Dětská kniha o andělech

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lll2220
Nováček 6 příspěvků 10.10.18 09:52
Dětská kniha o andělech

Ahoj, šestiletá dcera leží na JIPce a včera mi řekla, že by si moc přála knihu o andělech. Odmalička je má ráda, kreslí si je a sbírá malé postavičky. Žádnou takovou knihu ale neznám. Nikdy jsem jí cíleně nehledala, ale nenarazila jsem na ní. Neznáte nějakou? Může to být kniha, ve které vystupuje andílek nebo cokoliv jiného, co by se šestileté holčičce mohlo líbit. Kdyby nebyla v nemocnici, tak to tak neřeším, ale chtěla bych jí aspoň na chvilku vykouzlit úsměv na rtech.

Moc děkuji za ochotu. :hug:

Reakce:
Jan89
Kecalka 349 příspěvků 1 inzerát 10.10.18 09:56

Ahojda, já dostala darem tuhle a je moc hezky psaná..tak zkus vygooglit, měla by být dostupná :) Ať je malá brzo v pořádku :hug:

LuciEs94
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 10.10.18 10:00

Andělé a víly od Sri Chimnoy…nádherné obrázky i větší písmo pro děti…

lll2220
Nováček 6 příspěvků 10.10.18 10:02

@Jan89 Jsi moc hodná! :hug: Děkuji. Na googlu jsem viděla, že jsou tam i krasné kreslené ilustrace, je to tak? To by se jí moc líbilo. :-) Ještě jednou moc děkuji. Zkusím obvolat knihkupectví u nás ve městě.

Jan89
Kecalka 349 příspěvků 1 inzerát 10.10.18 10:09

@lll2220 Je taková netradiční, jsou to takové bajky (s poučením) a vystupují tam andělé :) Tak snad se podaří sehnat ;)

lll2220
Nováček 6 příspěvků 10.10.18 10:14

@LuciEs94 Dcera si už pomalu všechno přečte, to by se jí také mohlo líbit, děkuji. :-)

lll2220
Nováček 6 příspěvků 10.10.18 10:15

@Jan89 Vypadá nádherně, moc děkuji. A koukala jsem, že má i kalendář. :-)

elen-ka
Extra třída :D 12534 příspěvků 23 inzerátů 10.10.18 10:19

@lll2220 Máme také knížku Andělské pohádky a je to hezká knížka.

Cholitto
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 10.10.18 10:40

Já moc doporučuji tuto:
https://terezakramerova.cz/…ridly-kniha/
Přeji, ať se dcera brzy dostane domů :hug:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 10.10.18 22:44

Kdyz jsem byla asi ve veku dcery, moc se mi libila tenka knizecka Andelicek Stribrovlasek: https://www.databazeknih.cz/…vlasek-73150 Po antikvariatech jde sehnat. Drzim palce, at je brzy v poradku :kytka:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33858 příspěvků 10.10.18 23:04

Ať je dcerka brzy v pořádku :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >