Dětská postel a od kolika jste přesunuli z postýlky?

67
14.3.17 22:23

Dětská postel a od kolik jste přesunuli z postýlky?

Ahoj holky malý je 17m a postýlka za 1. Vypadá jak po nájezdů bobrů a za 2. Z ní vylézá a mám strach aby z ní nevypadla znám měla to stejný s malý tak mu pořídila dětskou postel se zábranou a já furt přemýšlí jestli není ještě brzo protože malou když dám v půl 1 spát tak mi třeba ještě hodinu skáče v postýlce takže jen tak neusne takže aby jsme nekoupili postel postýlku vyhodili a malá mi pak třeba neusla poradíte mi? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.3.17 22:27

My dali deti vždy okolo roku už do velké postele a nejmenší tam asi půjde co nevidět taky - už teď se sukuje do šprušlí a zbytečně ho to budí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11771
14.3.17 22:29

Tak mi pořídili postel az ve 2.letech. Dlouho trvalo, než se tam naučila spát. Takže klidně ji kupte ale postylku si ještě nechejte.Hned tam spát určitě nebude. Stačí učit tam spát po obědě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
14.3.17 22:30

Malymu jsou 2 roky a v postylce spi porad a este musi chvili vydrzet, aby tam neskakal a nevypad jsem sundala jednu bocnici, muze si tak kdykoliv slezt sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18918
14.3.17 22:33

@jajuj Mám dětskou postýku s výlezem (ekvivalentem jsou vyndavací šprušle v bočnici). Syn do ní putoval ve 21 měsících, dcera ve 20.

Holka vytrvale již 3. měsíc utíká, takže na usnutí to má zaterasené kartonem (velmi rychle se naučila říkat „kalton necí“ a pokud není dostatečně unavená, tak zručně demontuje :lol: ) a dáváme ho pryč až po usnutí. Aby si mohla v noci nebo ráno vylézt, jak potřebuje.

Velkou postel dostat syn ve třech letech, když konečně přestal v nci cestovat včemi směry a ze saní si sedat a tak podobně.
Holka jí nedostane dřív, dokud nepochopí, že se v posteli večer leží a chrápe. Protože tam už bych s kartonem neuspěla. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
ZuzaMi
14.3.17 22:43

My dali v 18ti měsících do klasické velké, bez zábrany.. Pár dnů si zvykala, ale neutíkala. V malé postýlce sebou mlátila o šprušle a budilo ji to.

• Nahlásit
  • Citovat
8816
14.3.17 22:54

Dcera ji dostala ve 2letech a v pohode, se zabranou. Synovi je 18m a ma v postylce sundanou bocnici a hned moji postel, takze nespadne a umi si prelezt. Velkou postel dostane az ve 2letech. Mame postel Sandy od Gazel nabytek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6210
14.3.17 23:06

Dcera teď dostala nový pokojíček i s velkou postelí, jsou jí 3r4m, první noc vylezla asi 20×, druhou noc asi 10× a od té doby si max 1-2× řekne o hvězdičky. Má tam knížku, chvilku si prohlíží a pak usne…do teď spala v dětské postýlce bez možnosti vylézt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7085
14.3.17 23:07

Dcera sla ve 2 letech, kdyz se narodil syn, do te doby jsem stejne uspavala u sebe v posteli a na noc prendavala - ovsem byla jsem pak rada, ze uz je ve velky posteli, protoze je zdatny kaskader sebevrah. Pak jsme ji zase ovsem vraceli do male cestovni (mela zip na vylezani), protoze porad padala na zem… Syn ma malou do ted (skoro 3 roky), bocnici jsme sundavali teprve nedavno, ale ten nikdy neprojevil zajem vylezat z postylky po ustech, u nej jsem byla v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2379
14.3.17 23:16

Prvni syn sel do sve postele ve 22 mes, dostal vyvysenou s zebrikem. od zacatku v ni spokojene spal, zadny problem nebyl. druhy syn je ve sve od 15 mes, normal se zabranou, vse ok.
ale obvykle jsme nad ranem v manzelske posteli ve ctyrech :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
15.3.17 06:28

Také nás to čeká a s výběrem postele se zvyšují také naše obavy :D jestli tam bude vůbec kdy spát :D Má teď postýlku se sundanou bočnicí takže kdykoli vyleze a vleze.. Ale usne jen s mou rukou, takže ho držím a on usne, já odcházím.. v noci nám kolikrát vleze do postele a spí mezi námi.. Teď v květnu mu budou 2roky a v té době s emá také narodit jeho bráška :D Který bude tu postýlku potřebovat :D ale vidím to tak, že skončíme nakonec v naší posteli všichni 4 :)

Mimčo v postýlce vyvýšené bez zábrany přisunuté k posteli, já a pak Radim (2r) a potom tatínek :D :D Nebo půjde tatínek chudák do obýváku.. no neumím si to představit jak to bude vypadat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8590
15.3.17 06:54

Pvrní dítě ve 3 letech, druhé ve 3 letech a 2 měsících ;) Tak nějak mi vyhovovalo, že neutíkají a vyndávám já ;) :oops: Ale měly mantinel z měkkého fleesu okolo celé postýlky, aby se nemlátily a měly to jako pelíšek (šila jsem) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11032
15.3.17 07:17

Ve dvou letech jsem pořídila dospěláckou postel s bočnicí a to jen z toho důvodu, že se do malé už nevešel :D. Ale on v postýlce neskákal, ani nedělal jiné alotrie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
15.3.17 07:21

Ono taky dost záleží na tom dítěti jak je zralý. Syn šel do velké postele v 18 ti měsících, ale on uměl sám spinkat a nevylézá doteď je to zlatíčko. Dcera má teď 10 měsíců spát sama neumí z postýlky by klidně vylezla a myslím si že v 18 ti měsících ji nepřesuneme ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
1713
15.3.17 07:51

Oba jsme přesunuli kolem 18 měsíců do velké postele se zábranou, důvodem byla především bezpečnost, když už z malé postýlky vylézali a já se bála, aby nějak špatně nevypadly na hlavu. Zvládly to v pohodě, uspávám je tak, že si k nim lehnu a povídám pohádku, odcházím když mladší usne, starší už mě tam potom nepotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama