají sourozence . Šlo by o krátké natáčení dítěte v jeho přirozeném prostředí (zatím se můj projekt soustřeďuje na dětská hřiště, ale s nastávající zimou to asi postupně změnim ). Diplomka je zaměřená na rozdíly mezi dětmi, které jsou vychovávány převážně v rodinném prostředí a dětmi, které pravidelně chodí do jeslí. (Tu druhou skupinu, tj. děti chodící pravidelně do jeslí taky sháním, ale nejprve hledám ty, které jsou převážně doma s mámou, tátou nebo babičkou ).
Kdybyste mi byli nápomocni ve vypracování empirické části mé diplomky nebo jste věděli o někom, kdo takové dítě má a byl by ochoten se podílet na výzkumu, tak bych byla moc vděčná. Můj email je: kristyna.kare­sova@gmail.com
P.S. původně jsem se pokoušela sehnat starší děti ve věku 4-6 let, se stejnými podmínkami, ale ukázalo se to téměř nemožné, proto jsem musela posunout věkovou hranici.
Kristýna

Reakce:
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 13.10.09 12:36

Kdybys tak napsala před rokem, šla bych do toho, ale už jsme o rok starší a přibyl sourozenec :wink:
Přeji hodně štěstí při hledání, říkala jsem si, jestli se ti podaří sehnat dítko pro původní záměr - věková hranice 4-6 let :?:
 Katka

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 13.10.09 12:46

A odkud mají ty děti být? Zřejmě nebudeš jezdit po celé ČR. :wink:

Majdina
Kecalka 246 příspěvků 14.10.09 08:39

z vlastní zkušenosti ti můžu napsat, že je to úplně jedno, jestli chodí do jeslí, nebo ne, protože každé dítě je jiné, něco umí a něco neumí, nějak se chová, nebo nechová a všechny se velmi rychle a dobře učí novým věcem, řádu, neřádu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >