Dětská postýlka na kolečkách - dvě místnosti, ano či ne?

425
8.2.21 19:02

Dětská postýlka na kolečkách - dvě místnosti, ano či ne?

Ahoj holky, začínám řešit postýlku,

ráda bych měla miminko u sebe i v pozdějším věku než jen pár měsíců, tak mě napadlo pořídit postýlku na kolečkách a vždycky miminko/pak už větší dítko do obýváku převést, jak to řešíte vy v menším bytě, kde dvě postýlky na trvalo nejsou možné?

Doporučte případně konkrétní výrobky, moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
821
8.2.21 19:10

Malé jsem s postýlkou nijak nešoupala. Spala v pokojíku nebo v ložnici, kde měla v postýlce monitor dechu a nad sebou chuvicku s kamerou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11773
8.2.21 19:22

Ja si postylku taky prevazela, kdyz byly deti postylkoveho veku, meli jsme 2+kk, takze pres den byla postylka v obyvaku i tam spaly, v noci v loznici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2866
8.2.21 19:22

My nejsme teda prostorove omezeni a máme to nasledovne. V loznici pevna postylka s kvalitni matraci = hlavní noční spínkání. Pak mame mensi mobilni postylku na koleckach, aby malá mohla byt semnou v kuchyni, s mojim chlapem v kanceláři..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:24

Čekáme druhé a s ohledem na prostory v bytě jsme to teď vyřešili. Klasická postýlka bude u nás v ložnici, druhou rozměrově menší tuším 90×45 na kolečkách budu mít po bytě, jak bude potřeba. Má také tři polohy výšky roštu, ale pro nás super, že je malá a vejde se skoro všude

• Citovat
  • Nahlásit
1759
8.2.21 19:26

Ja jsem nad tim uvazovala, nakonec jsme meli normalne postylku a pak sedatko rocker napper 3v1, na spani kolebka, na hrani polosed a pro vetsi pak normalne na sezeni, krmili jsme v tom asi do roka, ale i ta postylka je reseni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
8.2.21 19:27

Myslím si že v malém bytě není potřeba, ale je to jen vás zda chcete do postýlky investovat.
Sestra má také menší byt a ta to teda vyřešila tak, že má kvalitní postýlku na noční spinkani a v obýváku má cestovní, která se ji hodi i na cesty, protože bydlí od rodiny 60km tak jezdí na víkendy i s potylkou :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4004
8.2.21 19:30

My jsme koupili pro syna postýlku v 1+1, potom jsme se přestěhovali do 3+1 a malou už jsem chtěla vzdy z ložnice prevezt k sobě do obýváku. Tak jsme koupili 4 kolečka a manžel je prodělal k nohám postýlky, nic složitého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66745
8.2.21 19:46

My taky u prvniho prevazeli a spokojenost. U druheho jsme uz meli jiny byt a tam se prevazet nedala, bohuzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
8.2.21 20:07

@Bajina.P my jsme to vyřešili tak, že po porodu si pronajmeme na cca dva měsíce (zatím nedokážeme odhadnout dobu, kdy budou potřeba) postýlky jako jsou v porodnici. Polohovací, výškově nastavitelné a na kolečkách.
Ale my čekáme dvojcata a kdybychom měli další postylku/postýlky v obýváku, tak se doma nehneme. Časem až budou děti větší, tak budou v obýváku na dece a v ložnici už budou mít klasické postýlky, které nikde převážet nebudeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1371
8.2.21 20:21

Nikdy jsem nepochopila smysl dvou postýlek v malém bytě. Máme 3+1, dcera má postýlku v ložnici a i přes zavřené dveře ji normálně slyším až do kuchyně přes cely byt. Malinka většinou pobývala na gauci, později na dece na zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
8.2.21 20:48

Bydlela jsem s miminkem v 1+1 a tam opravdu dvě postýlky potřeba nejsou, ani postylka na kolečkách :nevim: v tak mrnavym bytě mi to přijde zbytečný, stačí nechat mimi vedle v pokoji na posteli nebo si ho vzít do nosítka :nevim: já to tak dělala. Teď máme barák bungalov, velkej, a zde si pojizdnou postýlku nemohu vynachválit. Beru si ho v ni třeba do kuchyně na vaření, do obýváku na zehleni… Ale i tak občas “zapomenu” malyho v ložnici na druhým konci domu, typicky když si s nim lehnu do postele na kojeni :mrgreen:

Ale až se bude chtít začít otáčet, budu ho stejně nechávat dole na zemi na dekach, aby měl prostor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
9.2.21 11:05

Všem moc děkuji za příspěvky! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu