Děti vyjadřující se v médiích - např. rozloučení s Chramostovou

Anonymní
16.10.19 10:53

Děti vyjadřující se v médiích - např. rozloučení s Chramostovou

Co říkáte na vystoupení tohoto chlapce v médiích?
Vadilo by Vám, kdyby vaše dítě takto někdo oslovil, natočil a zveřejnil? Nechali byste své dítě takto mluvit?
Chlapeček vypadá celkem nervózně, není to už zneužívání dětí?
Zasáhli byste jako rodiče nebo byste byli rádi?

Je to 20:05 minuta.
https://www.televizeseznam.cz/…dle-63981046?…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9840
16.10.19 11:23
@Anonymní píše:
Vadilo by Vám, kdyby vaše dítě takto někdo oslovil, natočil a zveřejnil? Nechali byste své dítě takto mluvit?
Zasáhli byste jako rodiče nebo byste byli rádi?Je to 20:05 minuta.

No hele, máme GDPR věk, toho kluka by do televize nedali, pokud by jeho rodiče nechtěli. Ono když je budeš sledovat, bude ti to jasné 8). A že je nervózní je zcela logické, to jsou i dospělí lidé, když je osloví televize :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
16.10.19 11:24

Šikovný kluk, nervozní jen trošku taky bych byla nervozní mluvit do televize. Ale zneužívání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8287
16.10.19 11:24
@Anonymní píše:

hmm, když mne kdysi na ulici odchytla nějaká paní z rádia, tak jsem taky byla nervózní, i když tedy shodou okolností mi její téma padlo do noty a nebyla jsem mimoň. zneužitá jsem se necítila, bylo to moje rozhodnutí mluvit. i ten chlapec, kdyby mluvit nechtěl, nemluvil by. za zadkem mu stál nějaký dospělý, ta paní, co se k němu v jednu chvíli nakláněla, než poodstoupila, mi taky přišla, že k němu patří, takže evidentně jeho dospělému doprovodu nevadilo, že chlapec veřejně vystupuje. navíc se z nějakého důvodu s paní Chramostovou šel rozloučit a i věděl, s kým se jde rozloučit. tak co už ho řešit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9840
16.10.19 11:27

Hele, není to zase diskuzní téma staré dobré Božislavy? :mrgreen: To by dost sedělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 11:42

Asi redaktory zaujal jeho věk, protože jinak tam byli starší lidi, tak si ho vybrali.

Příspěvek upraven 16.10.19 v 11:42

• Nahlásit
  • Citovat
56508
16.10.19 11:42
@Anonymní píše:
Zasáhli byste jako rodiče nebo byste byli rádi?Je to 20:05 minuta.

Dyt jsou u toho rodiče, ne? Kdybych byla přítomná, nechala bych to zcela na dětech. Nejsou dementi, aby nedokázali říct, že na něco odpovědět nechtěj.
Kdyby ho sebrali na ulici bez mé přítomnosti, tak bych ho poučila, že se nemá bavit s cizíma lidma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 11:44

Tak něco o Chramostové věděl, nebyl až tak zaskočený nebo úplně mimo. Kdo z dětí by uměl něco říct, pokud se o kulturu apod. nezajímají?

• Nahlásit
  • Citovat
9840
16.10.19 11:50
@Anonymní píše:
Tak něco o Chramostové věděl, nebyl až tak zaskočený nebo úplně mimo. Kdo z dětí by uměl něco říct, pokud se o kulturu apod. nezajímají?

Takže tobě nejde až tak o nervózního chlapečka mluvícího v televizi, ale o to, že ho možná rodiče doma učí něco o politice a kultuře? Jiné názory, než máš ty? ;) Ach jo. My taky byli s dětmi na Letné a vysvětlovala jsem jim, proč tam jsme a kdo nás štve, takže by to dokázala vysvětlit i 4 letá dcera. Problém? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38856
16.10.19 11:56

A co je špatného na tom, že v 10 letech ví něco o významné české osobnosti? NAvíc rodiče jsou u toho rozhovoru přítomní. Co by na tom mělo být špatně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.10.19 12:00

Podle mě na tom nic špatného není, jen se ptám na názor ostatních. Někdo by takto malé děti mluvit do televize nenechal.

• Nahlásit
  • Citovat
9840
16.10.19 12:04
@Anonymní píše:
Podle mě na tom nic špatného není, jen se ptám na názor ostatních. Někdo by takto malé děti mluvit do televize nenechal.

Hele a za co se stydíš? Proč ten anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15090
16.10.19 13:38

Klidně bych děti mluvit nechala, pokud by měly co říct - což tenhle klučina měl.
U dětí jeho věku není paní Chramostová zrovna v „top 10“, co se proslulosti týče ;)… mám desetiletého syna a když s nimi na toto téma mluvila učitelka ve třídě, byl jediný, kdo tuto herečku znal (viděl ji ve filmu Bílá paní)… takže chápu, proč si ho redaktorka vybrala a líbí se mi to.

Maminka (resp. k dítěti zjevně patřící dospělá osoba) tam stála, takže výrazy typu „zneužívání dětí“ jsou dost mimo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35177
17.10.19 06:12
@Anonymní píše:

to by me zajimalo, jestli opravdu ano.
protoze my jsme to detem taky vysvetlovali a kdyz jsme se jich pozdeji ptali, tak dokazali rict jenom, ze babis je hnusnej a mluvi sproste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.10.19 08:10
@Pudloslava píše:
to by me zajimalo, jestli opravdu ano.
protoze my jsme to detem taky vysvetlovali a kdyz jsme se jich pozdeji ptali, tak dokazali rict jenom, ze babis je hnusnej a mluvi sproste.

Chlapec byl třeba z kulturní a intelektuální rodiny a je zvyklý se zajímat o kulturu a svět kolem sebe. Zřejmě nežije ve virtuálním světě počítačových her a mobilů.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama