Detox těla a nastartování metabolismu

26.7.13 11:39

detox tela a nastartovani metabolismu

Ahoj vsem. tak jsem se konecne odhodlala neco se sebou udelat. zacla jsem pri RD pracovat nastuopuji na VS a chci zhubnout. uz o tom nechci jen mluvit ale fakt s tim zacit neco delat. chci zmenit uplne vse jak to bylo doted. takze omacky delam uz jen manzelovi a sobe a detam delam hodne na pare. piju jen vodu a caj neslazeny. a jim mensi porce a vickrat denne. jeste me ale zlobi snidane. asi si ji budou muset delat vecer protoze jsem schopna rano udelat vse a najist se az treba v deset :( takze teorii mam zmaklou celkem do praxe uz to uvadim ale potrebovala bych poradit jak nastartovat metabolismus a procistit telo. poradite mi nekdo? dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

335
26.7.13 12:08

Ahojky, já bohužel neporadím, ale ráda se přídám. Chtěla bych si pořídit parní hrnec adělat vše, pokud možno, na páře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.13 12:34

Tak snad nam někdo poradi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
26.7.13 12:37

Tak já na detox můžu doporučit zelený ječmen - je to prášek, který se smíchá s vodou a pije se ráno na lačno. Není to moc dobré, chutná to opravdu jako tráva, ale je to o zvyku. Musí se u toho hodně pít. Taky je dobrý na metabolismus jablečný ocet, buď v kapslích anebo jako takový naředit s vodou. Ještě mám zkušenost s Acai Berry nápojem, chutná dobře, trochu zaplácne žaludek a detoxikuje tělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8469
26.7.13 12:38

Ahoj holky,
na detoxikaci je milion věcí, posílám odkaz na zajímavou diskuzi, kde je spoustu nápadů, nechce se mi to tu vypisovat. Nejsem žádnej znalec z oboru, jen mě to zajímalo, když jsem narazila na tuhle diskuzi a tak se trošku pohrabala na netu. ;)
http://www.omlazeni.cz/…4-420-1.html
Já osobně chci nasadit čaj od Leros na detoxikaci a k tomu ostropestřec, plus půstpři úplňku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8469
26.7.13 12:46

Hodně se ještě mluví o zelený kávě, která podporuje hubnutí a zároveň detoxikuje. Ale vyzkoušeno nemám. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.13 12:50

Nejlepší detox je půst o vodě. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8469
26.7.13 12:53

Já teď teda kvůli gyn. problémům piju tohle: http://www.energy.sk/…nu_x329x.asp
A koukám, že tam píšou, jak blahodárný účinky to má snad na všechno. ;)

@Sphynx Lady Třeba měsíc? :P :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.13 13:43
@Sphynx Lady píše:
Nejlepší detox je půst o vodě. :pankac:

no to snad ani ne ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.13 13:54
@Nikolacek píše:
Tak já na detox můžu doporučit zelený ječmen - je to prášek, který se smíchá s vodou a pije se ráno na lačno. Není to moc dobré, chutná to opravdu jako tráva, ale je to o zvyku. Musí se u toho hodně pít. Taky je dobrý na metabolismus jablečný ocet, buď v kapslích anebo jako takový naředit s vodou. Ještě mám zkušenost s Acai Berry nápojem, chutná dobře, trochu zaplácne žaludek a detoxikuje tělo.

dekuju za zkusenost. a jak dlouho se to pije? a nebudu potom jen vysedavat na toalete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
26.7.13 14:42

Na detox je i Aloe vera gel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
30.7.13 19:19

@marieondatra Omlouvám se za pozdní odepsání. Pije se to tak tři týdny a pak týden pauza, pak zase tři týdny a pauza atd. Minimálně tři měsíce. Ze začátku jsem na wc chodila častěji, ale nic dramatického a žádný průjem. Po pár dnech se to srovnalo, asi jsem to nejhorší ze sebe dostala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
30.7.13 21:19

@Nikolacek A odkud sis ho objednala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu