Dětská endokrinologie jižní Morava

50
22.1.20 22:18

Dětská endokrinologie jižní Morava

Ahoj holky,
Hledám dobrého dětského endokrinologa na jižní Moravě. Byly jsme u MUDr. Magnové v Brně a hodně mně nevyhovuje její arogantní přístup. Možná bude po profesní stránce zkušený lékař, ale to je asi tak všechno. Nevadí mi větší dojezdová vzdálenost, Olomouc, Ostrava… Moc děkuji za každý tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.1.20 23:06

Ja som k nej chodila s dcerou…priznavam, že bola vždy taka, že z nej všetko islo ako z chlpatej deky, ale arogantna nebola…boli ste tam viac krat a vždy nespokojna?
Snad niekto poradí

• Nahlásit
  • Citovat
50
22.1.20 23:59

Vadí mi, že se paní doktorky musím na vše ptát. Sama do podrobností nejde a když se jí zeptám, dá strohou odpověď. Připadám si jako bych byla malé dítě a měla hloupé dotazy. Jsem rodič a pokud je nález, jsem ráda, když mi to lékař vysvětlí. Navíc je zřejmé, že má problém s dětmi, které nemají tabulkovou hmotnost. Což nepopírám, že je úplně v pořádku, ale jde o přístup. Vlastně ji nechci řešit, jde mi o jiného lékaře. V Brně jsou snad jen dvě. Budu vděčná, když mi někdo doporučí dle vlastních zkušeností někoho jiného, zkušeného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 03:55

MUDr. Naděžda Filáková v mno Fifejdy. objednací doba 2-3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
50
23.1.20 07:59

Máte prosím s paní doktorkou Filákovou nějakou zkušenost? Jaká je? Cokoli. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 08:10

Chodím tam se synem kvůli malému vzrůstu, paní doktorka je pečlivá a vždy příjemná, sestřička též. Co přesně tě zajímá?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 08:12

Můžeš tam třeba zavolat a podle komunikace třeba vycítíš, jestli by ti to vyhovovalo :nevim: máš to přece jen z ruky…

• Nahlásit
  • Citovat
50
23.1.20 08:34

Dcera má nález na štítné žláze. Hledám pečlivého a zkušeného lékaře s lidským přístupem. Nejlepší je doporučení :-). Paní doktorku zkusím. Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 08:38

Synovi po ultrazvuku štítné žlázy našla nějaké jakoby dírky :nevim: zatím doporučila zařadit do jídelníčku více mořských ryb a v dubnu jdeme na komplet vyšetření zda se to zlepšilo. Snad budeš taky spokojená, ale víš jak sto lidí sto názorů…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama