Dětská postýlka Drewex nebo Scarlett?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mišule83
Kecalka 165 příspěvků 06.09.19 08:11
Dětská postýlka Drewex nebo Scarlett?

Zdravím, maminky,
mám na vás dotaz týkající se výběru postýlky. Já sama jsem teď svůj výběr zúžila na značku Drewex a Scarlett (pokukovala jsem i na Pali a Trama). Ráda bych se zeptala jaké máte s těmito značkami zkušenosti, popřípadě kterou byste mi doporučily? Od Drewexu se mi líbí Natálka (borovice) a od Scarlett Laura (buk). Pokud někdo některou máte, budu ráda za konkrétní info hlavně k roštu, mám strach aby nebyl tenký a také ke kvalitě dřeva a obtížnosti montáže atd.

Moc děkuju :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bídžej
Závislačka 2501 příspěvků 1 inzerát 06.09.19 08:22

@Mišule83 tak my máme Scarlett, nevím přesně typ, ale je to jedna z těch nejobyčejnějších, rošt dvě polohy, stahovací zábrana, šprušle nevyndavaci, kupovaná asi 2 roky zpátky. Je dobrá, máme k ní i kolečka, syn v ní spal skoro rok a půl a dělal v ní psí kusy a drží :lol: časem se trochu rozvrzala ta zábrana, když s ní lomcoval, ale stačilo to promazat a trochu povolit :palec:

Rošt drží, montuje se snadno.

Edit: tak je to Scarlett Míša eco buk

ugluk
Hvězda diskuse 47631 příspěvků 06.09.19 08:25

Hele, u těch postýlek je to prašť jako uhoď. Ani jedno to není top značka, ale obé je certifikované a musí to mít potřebné atesty, aby to dítě nejen uneslo, ale i vydrželo jeho řádění, v tomhle bych se nebála žádné postýlky uvedených značek. Já nějak po své zkušenosti už bych šla asi do Ikea, protože výkon maj všechny srovnatelnej a cena je tam nejlepší.
Pokud se rozhoduješ mezi dvěma, volila bych raději buk než smrk (tvrdší dřevo, děti to okousávají) a pak tu, co se ti víc líbí.
Ale jinak k dotazu - od Scarlett tu mám koš na kolečkách z x-tý ruky a je v pohodě. Dítě v něm spí, víc nepotřebuju.
A od Drewexu mám postýlku po prvním dítěti - opět postýlka na spaní, toť vše. Co na ní bylo fajn, byla plastová lišta proti okusu na bočnici, do té bylo mimčo zahryzlé furt. Co se mi na ní nelíbilo, byl šuplík dole - nikdy pořádně nedržel v pojezdech a padal na zem. Ale postýlka samotná OK. Montáž normální, není to šup-šup Ikea, ale oproti jinému polskéu nábytku, co jsme tu měli, celkem pohoda, ani jsme nemuseli převrtávat šrouby, jak bývá u Poláků občas zvykem :mrgreen: Nicméně jak píšu, netuším, co jsem si slibovala, že bude postýlka za 3000 lepší než Ikea za 1-2, účel plní stejnej :lol:

smudlinky
Závislačka 2726 příspěvků 208 inzerátů 06.09.19 08:43

Meli jsme 8let scarlett a byli jsme spokojeni, zvladla az na odreniny a okousani vse. Nemeli jsme zadny problem. Chteli jsme stahovaci bocnici, urcity odstin. Kolecka nebyl problem dokoupit

Mišule83
Kecalka 165 příspěvků 06.09.19 08:44
@Bídžej píše:
@Mišule83 tak my máme Scarlett, nevím přesně typ, ale je to jedna z těch nejobyčejnějších, rošt dvě polohy, stahovací zábrana, šprušle nevyndavaci, kupovaná asi 2 roky zpátky. Je dobrá, máme k ní i kolečka, syn v ní spal skoro rok a půl a dělal v ní psí kusy a drží :lol: časem se trochu rozvrzala ta zábrana, když s ní lomcoval, ale stačilo to promazat a trochu povolit :palec:

Rošt drží, montuje se snadno.

Edit: tak je to Scarlett Míša eco buk

Mooc děkuju za výstižné popsání, přesně takové hodnocení potřebuju :) :srdce: :srdce:

Mišule83
Kecalka 165 příspěvků 06.09.19 08:45
@smudlinky píše:
Meli jsme 8let scarlett a byli jsme spokojeni, zvladla az na odreniny a okousani vse. Nemeli jsme zadny problem. Chteli jsme stahovaci bocnici, urcity odstin. Kolecka nebyl problem dokoupit

Taky moc děkuju, asi to také vidím spíše na Scarlett, hlavně asi kvůli tomu, že je buková a to dřevo nebude tak měkké jako to borovicové. Ještě jednou díky moc :srdce:

Heivka
Závislačka 4383 příspěvků 06.09.19 09:04

@Mišule83 Myslím že u postýlky na výrobci moc nezáleží, ale určitě bych vybrala tvrdší dřevo. Jinak já u postýlky nejvíc ocenila stahovací bočnici (obě děti byly velké a tak se lépe zvedaly) a tři vytahovací šprušle (u tchýně byla postýlka kde se vydávaly jen dvě a syn se tam pořád zasekával) a co byla super vychytávka, tak možnost naklonit samotný rošt takže se snadno u syna dodržovaly opatření kvůli reflux.

Mišule83
Kecalka 165 příspěvků 06.09.19 09:10
@Heivka píše:
@Mišule83 Myslím že u postýlky na výrobci moc nezáleží, ale určitě bych vybrala tvrdší dřevo. Jinak já u postýlky nejvíc ocenila stahovací bočnici (obě děti byly velké a tak se lépe zvedaly) a tři vytahovací šprušle (u tchýně byla postýlka kde se vydávaly jen dvě a syn se tam pořád zasekával) a co byla super vychytávka, tak možnost naklonit samotný rošt takže se snadno u syna dodržovaly opatření kvůli reflux.

Stahovací bočnici bych chtěla určitě taky, kvůli tvrdšímu dřevu zvažuji právě radši tu Scarlett. Můžu se zeptat, jakou jste měli vy? Zajímá mě ten nakloněný rošt.
Děkuju :)

Ornwen
Kelišová 5493 příspěvků 06.09.19 09:10

Mela jsem scarlett nakonec dve. Chtěla jsem stahovac bocnici. Kolecka jsme využili taky. Meli jsme k tomu i valendovou bocnici, ale to jsme nakonec nevyuzili, driv sli do velke postele, bylo to pro me pohodlnejsi.
U druheho ditete se nam stalo, ze se asi lomcovanim s bocnici utahovaly ty zarazky na stahovaci bocnici. Takze by dite teoreticky zvedlo jednu, ta vydrzela nahore a pak mohlo zvednout druhou. Tak mozna na to dat pozor

Mišule83
Kecalka 165 příspěvků 06.09.19 09:11
@Ornwen píše:
Mela jsem scarlett nakonec dve. Chtěla jsem stahovac bocnici. Kolecka jsme využili taky. Meli jsme k tomu i valendovou bocnici, ale to jsme nakonec nevyuzili, driv sli do velke postele, bylo to pro me pohodlnejsi.
U druheho ditete se nam stalo, ze se asi lomcovanim s bocnici utahovaly ty zarazky na stahovaci bocnici. Takze by dite teoreticky zvedlo jednu, ta vydrzela nahore a pak mohlo zvednout druhou. Tak mozna na to dat pozor

Moc díky, nenapadlo by mě, že by tohle dítko zvládlo :)

Ornwen
Kelišová 5493 příspěvků 06.09.19 09:21

@Mišule83 jako obe me nikdy nezvedlo, ale jednu jo nez jsme si toho vsimli. Oni se to stejne driv ucili prelejzat.
Deti te prekvapi kazdou chvili, co dokazou, masze se na co tesit ;) :mavam:

Mišule83
Kecalka 165 příspěvků 06.09.19 09:26
@Ornwen píše:
@Mišule83 jako obe me nikdy nezvedlo, ale jednu jo nez jsme si toho vsimli. Oni se to stejne driv ucili prelejzat.
Deti te prekvapi kazdou chvili, co dokazou, masze se na co tesit ;) :mavam:

To já moc dobře vím, už mám doma desetiletého kluka :D A překvapuje pořád :mrgreen:
Spíš je pro mě teď nějak problém fakt vybrat, je to jiné, než tenkrát, všechno mi přijde nějak menší, nižší, nekvalitní, tak proto právě sonduji kde co :) Ještě jednou díky

Heivka
Závislačka 4383 příspěvků 06.09.19 10:04

@Mišule83 https://www.kocarky.cz/…lus-stah.bok

Máme tuhle jenom s jiným obrázkem. Má trochu atypický způsob uchycení roštu díky kterému lze rošt naklonit.

Mišule83
Kecalka 165 příspěvků 06.09.19 10:32
@Heivka píše:
@Mišule83 https://www.kocarky.cz/…lus-stah.bokMáme tuhle jenom s jiným obrázkem. Má trochu atypický způsob uchycení roštu díky kterému lze rošt naklonit.

NO páni, tak na tuhle jsem ani nenarazila, děkuju  :srdce:

Heivka
Závislačka 4383 příspěvků 06.09.19 12:59

@Mišule83 My v tom krámě kupovali kočárek a když už jsme tam byli tak jsem tam nakoupila většinu výbavy :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama