Dětská rostoucí židle

1192
4.9.07 14:40

Dětská rostoucí židle

Ahoj milé čtenářky emimina,

napadlo mě koupit pro prcka k jídelnímu stolu dětskou rostoucí židli - jednoduchá, dřevěná s výškově nastavitelnými opěrkami na sezení a na nohy. Ráda bych se zeptala, zda ji doma některá máte, jak jste s ní spokojené atd.
Díky moc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

292
4.9.07 15:50

ahoj,

mame ji asi mesic pro syna (darek k 2.narozeninam) a nemuzu si ji vynachvalit… maly na ni sedi s nami u stolu pri jidle a super…sam si valeze a sam si sleze (nemusim ho hlidat)…akorat se sam neprisune..a myslim,ze vydrzi hodne dlouho,i treba do prvni tridy atd.

koupili jsme drazsi bukovou takovou(cca 2400kc),ze se to sedatko a operka pro nozky zasouva do zarezu…tzn neni to pripevneno temi srouby,jako ty levnejsi modely ze smrku…pred tema nas spousta znamych varovalo.ze se srouby v dirach ve smrkovem dreve „vychechlaji“ a zidlicka pry pak nedrzi pevne (ale vlastni zkusenost nemam,nemohu srovnat atd.)

Jaana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
4.9.07 16:13

Ahoj,
my máme Jitro už asi dva roky a taky jsme moc spokojeni. K Vánocům budeme kupovat druhou pro Petru. Stojí taky něco přes dva tisíce a na veletrhu hraček v Letňanech jsme ji tenkrát koupili za dva.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
4.9.07 19:43

právě jsem ji zakoupila, kupovala jsem v místním obchodě s nábytkem,není to ta Jitro, je z masivního dřeva, na šrouby a zatím jsme spokojeni
já měla podobnou doma dělanou a seděla jsem na ní snad do 15ti let, takže určitě vydrží dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
4.9.07 20:56

Holky díky moc,

uplně jsem se do ní nadchla, doufám, že mojí radost bude sdílet i prcek. Koukala jsem na internetu, taky se mi líbila ta Jitro, Halko, s těma Letňanama je to bezva nápad, chtěla jsem si jí objednat přes internet, ale na veletrh za 3 týdny se chystám, tak to bych mohla ušetřit…nevíš, u jakého stánku by to mohli mít? Akorát mě napadá, že když tam nepojedu autem, tak to jí asi neodnesu, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
4.9.07 22:17

jee,ted jsem zjistila,ze mame taku tu zidli Jitro…ale kupovala jsem ji u nas v Ostrave pres nejaky obchod s nabytkem a oni nam nechteli dat kontakt na vyrobce…ha,tak uz to vim…

Jaana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
4.9.07 23:20

Holky nemůžete vložit fotku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
5.9.07 07:50

Fotka mi tam nějak vložit nejde, ale tady jsem jí našla na webu:
http://www.eclovicek.cz/katalog.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
7.1.08 17:41

Ahoj holky,

tak Ježíšek přinesl druhé Jitro a myslím, že za dobrou cenu, tak sem dám kontakt. Doufám, že se to smí. Je to ta paní, od které jsem ji kdysi kupovala v Letňanech na veletrhu. Paní má obchůdek v Petrovicích a je moc ochotná.
Tak ten kontakt jsem po přečtení jedné kritické diskuze smazala, zájemcům ji poskytnu na SZ.

Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.1.15 21:08

Ahojky, potřebovala bych radu :mavam: mám skoro pětiměsíčního prcka a máme začít s příkrmy, tak řeším v čem bude vlastně baštit. V kuchyni máme opravdu málo místa tak nevím jakou zvolit židli. Myslela jsem, že bych koupila to polohovací lehátko a pak asi v 6-7měsících tu rostocí židli, ale nevím jestli je pro tak malé dítě vhodná. Výrobci uvadějí, že s popruhy a pultíkem je vhodná od 6.měsíců. Vím, že nejlepší by asi byla ta plastová židle s pultíkem, ale ony zabírají strašnýho místa a stejně v nich to dítě sedí max do roka ne? Poradítě mi co bude pro malýho nejlepší? Bud´na asi 2měsíce to polohovací lehátko a pak rostoucí židli, nebo koupit tu plastovou „hildu“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
679
7.1.15 21:15

Já bych koupila nejprve lehátko a až se sám prcek posadí, tak bych přešla na rostoucí židli. My máme Jitro a jsem s ní spokojená, není jen pro malé děti, ale pokud se nezničí, může jí mít až do dospělosti. Má velkou nosnost. Tím, jak nastavuješ sedací plochu i podložku pod nožičky, tak v ní děti (alespoň ty naše) sedí krásně rovně, kamarádka má tu plastovou, jak ty říkáš :mrgreen:, hildu a děti jsou v tom rozvalené, „sedí na zádech“. Nevím ale, jestli je to tou židlí nebo dětmi, ale je fakt, že ta naše to tomu dítěti ani nedovolí:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
679
7.1.15 21:18

Jo a pro malého k tomu máme kšíry a pultík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50412
7.1.15 21:18

Je vhodna od te doby, co dite sedi - nektere to zvladnou v pul roce, jine o dost pozdeji. Ja krmila tak do 8 mesicu v autosedacce, pak jsem presla na rostouci (plus pultik a ksiry) a pohoda. Ty velke plastove asi vydrzi dele jak do roka, ale fakt je, ze z nich dite vyroste a pak se stejne musi resit dalsi kolo, i kdyz nekdo to treba resi jenom polstarem pod zadek. Ja jsem teda rada, ze Jitro mam, ted uz bez pultiku, ale slouzit nam bude jeste hezky dlouho, nezabere extra moc mista a dobre vypada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
7.1.15 21:25

Já, jsem teď kupovala taky pro dceru rostoucí židličku. Jitro mi přišlo zbytečnhě drahé. Koupila jsem celý komplet - pultík, ohrádka + polstrování na aukru nové zboží za asi za 1900,– včetně dopravy. Židlička nevypadá vůbec špatně a dcera je z ní nadšená. Zboží dorazilo do 3 dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.1.15 21:28

A dali by jste do té rostoucí židle půlroční dítě, pokud by teda sedělo? Mám na mysli pohodlí dítěte a bezpečnost. Vím, že se prodávají s těmi kšíry, pultíkem a polstrováním, ale není to pro tak malé dítě opravdu brzo, taková židle? Je to naše prní mimi, tak ještě nemám zkušenosti, jestli se u jídla radši nerozvalí a udělá si pohodlí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama