Dětská psychiatri Šternberk ,někod zkušenosti??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brumi
Kelišová 6636 příspěvků 15.03.19 11:21
dětská psychiatri Šternberk ,někod zkušenosti??

Dobrý den, najde se tady prosím někdo kdo má s touto psychiatrií zkušenost? Dcera tam bude brzy nastupovat a vlastně nevím co nás čeká, okolí je krásné a zatím jsem četla kladné recenze ale byly hodně strohé, kdyby se našel kdokoliv a řekl více budu moc vděčná.

Reakce:
Viktorka2017
Stálice 69 příspěvků 15.03.19 11:30

Zdravím :mavam:
Nedělej to prosímtě,tipuju,že když má dcera plánovanou hospitalizaci,že není přímo nemocná? :think:
Pro její dobro hlavně ne psychiatrie dítěti(pokud to není nevyhnutelné např. Již zmiňovanou nemocí) … já to zažila a nikdy to rodičům neodpustím(nebyl to Šternberk ale to je podlě mě stejně jedno) … :(

brumi
Kelišová 6636 příspěvků 15.03.19 15:50

@Viktorka2017 právě že má hodně problémů, a čím je straší tím je to horší a už je zcela nezvladatelná má 11 let ( krade,utíká z domu,lže,není jí zatěžko nás poslat rodiče do pi), dělám to velmi nerada ale jiná cesta není, hospitalizace jsme již museli podepsat doktorům 6× reverz že jí nedáme, teď už buď pojede nebo to dr bude řešit se školou přes soudy,a to by už šla do nápraváku,což už vůbec nechci, takže jsem raději volila toto,na tu krátkodobou tří týdenní,pokud by samozřejmě nepomohlo ani trošku toto, už nevím co bych dělala :,( , ale psychických diagnoz má 5 a i přes léčbu léky, nyní bere ty nejsilnější co může v rámci zdraví, je to stejně horší

malá_holka
Extra třída :D 10238 příspěvků 15.03.19 15:56
@brumi píše:
@Viktorka2017 právě že má hodně problémů, a čím je straší tím je to horší a už je zcela nezvladatelná má 11 let ( krade,utíká z domu,lže,není jí zatěžko nás poslat rodiče do pi), dělám to velmi nerada ale jiná cesta není, hospitalizace jsme již museli podepsat doktorům 6× reverz že jí nedáme, teď už buď pojede nebo to dr bude řešit se školou přes soudy,a to by už šla do nápraváku,což už vůbec nechci, takže jsem raději volila toto,na tu krátkodobou tří týdenní,pokud by samozřejmě nepomohlo ani trošku toto, už nevím co bych dělala :,( , ale psychických diagnoz má 5 a i přes léčbu léky, nyní bere ty nejsilnější co může v rámci zdraví, je to stejně horší

to je hrozny, chudàk :hug: šternerk je dobrej, dětsky určitě, nebojte se toho. chodí tam za dětma i dobrovolnící

brumi
Kelišová 6636 příspěvků 15.03.19 17:52

@malá_holka moc děkuji, právě že jsem se měla rozhodnout tady nebo Opava,tu jsem zamítla hnedka,i se mi líbí jakoby celkově to prostředí.....

ady01
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 15.03.19 17:59

@brumi ještě to zvaž,přemýšlela jsi,co se ti vrátí a jestli bude schopna „normálního života“s vámi,neříkám tím nedělej to,ale něco máme za sebou,kdyžtak do sz

malá_holka
Extra třída :D 10238 příspěvků 15.03.19 19:03
@brumi píše:
@malá_holka moc děkuji, právě že jsem se měla rozhodnout tady nebo Opava,tu jsem zamítla hnedka,i se mi líbí jakoby celkově to prostředí.....

není zač, dala bych ji tam klidně na ten delší pobyt. možna tam měla být dávno.když to už takhle vyhroceny, že hrozí pasťák.od sousedky tam byl kluk, vyhrozoval ze nekoho zabije, ublizoval psovi. dali ho latě

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 15.03.19 19:08

Nepsala jsi sem uz jednou obdobny dotaz?

A pamatuju si dobre,ze rodice a navstevy za ni nemohou?

Jen me udivuje,pokud rodice nemohou,ze dobrovolnici,jak pise malaholka ,pristup k hospitalizovanym maji

brumi
Kelišová 6636 příspěvků 15.03.19 21:25

@malá_holka přesně tomu byh se chtělqa vyhnout, zkusitjí dostat do latě dokud je ještě věkově nějaká šance, tím bude starší tím to bude horší @Kralikcek tak to nevím, ale Šternberk návštěvy má po-ne

malá_holka
Extra třída :D 10238 příspěvků 15.03.19 21:51
@Kralikcek píše:
Nepsala jsi sem uz jednou obdobny dotaz?

A pamatuju si dobre,ze rodice a navstevy za ni nemohou?

Jen me udivuje,pokud rodice nemohou,ze dobrovolnici,jak pise malaholka ,pristup k hospitalizovanym maji

myslím, že rodiče urcitě můžou :nevim: pokud to dovolí stav a dobrovolníky taky pustí jen za lehcími případy

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 16.03.19 06:47

Aha,tak to jsem se spletla…

Navstevy je fajn,ze jsou povolene, ono by i byl nesmysl ,kdyby byly zakazane, preci jen,je to dite…

brumi
Kelišová 6636 příspěvků 16.03.19 10:05

@Kralikcek taky si myslím, ještě by jsem chápala zákaz návštěv u zcelavážných případů,vraždy a po br,ale od známé byla dcera také v léčebně jen Opava v 11 letech pro anorexii a tam měla návštěvy zakázané, jen za odměnu když šla váha nahoru,máme to sice časově na nic protože přes týden jsou jen do 16 hod a to díky práci nestíháme ale každý víkend tam budeme so i ne jezdit.

Váš příspěvek
Reklama