Dětská gynekologie Gynerva s.r.o. Praha

15
16.5.16 14:58

Dětská gynekologie Gynerva s.r.o. Praha

Ahoj, zdravím všechny maminky. Pokud máte stejný problém jako my - srostlý genitál, chci jen varovat. Byla nám doporučena www. dětská gynekologie.eu Paní doktorka byla příjemná, ale přístup sestry mě překvapil, již po telefonu, přesto jsem si domluvila návštěvu. Sestra na mě působila nepříjemně i při osobním setkání, měla jsem chuť se ve dveřích obrátit a jít s dcerou jinam. Navíc jsem platila 200,–CZK za registraci na celý rok, ale doklad o zaplacení mi sestra nevystavila. Všude jinde, kde se platí za doktora, dostávám doklad automaticky.

Příspěvek upraven 18.05.16 v 19:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

311
16.5.16 15:13

A o ten doklad sis řekla? Doklad se vystavuje na požádání, nemusí ti ho vypisovat automaticky.
Plus nevypadá to úplěn moc důvěryhodně, když máš v diskuzích jediný přísvěpek a to tento :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13743
16.5.16 15:26

Ja tam chodim a nikdy jsem zadny problem nemela. Poplatek si berou kazdy rok a nikdy jsem k tomu doklad tedy nechtela, ani mi nevadi, ze jsem ho nedostala. Sestricka mi prisla v pohode, ale je mi jasne, ze tam nebude jen jedna, tak mozna se jedna o jinou. Ja chodim jen jednou rocne na prevenci a pro recept na antikoncepci, takze tam nic extra neresim. Ale tato ordinace mi po vsech strankach tedy vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26560
16.5.16 15:28

@Pasoda Doklad ti vystavit nemusí, když si nepožádáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8322
16.5.16 15:58

@Pasoda Doklad je na požádání. A varovat, že je někde nepříjemná sestra? Promiň, ale to potom mohlo být i obráceně, že je někde nepříjemný pacient.
Máš svobodnou volbu lékaře, vůbec si tam nemusela chodit a najít si jiného, který tě bude sedět víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1619
16.5.16 19:26

Já mám zkušenost dobrou, byla jsem tam s dcerou na vyšetření před 2 lety (vím, mohlo se za tu dobu změnit).
Sestřička i lékařka naprosto v pohodě, přístup profesionální, nepříjemné vyšetření a zákrok se zvládl za chviličku. Ocenila jsem také, že žádná nedělala drama z toho, že se s nimi dcera prala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
18.5.16 20:07
@xSnow píše:
A o ten doklad sis řekla? Doklad se vystavuje na požádání, nemusí ti ho vypisovat automaticky.
Plus nevypadá to úplěn moc důvěryhodně, když máš v diskuzích jediný přísvěpek a to tento :think:

Milá Kecalko,
myslím, že svoboda slova u nás ještě stále funguje…Proto jsem si dovolila sdílet svou zkušenost a každý příspěvek je jednou v diskusi první, tak se omlouvám, že ten můj není zrovna pozitivní. Navíc o vystavování dokladu se informuj u své pojišťovny, neboť každý lékař, pokud u něj platíš, je povinen vystavit doklad automaticky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
18.5.16 20:16
@Jolynka píše:
Ja tam chodim a nikdy jsem zadny problem nemela. Poplatek si berou kazdy rok a nikdy jsem k tomu doklad tedy nechtela, ani mi nevadi, ze jsem ho nedostala. Sestricka mi prisla v pohode, ale je mi jasne, ze tam nebude jen jedna, tak mozna se jedna o jinou. Ja chodim jen jednou rocne na prevenci a pro recept na antikoncepci, takze tam nic extra neresim. Ale tato ordinace mi po vsech strankach tedy vyhovuje.

Děkuji Jolynko,
i všem ostatním za vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama