Děti 14 měsíců od sebe

1908
26.6.13 14:09

Děti14 měsíců od sebe...

Ahoj všem! Hlavně tedy maminkám, které mají děti věkově blízko u sebe a tímto je žádám o radu. Pokud vše dobře dopadne, budou mé děti 14 měsíců od sebe, druhé děťátko se narodí začátkem prosince. Poraďte, jak jste si poradili vy nebo jak by jste řešily kočárek? Potřebovala bych určo vzadu hluboký a v předu asi golfový, ne? A asi hluboký směrem na mě a pro většího Matěje zase ať se kouká dopředu…dělá se takový vůbec, či máte jiný návrh? Za každou řadu budu vděčná! @-}– :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
26.6.13 14:14

Já budu mít děti od sebe cca 18 měsíců… kočárek mám pořešený sourozeneckým kočárkem.
Vybrala jsem si Graco a pro mimčo do něj vložnou tašku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Barushe
26.6.13 14:18

My mame Baby jogger city select a super :palec: da se prestavet do ruznych variant a taky jde i jako mono kocar :palec: jinak lepsi je, kdyz mas starsiho bliz u sebe kvuli tezisti. Kdyz je starsi vpredu, hur se s tim manipuluje.
http://www.kocarky.cz/…-select.html

• Citovat
  • Nahlásit
7381
26.6.13 14:30

Já kočár kupovat nebudu. Mám sporyak, hluboký a golfky:-D bych byla zakocarkovana. Koupím skejt a nosiči šátek a budu to střídat. Čekám v září mimco, budou 19 mesicu pd sebe. V zimě stejné nikam moc jezdit nebudu a na jaře už bude starší dost velká. Už teď v kočárku nechce být:-) spíše teď hrotim a vymýšlím, jak to bude že spaním:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3474
26.6.13 15:02

Mám děti od sebe 15 měsíců - sourozenecký kočár jsem vůbec nepořizovala - měla jsem přes hlubokou korku sedátko a když mladší šel do golfek, tak jsem pořídila stupátko. Dcerce v tu dobu byly necelý 2 roky a šlapala statečně a stupátko tudíž stačilo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12667
26.6.13 15:30

Mam 15 m rozdiel a hodne mi pomohol dvojkocar, mala som jane powertwin.Bez neho si to neviem predstavit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12667
26.6.13 15:34

Jo a mala som mimco vo vloznej taske vzadu a vpredu posadeneho maleho, korbu som nemala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
neprihlasenas
26.6.13 16:16

První dvě děti mám 15,5 měsíce od sebe, a přežili jsme to se starším sourozeneckým kočárkem, tzn. žádná korba, jen vložná taška na zadním sedátku, které bylo navíc „zády ke mě“, na předním seděl starší syn - dlouhou dobu se mu nechtělo chodit pěšky. Používali jsme ho necelý rok. Třetí se narodil 25 měsíců po tom druhém, a v kočárku vyloženě odmítal být, hrozně řval. Takže jsem ho první měsíce nosila v šátku, další děti hezky za ruku a dalo se. Ono dost záleží na dětech, na situaci a na tom, co komu nejlépe vyhovuje…

• Citovat
  • Nahlásit
5436
26.6.13 16:24

Mám děti od sebe 14 měsíců Máme Phill and Teds a byla jsem za něj ráda. Bez něj by t nešlo. Třeba přeprava k dr.,nebo na nákup :roll:.Hlavně byla zima, takže čekat až mladej by došel do obchodu, tak bych asi umrzla :lol:.Phill je fajn, používám ho dop dneška, když nechci aby by mi Mates coural po obchodě a tahal milion věcí, který nepotřebuju, ale jinak už ho moc nepožívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24838
26.6.13 17:07

Ahoj,
máme děti od sebe 12-28 měsíců. Bez sourozeneckého kočáru bych se neobešla, přijde mi to pohodlnější pro děti i matku. Ale musím přiznat, že jsem absolutně nenosící typ :)
Záleží na tom, co od kočárku očekáváš ;)
Mám zkušenost s Phil and Teds a ABC Design (nejdřív jsme měli Tandem, teď ZOOM). Každý má své pro a proti. PaT je skladný, lehký, použitelný pro jedno nebo dvě děti, super na terén. Ale vadil mi špatný přístup k mimču, neskutečně malý koš, takže vláčíš ještě něco, kam dáš potřebné věci/nákup :roll:
Další dva jmenované jsou zase tanky, ale prostorné. Nejradši mám ZOOM, má obrovský koš, hlubokou korbu + sportovné sedačku za sebou. Nakombinovat se dá tak, že obě dětí můžou a nemusí koukat na matku. Jinak je absolutně nevhodný pokud je třeba jezdit autobusem, do výtahu se nevydá určitě. Opravdu hodně zláeží na tom, kde a jak žijete, kam se potřebuješ přepravit atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
26.6.13 17:11

@fragola

jééé, koukám že máte čerstvou holčičku :dance:
moc gratuluju :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
26.6.13 17:13
:)

Příspěvek upraven 26.06.13 v 17:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6963
26.6.13 17:13
@fragola píše:
Ahoj,
máme děti od sebe 12-28 měsíců. Bez sourozeneckého kočáru bych se neobešla, přijde mi to pohodlnější pro děti i matku. Ale musím přiznat, že jsem absolutně nenosící typ :)
Záleží na tom, co od kočárku očekáváš ;)
Mám zkušenost s Phil and Teds a ABC Design (nejdřív jsme měli Tandem, teď ZOOM). Každý má své pro a proti. PaT je skladný, lehký, použitelný pro jedno nebo dvě děti, super na terén. Ale vadil mi špatný přístup k mimču, neskutečně malý koš, takže vláčíš ještě něco, kam dáš potřebné věci/nákup :roll:
Další dva jmenované jsou zase tanky, ale prostorné. Nejradši mám ZOOM, má obrovský koš, hlubokou korbu + sportovné sedačku za sebou. Nakombinovat se dá tak, že obě dětí můžou a nemusí koukat na matku. Jinak je absolutně nevhodný pokud je třeba jezdit autobusem, do výtahu se nevydá určitě. Opravdu hodně zláeží na tom, kde a jak žijete, kam se potřebuješ přepravit atd.

kolik tech dětí mas prosímte??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24838
26.6.13 17:23

@Mína13 Děkuju :kytka: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
26.6.13 21:47
@kamikaa píše:
Mám děti od sebe 14 měsíců Máme Phill and Teds a byla jsem za něj ráda. Bez něj by t nešlo. Třeba přeprava k dr.,nebo na nákup :roll:.Hlavně byla zima, takže čekat až mladej by došel do obchodu, tak bych asi umrzla :lol:.Phill je fajn, používám ho dop dneška, když nechci aby by mi Mates coural po obchodě a tahal milion věcí, který nepotřebuju, ale jinak už ho moc nepožívám.

Mi se trn typ, co máte vy taky líbí, jen mě zaráží jedna věc. Mám mít mimi v prosinci - nezmrzne tam? A ta cena je dosti vysoká. Pokud by jste jej měla zájem na podzim prodat, asi bych měla zájem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat