Detoxikace střev - jak na to?

241
29.3.17 15:52

detoxikace střev - jak na to?

Ahoj holky, ráda bych podstoupila nějaké detoxici (hlavně střev). Máte nějaké rady jak na to? = bylinky, případně přípravky? Jsem unavená, často mne nadýmá, chce to očistu :) díky za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

31352
29.3.17 18:05

Hydrocolon?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
29.3.17 19:26

Enterosgel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31352
29.3.17 19:30
@luca241 píše:
Enterosgel?

je, co to je? Jak to funguje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
29.3.17 19:39
@Burj Chalifa píše:
je, co to je? Jak to funguje?

To je buď gel v tubě nebo jako rozspustné sáčky, dáš 3× denně lžičku/sáček(nebo dávkování dle návodu).Prochází to traktem, aniž by se to vstřebávalo a pohlcuje to toxiny, alergeny, viry i bakterie a čistí střevo. Bývá to doporučováno třeba po střevních virozach, ale i jako detox.Ona to doporučuje i kožní lékařka, že to má blahodárný vliv na kůži, právě kvůli tomu vyčištění střeva. Dokonce se tím můžou i potřít ekzematické fleky na kůži. No dle popisu učiněný zázrak :mrgreen:, ja s tím jdu teď začít, tak jsem sama zvědavá… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31352
29.3.17 19:46
@luca241 píše:
To je buď gel v tubě nebo jako rozspustné sáčky, dáš 3× denně lžičku/sáček(nebo dávkování dle návodu).Prochází to traktem, aniž by se to vstřebávalo a pohlcuje to toxiny, alergeny, viry i bakterie a čistí střevo. Bývá to doporučováno třeba po střevních virozach, ale i jako detox.Ona to doporučuje i kožní lékařka, že to má blahodárný vliv na kůži, právě kvůli tomu vyčištění střeva. Dokonce se tím můžou i potřít ekzematické fleky na kůži. No dle popisu učiněný zázrak :mrgreen:, ja s tím jdu teď začít, tak jsem sama zvědavá… ;)

aha. A po tom průjem nebo s prominutím, bobeček? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
29.3.17 19:48
@Burj Chalifa píše:
aha. A po tom průjem nebo s prominutím, bobeček? :oops:
:mrgreen: :mrgreen: bobeček nevábného vzhledu i zápachu :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 19:57

Tady najdeš všechno: očisty Případně tam můžeš ještě prošťourat diskuze. Jsou tam očisty všeho možného, nejen střev. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
16.4.17 12:58

Prosím o info, jak pokračujete s Enterosgelem. Mám problémy s pletí, tak o tom uvažuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
16.4.17 22:52
@ifet77 píše:
Prosím o info, jak pokračujete s Enterosgelem. Mám problémy s pletí, tak o tom uvažuji :)

Moje pleť je v tento mmnt hrozná. Rozjela se mi seborea(mám ji roky a udržuju to na neviditelnou mez), oschlý obličej, prakliny za ušima,…ALE.ono se to prý může stát, že nastane zhoršení. a pak to začne ustupovat, tak musím vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2851
23.7.17 22:50

@luca241 chci se optat, jak se stav vyvíjel dál při přípravku enterosgel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama