Dětská nemocnice Brno - oddělení 69 pediatrie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
210
11.1.22 12:27

dětská nemocnice Brno - oddělení 69 pediatrie

Maminky, čeká nás cca 5 denní hospitalizace v Brně v dětské nemocnici. Máme být na oddělení 69. Můžete mi prosím napsat někteá Vaše zkušenosti? Může být s dítětem hospitalizovaný i tatínek? Dcerka má 5 let. Doma máme ještě 2 další děti, bude pro nás schůdnější, když s ní bude tatínek. Jedná se o plánovanou hospitalizaci, kdy by jí měli podávat 3 dny infuze. Jak to chodí na oddělení, je tam nějaká hernička, jak je to s jídlem, co přibalit sebou (hračky, omalovánky, tablet..), co spaní, jsou tam přistýlky, po kolik jsou pokoje? Prostě budu ráda za jakoukoliv aktuální informaci. Moc děkuji, jedeme na hospitalizaci úplně poprvé, tak vůbec nevím, co čekat :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18395
11.1.22 12:47

@monulka večer ti napíšu zprávu, dětská je v přístupu k rodičum katastrofalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9487
11.1.22 12:48

Může kdokoliv, ale mají tam ubytovnu, rodiče chodí na noc na ubytovnu.. Já tatko s malým byla necelý rok, a jediné kdy mě nechali - onlogické oddelění, a le když sjme jeli na jiné, tak max na dětském, jsem seděla celou noc v křesle.. Nevím, jak je to ted, ale prostě rodiče mají ubytovnu, kde přespí a celý den jsou s dítětem- podle oddělení
Takže ubytovna, spaní, sprchování..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9487
11.1.22 12:49

@debra.morgan mě takto hnali od 4 měsíčního, tak nakonec tchýně, která je od huby je tak zkoukala, tam mi donesl k postýlce křeslo- ale nemytá, a myslím, že i na záchod jsem chodila na chodbu pře oddělení, bylo to pro děti jenom tam,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18395
11.1.22 12:52

Děcko ma pravo mit rodiče u sebe nonstop, sr-t na ubytovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 12:54

No souhlas s @debra.morgan věcí obecně známou je, že tam je těch konfliktů a nerespektování práv dítěte požehnaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9487
11.1.22 12:54

@debra.morgan mají, a le prsotě jak jsem psala, záchod byl pro děti, běžte na chodbu, umýt nikde.. rychle jenom tatranku. do pusy
Jako za 2 dny nehorší zážitek,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 12:59
@monulka píše:
Maminky, čeká nás cca 5 denní hospitalizace v Brně v dětské nemocnici. Máme být na oddělení 69. Můžete mi prosím napsat někteá Vaše zkušenosti? Může být s dítětem hospitalizovaný i tatínek? Dcerka má 5 let. Doma máme ještě 2 další děti, bude pro nás schůdnější, když s ní bude tatínek. Jedná se o plánovanou hospitalizaci, kdy by jí měli podávat 3 dny infuze. Jak to chodí na oddělení, je tam nějaká hernička, jak je to s jídlem, co přibalit sebou (hračky, omalovánky, tablet..), co spaní, jsou tam přistýlky, po kolik jsou pokoje? Prostě budu ráda za jakoukoliv aktuální informaci. Moc děkuji, jedeme na hospitalizaci úplně poprvé, tak vůbec nevím, co čekat :-(

Byla jsem mnohokrát s dítětem na hospitalizaci v Dětské nemocnici. A prošly jsme spousty čísly oddělení, teď si nemohu vybavit co toto číslo značí. Píšeš pediatrie. Myslíš interní? Byly jsme opravdu všude mozně. A všude je to jiné, nelze pausalizovat, že dětská je v přístupu k rodičům katastrofální. Někde to bylo fajn, rodič má s dítětem samostatný pokoj, pěkný nábytek, na pokoji mikrovlnka, televize, relativní pohodlí. A nebyl to nadstandard a nic se navíc neplatilo. No a někde je to horší, rodič musí na ubytovnu.

• Citovat
  • Nahlásit
18395
11.1.22 13:00

@Janasas na oddělení je pár pokojů i se sociálním zařízením pro rodiče. Tam jsme byli my. Jinak na jipku židle, na normální oddělení karimatka. Lepší je když se rodiče střídají třeba po 24 hodinách, ale oni zas pičuji, protože musí předělávat papíry pro pojišťovnu, ale řešení pro někoho to je. Záleží jak je rodič neústupny, když vidí, že se nehne dokážou zařídit kde co, i dotáhnout přistýlkou ze sklepa.

Příspěvek upraven 11.01.22 v 13:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 13:01

Rodič na ubytovnu nemusí nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9487
11.1.22 13:02
@Anonymní píše:
Byla jsem mnohokrát s dítětem na hospitalizaci v Dětské nemocnici. A prošly jsme spousty čísly oddělení, teď si nemohu vybavit co toto číslo značí. Píšeš pediatrie. Myslíš interní? Byly jsme opravdu všude mozně. A všude je to jiné, nelze pausalizovat, že dětská je v přístupu k rodičům katastrofální. Někde to bylo fajn, rodič má s dítětem samostatný pokoj, pěkný nábytek, na pokoji mikrovlnka, televize, relativní pohodlí. A nebyl to nadstandard a nic se navíc neplatilo. No a někde je to horší, rodič musí na ubytovnu.

Souhlasím. ale přišlo mě uplně jako z jiného světa být an jednom oddělení, a pak na jiném,, že by člověk neřekl, že je to jedna nemocnice..Ale toto dětské si paamtuji i po 13 letech :roll: a taky jsme prošli jak tam tak dvě jiné nemocnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 13:02

@debra.morgan při střídání po 24h není potřeba se nechat s dítětem hospitalizovat, to se dá odsedět bez toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18395
11.1.22 13:03
@Anonymní píše:

Nemusí na ubytovnu, pokud neposkytnou lůžko může zůstat na židli či karimatce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9487
11.1.22 13:04

@debra.morgan jenomže když je člvoěk na něho odkázaný.. Nesměli jsme láhev s mlékem z domu,, nebylo ani kde a ted jenom na sestry a ted hodinu i když jsem je prosila.. NO je toho víc, ale člověk je rád, že už je to pryč.. Nevíc my jsme přišli s onklog prostředí a ted, nebylo kde se umýt a já přebalovala.. Umývárna je pro děti!!! záchod je pro děti!! běžte si na chodbu.. Nerada na to vzpomínám… :roll: Postýlka ani postel pro mě, ani nebylo kde přebalit, v postýlce řev, je to to infekční..ale nezájem.. že neni kde přebalit
Za dva dny nad hlavu jsem toho měla

Příspěvek upraven 11.01.22 v 13:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18395
11.1.22 13:06
@JanaDaR píše:
@debra.morgan při střídání po 24h není potřeba se nechat s dítětem hospitalizovat, to se dá odsedět bez toho.

To je pravda, ono stejně jidlo musíš mít svoje, ani když tě přijmou jako doprovod tk ti ho nedonesou. Což třeba 5 lety už vydrží nez se rodič zajde najíst, ja tam byla s malinký, ale už registroval co se děje a nemohla jsem ani na WC, natož na jidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat