Dětská postýlka Faktum MIA KOMBI

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jennifer007
Nováček 9 příspěvků 27.01.17 19:31
Dětská postýlka Faktum MIA KOMBI

Máte někdo? http://www.smolicek.com/…motiv-Zirafa Zajímaly by mě názory.. D9ky :-)

Reakce:

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 20:19

Ahoj, mám ji v bílém a je super. Budu ji tak do 4m prodávat pokud by jsi měja zájem včetně matrace

jennifer007
Nováček 9 příspěvků 27.01.17 20:36

Hmmm to zní dobře.. Bílou právě chci! Můžu poprosit tedy pak ve volné chvilce o zaslání foto, a nějakých informací o stavu a představované ceně na mail jenn. nemec@email.cz (bez mezery)? Díky moc :-)

A co se týče praktičnosti.. jak se otevírá šuplík a skříňka? nevadí to v pohybu během přebalování? :-)

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 21:38

@jennifer007 pošlu :mavam: a šuplík ani skřínka nevadí jediná věc co jsme nevyřešili bylo naistalování zábrany proti otevírání dvířek…nejde tam dát taková ta klasická pojistka takže mi tam malá lezla než ji to omrzelo…

jennifer007
Nováček 9 příspěvků 27.01.17 21:53

Díky.. tak to mi asi nevadí, přemýšlím, že se vykašlu na všechny ty zábran a budu vést dítě k tomu, že prostě nesmí.. ale lehce se povídá dokud člověk neví jaký bude mít prďola charakter :-D uvidíme.. třeba se mi pak o něco otluče a bude to zalepené všude :-D :-)

kopicka
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 27.01.17 22:11

@jennifer007 Ahoj taky přemýšlím o této postýlce, líbí se nám, ale nevim jak moc je praktická. @Dermabion Třeba jak s pridelanim mantinelu, když je jedna strana plná? Děkuji

jennifer007
Nováček 9 příspěvků 27.01.17 22:16

No ten mantinel mě taky zklamal.. to hold není možné jak na to koukám.. napadlo mě jen si tam nalepit háčky a zavázat to na ně, ale to bych se zas bála kvůli prckovi :-/ takže leda oželet mantinely nebo to vycpat polštářema asi.. ale mám vybraný perfektní set do postýlky tak bych to ráda nějak vyřešila.. a taky jsem zjistila, že je docela problém s prostěradlem.. prodejce sice nabízí matraci v tomto atypickém rozměru 70*120 ale už ne prostěradlo.. ty už jsou 60 nebo 80 :-/ @Dermabion jak to máte s prostěradly?

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 28.01.17 10:50

Prostěradla kupuji větší, matraci jsem nechala udělat na míru a mantinel jsem měla jen kdyz byla mimčo, strčila jsem ho jakoby trochu pod matraci a držel i na straně kde je plná stěna.

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 10:04

Tak jak jsem slíbila, foceno narychlo. Postýlka je brzvad až na ten oškrábaný knoflík(od džíncových knoflíků u zipu) @jennifer007

Libelula
Nováček 4 příspěvky 8 inzerátů 12.03.18 14:58
@Dermabion píše:
Tak jak jsem slíbila, foceno narychlo. Postýlka je brzvad až na ten oškrábaný knoflík(od džíncových knoflíků u zipu) @jennifer007

Dobrý den, také mám v plánu tuhle postýlku koupit, jen pořád nevím, zda bez podstavců nebo s nimi. Jak jste ji prosím kupovala Vy a jaká je pak výška postýlky a pultu? Moc děkuji Jana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >