Dětská doktorka v okolí Českého Brodu

306
24.3.17 12:24

Dětská doktorka v okolí Českého Brodu

Ahoj, můžete mi některá prosím poradit dobrou dětskou doktorku nebo doktora v okolí Českého Brodu nebo v nějaké rozumné dojezdové vzdálenosti? Zjišťovala jsem si už informace na doktorky přímo v Českém Brodě, ale ty mi nevyhovují. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.3.17 12:29

Taky jsem to řešila, ale nakonec chodim se syny k dr Vostrezove a zatím pozitivní zkušenosti. Recenze byly všelijaké, realita dobra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306
24.3.17 12:39

@Tichošlápek
A mohu se zeptat? Využívá paní doktorka CRP? Dá se k paní doktorce objednat nebo si to tam člověk musí odsedět? A jak paní doktorka přistupuje k očkování? Chci určitě očkovat, ale ráda bych očkování posunula. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 12:44

@sissive crp ano, objednání také, ale to mam zkušenost jen s miminem - nevim jak starší děti. Očkuje hexu od tři měsíců, tu jsme jeli klasicky. Mmr jsem odkladala, ale kvůli vakcinaci meningokoka. Nicméně minule řešila přes telefon s jinou maminkou jak stihnout očkováni, aby ho ještě proplatila pojišťovna, z toho bych usoudila, ze je to jen o domluvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
306
24.3.17 12:51

@Tichošlápek
Děkuji za odpověď. Paní doktorku Vostřézovou mám jako zálohu kdybych žádnou lepší doktorku nesehnala. Ještě jsme se dočetla o dobré doktorce v Úvalech, tak uvidím jestli by jsme nemohli chodit k ní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama