Dětská kuchyňka plastová se zvuky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
čokoládka88
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 10.11.14 19:05
detská kuchynka plastová se zvuky

Dobrý večer maminky, chtěla bych pro syna (18m) k Vánocům dětskou platovou kuchyňku, avšak takovou.co bude mít mnoho funkcí (spíše zvuků). Nemáte nějaký typ na super kuchyň tak do 2000,–?Prošla jsem už mnoho nabídek, ale třeba u kuchyňky Miele, není vůbec napsáno, že je se zvuky, takže bych radši typy na Vámi odzkoušené :) :hug: moc děkuji a omlouvám se za téma, které tu je mnohokrát, bohužel odkazy na kuchyňky už jsou zastaralé :(
pěkný večer :kytka:

Reakce:
Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 10.11.14 19:37

My máme tuto: http://www.kamilka.cz/index.php?…. A také pro kluky. Nakonec jsme nepoužili tu vodu, takže jsme tenkrát mohli ušetřit a koupit levnější model. Zvuk je na 1 plotýnce, když se na ni postaví hrnec (který zmáčkne čudlík). Zavřít lednici chce trochu nadzvednout dvířka. Je tam mixer, který se dá natáhnout a pár vteřn se točí. Bohužel pro dítě je to dost složité. Toustovač - tousty vylítnou až ven. :-) Všechno jsem tenkrát našla v recenzích na Heurece a s kuchyňkou jsme i přes tato úskalí hrozně spokojení. Kluci si ji užili, mladší tedy vybavení zdemoloval.

LenaNell
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 10.11.14 19:39

@wandilek my máme právě tu Miele. Do telefónu říkali, že má více zvuků. CHa Cha vydává jen jeden asi 15 sekundový a docela ráda bych ji vyměnila za dřevěnou, ale už to nejde. Jo a stála skoro 3000Kč, levnější jsme nenašli, chtěli jsme větší

Levandule121
Závislačka 2562 příspěvků 10.11.14 19:43

Když o tom tak přemýšlím, koupila bych ji, být tebou, až za rok. Mladší po ní právě ve věku tvého syna různě šplhal a zlámal to plastové náčiní - naběračky a hrnce. Starší ji dostal ke 3. narozeninám a myslím, že to je ideální nejdříve tak v těch 2 letech nebo spíš ve 2,5.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 10.11.14 19:45

Taky bych chtela nejakou „akcni“ kuchynku. Ale zatim jsem nic nenasla. Mi by se tak libilo, kdyby svitila trouba, neco pipalo a tak. Drevene jsou krasne, ale mam silny pocit, ze plastova svitici by se detem libila vic :roll:

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 10.11.14 19:51

My mame drevenou Woody Cindy a starsi ji ma od dvou let a prezila i mladsi od te doby, co zacala chodit, fakt drevo je drevo ;) Ma ve vybave i krajeci ovoce a nemyslim si, ze by nezaujala. Tady ji maji nejlevneji: http://www.mimibazar.cz/foto.php?… ;)

čokoládka88
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 10.11.14 20:32

No právě malého nebaví nic jen hrnce vařechy a míchat a vařit :lol: právě bych ráda takovou kde aspon jde slyset plotynka a kde uvidi pole světla že jede trouba :-D nebo kde syčí odparovač :) byli jsme na navštěvě a byla tam kuchyňka, se kterou si opravdu vyhrál, proto bych ji ráda na Vánoce :)

čokoládka88
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 10.11.14 20:33

@Levandule121 kuchyňka fakt luxusní :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >