Dětská hernička, centrum - Praha 10 Zahraďák?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarykH
Kecalka 174 příspěvků 06.11.14 13:59
Dětská hernička, centrum - Praha 10 Zahraďák?

Ahoj maminky,
nevíte, prosím, některá o nějaké herničce, mateřském centru v Praze 10 - Zahradním městě? Moje dvouleťačka moc potřebuje dětskou společnost a já tu v okolí nemohu nic najít :-(

Díky!

Š.

Reakce:
desire1
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 06.11.14 14:02

Já mám ještě malého chlapečka, takže to pro nás zatím není, ale prý je něco nového v OC Hostivař.

karkulka35
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 06.11.14 14:12

Kousek od Zahradaku pojedes autobusem a je tam super detske centrum Koala.. Mam 2 letou a jezdime tam od 1,5 roku a parada… Jinak pak jezdime na Kolbenku do Brumbambuli, ale tam to neni tak bezva a je to uz trochu z ruky.. Ta koala je bezva. Mas auto?

karkulka35
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 06.11.14 14:14

Jinak ve sparu, v OC Hostivar je Kulisek. Je to v druhem patre, pod schodama do kina. Je to male, ale ucelne.. Neni to na cely den, ale mala mi tam hodinku vydrzi…

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 06.11.14 14:29

@karkulka35 V čem je, prosím, Koala lepší než Brumbambule? Znám jen Brumbambuli, tak abych měla srovnání, děkuji. :kytka:

SarykH
Kecalka 174 příspěvků 06.11.14 14:36

Karkulka35

Díky moc. Auto mám, jenže dopoledne musím dělat něco do práce, pak mi malá po obědě celkem dlouho spí a když pojedu někam navečer, tak už nezaparkuju :-(

Jinak moc děkuju všem, o tom Kulíškovi v OC Hostivař jsem nevěděla, to je fajn, to dojdem pěšky :-) Ve Sparu profičím tak přízemí a suterén, vysoko moc nelezu, tak to nevím :-)

karkulka35
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 06.11.14 21:00

@Sluka ahpj, no, brumbambule jsou fajn, ale neni tam treba miznost jezdit na motorkach, coz mala ted miluje.. A pro strovnani, kazdemu vyhovuje neco jineho, brumbabule jsou pekne, ciste, svetle, nove… Ale v koale mi vice vyhovuje obsluha, vyber kavy, toalety, a mam vytypovane hodiny, kdy tam nechodi skoro nikdo.. Kdyz je pak nekde narvano, tak jen hlidam malou a ostatni, aby ji nekdo starsi nesrazil, nebo neprastil a ona sama si i vice hraje, kdyz je tam mene deti podobneho veku jako ona… A v neposledni rade- koalu mam 10 min od bytu autem, takze, kdyz potrebuji vyuzit 2 hodiny casu, aby se mala vyradila a venku je osklivo, tak je to idealni… Ale brumbambule byva prijemna zmena, jen mi tam nikdy tak dlouho nevydrzi, takze soudim i podle male, co nam vyhovuje obema.. :-)

karkulka35
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 06.11.14 21:02

Pisu jako cvok, ted jsem na to koukla, tukam do mobilu, uspavam malou a delam chyby, omlouvam se… 8o

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 07.11.14 01:05

@karkulka35 Díky, zkusíme to :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >