Detoxikace organismu před početím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janiiska
Závislačka 3915 příspěvků 08.01.19 17:12
Detoxikace organismu před početím

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat na nějakou detoxikaci organismu před početím, aby bylo tělo vyčištěné od škodlivin. Co používate, nebo jste používaly před otěhotněním.
Kde se mám na detoxikaci ptát? U gynekologa nebo výživového poradce?
Děkuji za odpovědi. S partnerem plánujeme miminko.

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 7181 příspěvků 08.01.19 17:22

@Janiiska žádnou detoxikaci jsem neprováděla a stejně se zadařilo

Janiiska
Závislačka 3915 příspěvků 08.01.19 17:27

@lachtanice86 kdysi dávno jsem věděla o jedné pani,která mluvila o detoxikaci před otěhotněním,ale tu paní už nemůžu najít.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33911 příspěvků 1 inzerát 08.01.19 17:40

Žádná detoxikace před početím neexistuje. Doporučené je mít zvýšený přísun kyseliny listové, případně i železa a hořčíku, kterých máš pak jako těhotná větší potřebu. A skončit třeba s kouřením a častým pitím alkoholu, o drogách nemluvě. Tělo se detoxikuje samo. ;) Pokud bys potřebovala poradit s výživou v těhotenství, napiš do této poradny .

Janiiska
Závislačka 3915 příspěvků 08.01.19 17:51

@Tiger-lily děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >