detska gynekologie

648
20.2.07 13:58

detska gynekologie

Ahoj holky,

nemate nektera zkusenost s detskou gynekologie - pani dr. Jaresova v Praze na Bulovce. Diky

Petra2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

648
21.2.07 12:14

Zeptam se jeste jinak nemela nektere z vasich holcicek srostle vnitrni a vnejsi stydke pysky?? Nebyl jste nekdo na jejich oddeleni??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
21.2.07 15:36

Jukni sem http://emimino.cz/modules.php?… nebo zkus zadat do vyhledávače na Rodině slovo Synechie. Tam se o tom hodně mluvilo.

Snad to trochu pomůže…

S tou doktorkou neporadím. Byla jsem tam sama před asi 13lety, byla tam taková starší malá hubená dr s tmavýma vlasama. Jméno si nepamatuju, ale rodila ještě mojí mamku. No možná to bue stejná, možná ne. Každopádně to proběhlo, co se pamatuju, v pohodě. Já tam tedy byla s něčím jiným - nezřízenou MS (14dní po 14dnech, silná).

S dcerou jsem byla jednou, měla jsem právě podezření na srůsty, ale nechtěla jsem hnedl ítat kde možně. Tak jsem se objednala ke své dr a tam vzala malou a ukázaly jsme jí to, podívala, zhodnotila. Šla jsem s tím, ať nejsem za blbce, že se podívá, je příjemná a hodná a kdyžtak mi dá rovnou někam doporučko.

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
21.2.07 18:15

Gabinko, dekuju moc, vzhledem k tomu, ze Misa nema srostle pysky k sobe a le od sebe a to ji nebrani v moceni, rozhodla jsem se, ze budu mazat a masirovat a snad to casem take samo povoli, na zadny rez s ni nejdu, pokusim se sehnat nejake laserove zakroky, jestli existuji, tam nektere holky psaly, ze ano.

Diky jeste jednou, pripadam si o 10 kg lehci.

Petra2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama