Dětská gynekologie Boskovice - Kupková

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenousticha
Nováček 2 příspěvky 25.06.19 23:06
Dětská gynekologie Boskovice - Kupková

Dobrý den, mám na Vás prosbičku. Jestli tu má někdo zkušenost s paní doktorkou Darinou Kupkovou z Boskovic. Paní doktorka ještě jezdí do Černé Hory. Pokud ano, tak jakou s ní máte zkušenost? Objednala jsem k ní dceru - 15 měsíců - zjistila jsem, že jí začíná synechie (srůstají jí malé stydké pysky). Tak abych byla trošičku připravená. Ve středu ještě budu volat do dětské nemocnice v Brně na dětskou gyndu, jestli by nás nevzali dřív. Ke Kupkové máme jít až 12.7. Myslela jsem si, že tohle se musí řešit co nejdříve a ne že nás mudra vezme až za 3 týdny… (objednávala jsem nás už minulý týden, od té doby hledám info). Předem díky :-)

Reakce:
Deny208
Povídálka 29 příspěvků 26.06.19 09:55

Ja k ni chodim, je moc hodna. Ale ta lhuta me prekvapuje teda. Pokud si sestre pri objednavani rekla s cim jdete, tak to je fakt docela dlouho. Na preventivky se objednavam dost predem, ale kdyz mam neco akutniho, tak zavolam a sestra me tam do dvou dnu nekde strci.

lenousticha
Nováček 2 příspěvky 26.06.19 12:20

Díky moc. Ulevilo se mi, že je hodná. Když jsem se v pátek dovolala do Černé Hory, tak jsem říkala sestřičce, jaký máme problém. Před chvílí jsem se dovolala ještě do Boskovic a sestřička říkala, ať přijedeme bez objednání, ale ve dny, kdy má paní doktorka ranní ordinaci. že ten zákrok je hned hotový, že to netrvá. tak tam zajedeme hned zítra ráno. Díky moc. Měla jsem strach, abysme nenarazili na starou ježibabu, podobnou té ve Svitavech. Tam radši nee.

Deny208
Povídálka 29 příspěvků 26.06.19 15:20

Jo aha, ja k ni chodim prave v Boskovicich a netusim, jestli ma v Cerne Hore stejnou sestru, ale v tech Boskovicich jsou strasne prijemny obe ;).

Váš příspěvek
Reklama