Detoxikace - DetoxActive

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnnaP
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 16.01.17 13:25
Detoxikace - DetoxActive

Ahoj holky,
ráda bych se Vás zeptala, zda máte někdo zkušenost s tabletami DetoxActive. Chystám se už dlouho na detoxikaci organismu, delší dobu mě trápí problémy s trávením, také jsem celkově unavená, vyčerpaná. Od kamarádky mám 10 denní očistnou kůru s nápoji z ovoce a zeleniny. Koupila jsem si předtím než začnu tyto tablety - podle popisu jsou přírodní a celkem mě to složení přesvědčilo. Máte někdo zkušenost? Nebo s čím máte dobrou zkušenost při detoxu? Děkuji za rady :)

Reakce:
Ou
Kelišová 6182 příspěvků 16.01.17 13:30

DEtoxifikace je blábol - nic takového nepotřebujete. Škodlivé látky z vašeho těla vylučují játra a ledviny.

Pokud se necítíte dobře v důsledku současného životního stylu - špatný spánek, málo pohybu, nevhodná strava, nedostatečně komenzovaný stres, slabá schopnost čelit úzkostem a podobně, tak vám nepomůže žádná zázračná metoda, natož drahá zázračná metoda, ale postupná, pomalá proměna těch nevhodných návyků.

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 16.01.17 13:30

O tom jsem nikdy neslyšela, ale mě na trávení a žaludek celkem pomohly různý bylinkový čaje

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >