Dětská kosmetika Mixa

1.7.13 21:36

Dětská kosmetika Mixa

Ahoj maminky!

Jen se chci zeptat, zda máte některá zkušenost s dětskou kosmetikou MIXA? Chceme malému alespoň minerální vodu, kdyz ne celou řadu. Nechce se mi kupovat celá řada bioderma… Děkuji za reakce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Mixa Baby gel 2v1?

Přidejte zkušenost s Mixa Baby gel 2v1
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1010
1.7.13 22:01

Tak já mám doma šampon a sprchový gel v jednom a jsem s tím spokojená. Pěkně voní a malý má AE a nedráždí ho to. Takže za mě spokojenost a rozhodně prozkoumám co další tam mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
1.7.13 22:14

Ahojda, dnes sem taky koupila pro malou krém a sprchac i na vlàsky a moc pekne voní..myslím, že je to pod značkou Yves Rocher. Poprvé sem se s touhle značkou setkala nedávno, kupovala sem mamce BB krém a obyc na obličej a moc si to chválí, ma velké problémy s pleti, soro nic na obličeji nesnese a s tímhle je spokojena. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
1.7.13 22:21

Taky mam ten sprchovy gel a samponek v jednom, moc prijemne voni a malou nestipe v ocich, cena je fajn, takze zatim jsem spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JitkaBrno
14.7.13 20:12

Taky mě moc láká koupit něco od téhle značky pro mého prcka, který se narodí v říjnu. Jen si nejsem 100% jistá jestli je to vhodné pro novorozeně a někde jsem četla, že složení není úplně ok. Dokonce jsem si v obchodě jak blbec vypisovala to složení na papírek nebo do mobilu, ale teď zase se v tom nevyznám. Je to šíleně dlouhý seznam. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2907
22.9.13 11:46

Mám krém na oprozeniny a jsme spokojení ;) Je fakt, že malej na to nijak extra netrpí, a vyhovuje mu zatím všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat