Dětská ORL FN Motol Praha

Anonymni
16.7.09 09:17

Dětská ORL FN Motol Praha

ahojky, bohužel nebo bohudík - musím se synkem pro neustále se opakující středouší. Máme doporučenku do Motola.

Nemáte někdo zkušenost ke komu se objednat? Neznám žádného z nich. Poradíte prosím někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
16.7.09 12:25

ORL Motol

MUDr. Kolešková. Přišla mi dobrá i milá,ale pozor doba objednání je pouze ORIENTAČNÍ, takže se čeká a sestry mi přišly milé, ale organizačně naprosto neschopné.
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
980
16.7.09 13:40

motol

Soňo, díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
klára2008
2.11.11 17:20

trhání nosní mandle

Ahoj holky,
jdeme taky na trhání, po několika přečtených diskuzích, jsem vyřadila možnost laseru, ale prosím pražské o radu, váhám mezi Motolem a Karlákem. V Motole to známe a víme, že doktoři jsou veměs kapacita, i když zbytek personálu takřka bez vyjímek hrůza. Naproti tomu, na Karláku mi nabídli termín do tří týdnů, což mi sedí víc, díky tomu, že se blíží zima a chřipky a udržet syna týden zdravého, je pro mně problém, ke všemu v Motole mi řekli, že to vidí na únor a to ještě orientačně. Jedna lékařka mi říkala, že mi doporučuje Karlák, i když dělala 20 let v Motole a opačného názoru se mi dostalo i z protistrany. Jmenovitě jsem narazila na jednu stížnost na pí. Mudr. Evu Vaňkovou Šmejkalovou, pak tyto operace dělá Mudr. Jan Kolín (co se týče nemocnice na Karlově nám.), nemohu na tyto doktory vyhledat žádné názory, pokud máte osobní zkušenost, prosím, podělte se o ní. Každý říká, jak je to v podstatě banální zákrok a pak se dočítám, jak děti mluví nosem a není jim rozumět…ale chci věřit, že synovi operace pomůže. Děkuji za vaše názory. K.

• Nahlásit
  • Citovat
7584
2.11.11 18:24

Neporadím s Motolem nebo Karlákem. Pokud by Vás zajímala i jiná alternativa, vřele doporučuju nemocnici Kladno. Jeden den nastoupíte a ten den vás i pustí domů. Jsou tam milí, na děti moc hodní, před operací jsou na pokoji s hračkama a puštěnýma pohádkama. Po operaci jsem s Jonášem ležela dvě hoďky v posteli na pooperančním a pak jsem se šla převlékat. Moc se bál a nechtěl ležet na převozním lůžku, tak se směl jít převlíkat se mnou. 4hodiny po operaci jsme jeli naprosto v pohodě domů.
Operaci mu dělali endoskopicky, normálně řezali. Když přijel na pooperační pokoj, vůbec mu netekla krev. (když si vzpomenu, jak tekla mě, když mi jako dítěti trhali mandle :roll: ) Ale dva dny ho bolelo polykání, jak měl při operaci intubaci.
Laser tam prý dělají taky. Ale za to ruku do ohně nedám.
Nedám na orl v Kladně dopustit. A že jsem náročný pacient - zdravotník. V Motole jsem pracovala a samozřejmě, že tam jsou super odborníci. My tam jsme pečený vařený na neurologii a na očním. S ORL nemám žádnou zkušenost, kromě toho, že jsem tam sem tam někoho rehabilitovala. Jo objednací lhůta na Kladně je asi 4 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
klára2008
2.11.11 18:40

Děkuji za váš příspěvek, vážím si každé zkušenosti, tím spíš, že je to tu probírané poněkolikáté.

• Nahlásit
  • Citovat
7584
2.11.11 18:50

Pro mě je to aktuální. Byli jsme s mladším v říjnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
5.11.11 10:43

Ahoj, já jsem byla se synem v Motole, nemůžu si stěžovat, ráno jsme přišli, odpoledne nás pustili, jen jedna sestřička byla nepříjemná a vadilo jí, že syn pláče :-(.. Ale my tam byli už před 6 lety, tak nevím, jak to tam chodí teď… Ale nedávno byla kamarádka s holčičkou na Bulovce na ORL a byla moc spokojená (a to ona jen tak někde není :-) ).. Je pravda, že jak Bulovku nemusím, tak na ORL tam jezdíme v noci častona pohotovost a vždy dobrý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.13 11:47

@marmart chci se zeptat, zda je tam vyloženě dětské odd. (Bulovka) máme tam jít na zákrok a omylem jsem zabloudila na lůžkovou část a zhrozila jsem se :-(

• Nahlásit
  • Citovat
14832
15.7.13 11:57
@Anonymní píše:
@marmart chci se zeptat, zda je tam vyloženě dětské odd. (Bulovka) máme tam jít na zákrok a omylem jsem zabloudila na lůžkovou část a zhrozila jsem se :-(

Na Bulovku na ORL jsem volala minulý týden a říkala, že úterý a středy je tam dětská doktorka, ale vyloženě dětské, jsem pochopila, tam není.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Markeťuška
24.7.13 21:21

Maja

Ahoj, moc prosím, s dvouletým synem jdeme do motola na ORL na operaci, jemožné abych tam byla s ním i přez noc? Ptala jsem se doktorky a nijak se k tomu pořádně nevyjádřila, jen mi řekla že kousek dál je jakási ubytovna a ráno za ním můžu přijít…Což nepřichází vůbec do úvahy… :(

• Nahlásit
  • Citovat
14832
24.7.13 22:10
@Markeťuška píše:
Ahoj, moc prosím, s dvouletým synem jdeme do motola na ORL na operaci, jemožné abych tam byla s ním i přez noc? Ptala jsem se doktorky a nijak se k tomu pořádně nevyjádřila, jen mi řekla že kousek dál je jakási ubytovna a ráno za ním můžu přijít…Což nepřichází vůbec do úvahy… :(

No záleží jak je starý.. Pro starší dětičky už tam pro maminky většinou místo opravdu není, ale pokud by neměli narváno, třeba budeš mít štěstí a nechají tě na rozkládacím gauči pro maminky - ten je ale primárně pro maminky menších dětiček..
Byla tam ale i maminka, která chtěla spát u malého (6 let) na židli, ale tam na to prostě vážně místo není.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Markeťuška
25.7.13 10:57

Maja

Moc ti děkuju, budou mu dva roky a je na mě velmi závislí, nesnáší cizí lidi a hlavně doktory, jsem odhodlaná tam spát klidně na zemi nebo u postýlky ve stoje, ale nikdo mě od něj neoddělí, to by nevydržel a mam strach že z pláče by si udělal ještě kýlu.

• Nahlásit
  • Citovat
14832
25.7.13 11:03
@Markeťuška píše:
Moc ti děkuju, budou mu dva roky a je na mě velmi závislí, nesnáší cizí lidi a hlavně doktory, jsem odhodlaná tam spát klidně na zemi nebo u postýlky ve stoje, ale nikdo mě od něj neoddělí, to by nevydržel a mam strach že z pláče by si udělal ještě kýlu.

Tak to myslím, že nebude problém, abyste tam spolu normálně byli :palec: U takhle malých dětí maminky nechávají, pokud samy chtějí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Markeťuška
25.7.13 11:11

Děkuju, děkuju, děkuju, strašně moc jsi mě uklidnila :) Tomášek je moje zlatíčko a jen ta představa že by tam byl na noc sám mi naháněla hrůzu, i když většinou celou noc spí v klidu, tak se může stát že by se vzbudil a já nikde… Ještě jednou moc děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama