Dětská plastika Vinohrady - ambulance, praktické rady

15
13.6.13 21:22

Dětská plastika Vinohrady - ambulance, praktické rady

Zítra se máme dostavit na konzultaci na dětskou plastiku, nemocnice Vinohrady. Prý berou bez objednání, nemáte někdo zkušenost jak dlouho budeme čekat na vyšetření? A celkově zkušenost z dětskou plastikou a hospitalizací miminka v nemocnici na Vinohradech.
Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24074
13.6.13 21:26

@Lalilay Ahoj - s klinikou a plastikou mám bohaté zkušenosti, jezdím tam s dcerkou již čtyři roky několikrát ročně. Na vyšetření a kontrolu tam obvykle čekáme dost dlouho, s námi tam bývá hodně dětiček. Pro děti tam je herna s hračkami, aby jim to lépe utíkalo. Lékaři plastiky jsou báječní, rovněž na oddělení jsme byli vždy velmi spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
13.6.13 21:33

Moc děkuji, potřebuju vědět na co se připravit. Herna je fajn, ale máme miminko, hračky ho ještě neberou. :lol:
Jedeme celkem z daleka, takže připravím chlapa na několika hodinové čekání.
Nechá se přímo u nemocnice zaparkovat nebo máme někde odstavit auto a dál metrem?

Při hospitalizaci určitě budu s miminem, ale dostanu vlastní postel? Nekojím, můžu si přinést vlastní UM, mám dost konzervativní mimino. Asi se ptám jak pakůň, ale ještě jsem s dítětem v nemocnici nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
13.6.13 21:41

@Lalilay Vůbec se neptáš jako pakůň :) Do nemocnice se dá vjet pohodlně autem, parkování v areálu se platí, my platíme obvykle 80-100 korun za dvě-tři hodiny, ale stihneme tam toho více, než jen plastiku. Plastika je budova N, záleží, kterým vjezdem vjedete - ochranka vám ukáže, kterým směrem. U plastiky se obvykle parkuje obtížně, manžel nás tam vždycky vysadí a pak je někde zaparkovaný na telefonu. Co se týče hospitalizace - postel dostaneš určitě. Zkus informace o chodu oddělení zde, ve fotogalerii je i vyfocené. Kdyžtak ještě napiš, pokud bys nějaké informace nenašla. http://zanovymusmevem.cz/index.php?… Víš, k jakému lékaři jdete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
13.6.13 21:42

Můžu do ordinace s kočárkem?
Pardon, hloupé dotazy, potřebuji se pro klid duše připravit na vše. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
13.6.13 21:42

@Lalilay Ahoj, s plastikou mám teď čerstvé zkušenosti, byli jsme tam s malým před měsícem na operaci a pořád jezdíme na kontroly. Na ambulanci opravdu bývá hodně dětí, takže se tam dlouho čeká, ale zdálo se mi, že míň lidí je tam vždycky v pátek a když jsme přijeli ráno na osmou, tak jsme pak šli na řadu první hned jak dorazil nějaký doktor (což by mělo být v půl deváté, ale většinou je to o něco později).
Na oddělení budeš mít vlastní postel, miminko svoji dětskou postýlku (doporučuju přinést si vlastní mantinely do postýlky, nevšimla jsem si, že by je tam měli). Vlastní UM si přinést můžeš, mám pocit, že mi říkali, že zdravotní pojišťovna proplácí Nutrilon, ale my máme Bebu, přinesla jsem ji sebou, na příjmu nahlásila kolikrát denně ji malému dávám a pak jsem měla vždy v kuchyňce v lednici připravenou vodu a v druhé lahvičce odsypané přiměřené množství UM.
Jinak na lékaře a vůbec celý personál na plastice si nemůžu stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
13.6.13 21:44

Do ordinace s kočárkem určitě můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
13.6.13 21:44

@Lalilay Do ordinace maminky s kočárky pokud vím nejezdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
13.6.13 21:45

Nevím ke kterému lékaři, náš ortoped zmiňoval „paní docentku“, prý kdyby tam byl jiný lékař tak ona se dostaví neb mám výjmečný mimino. :lol:
Děkuji za odkaz prostuduji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
13.6.13 21:45

@Tereeze Možná, že mohou - jen jsem to tam nikdy neviděla. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
13.6.13 21:47

@hanka.br. Já jsem tam taky s kočárkem nikdy nejela, ale zrovna teď v pondělí jsem viděla maminku jet i s kočárkem a to už měla roční holčičku, takže to zřejmě jde :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
13.6.13 21:49

Tereeze, to je fajn.
Holky mo jste mi pomohly. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
13.6.13 21:52

@Lalilay Není zač. Hlavně ať vám to všechno dobře dopadne. A kdybys ještě něco potřebovala vědět, tak se klidně ptej, mám ještě v živé paměti, jak jsem z toho před měsícem byla vystresovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
13.6.13 21:59
@Tereeze píše:
@Lalilay Není zač. Hlavně ať vám to všechno dobře dopadne. A kdybys ještě něco potřebovala vědět, tak se klidně ptej, mám ještě v živé paměti, jak jsem z toho před měsícem byla vystresovaná.

Zatím :D vím vše, snad zvládnem, bude to akce „jak vidláci jeli do města“ :lol:. Ale určitě se ozvu ohledně operace a tak, už teď jsem z toho nervozní. Pořád si říkám, že miminko nic neohrožuje na životě, proč ho trápit operací jen pro estetickou vadu, pak zas, už aby to bylo za náma a mé dítě mělo nudný a normální život. A teď se stejnou myšlenku - neoperovat - přišel i manžel. Prostě magoříme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7405
13.6.13 22:03

@Lalilay Drzim palce, na Vinohradech jsou machri :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat