Detoxikace - DetoxActive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnnaP
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 16.01.17 13:25
Detoxikace - DetoxActive

Ahoj holky,
ráda bych se Vás zeptala, zda máte někdo zkušenost s tabletami DetoxActive. Chystám se už dlouho na detoxikaci organismu, delší dobu mě trápí problémy s trávením, také jsem celkově unavená, vyčerpaná. Od kamarádky mám 10 denní očistnou kůru s nápoji z ovoce a zeleniny. Koupila jsem si předtím než začnu tyto tablety - podle popisu jsou přírodní a celkem mě to složení přesvědčilo. Máte někdo zkušenost? Nebo s čím máte dobrou zkušenost při detoxu? Děkuji za rady :)

Reakce:

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 16.01.17 13:30

DEtoxifikace je blábol - nic takového nepotřebujete. Škodlivé látky z vašeho těla vylučují játra a ledviny.

Pokud se necítíte dobře v důsledku současného životního stylu - špatný spánek, málo pohybu, nevhodná strava, nedostatečně komenzovaný stres, slabá schopnost čelit úzkostem a podobně, tak vám nepomůže žádná zázračná metoda, natož drahá zázračná metoda, ale postupná, pomalá proměna těch nevhodných návyků.

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 16.01.17 13:30

O tom jsem nikdy neslyšela, ale mě na trávení a žaludek celkem pomohly různý bylinkový čaje

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >