Dětská sestra kam na střední ?

Anonymní
25.6.20 12:22

Dětská sestra kam na střední ?

Ahojte, všechny vás zdravím. :) Příští rok mě čeká výběr střední školy. Chtěla bych se stát dětskou zdravotní sestrou. Nejlépe na novorozeneckém oddělení. Co si myslíte o tomto povolání? :) Budu vděčná za jakýkoliv názor. Ale teď k dotazu - Nevíte prosím kam mám jít na střední? Popřípadě dále na VŠ nebo VOŠ. :) Děkuji za každého kdo přispěje do diskuse. :kytka: PS: omlouvám se za anonymitu ale chodí sem i mamka a ta mi neustále tuhle profesi rozmlouvá, prý je to otročina za málo peněz. :roll: A nechápe že pro mě je ta práce důležitá. Mějte hezký den. :hug: :srdce: :mavam:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

875
25.6.20 12:32

Stredni zdravotnicka skola a pak VOSka. Reknu ti to narovinu, mamce se nedivim. Je to zahul nejen skola, ale celkove zamestnani.
12-ctky, svatky nesvatky, budes mit jednou svou rodinu a stravis v praci vice nez doma. Kdyz uz zdravku, tak jedine do ambulance nebo k obvokakovi, ale tam se dostanes jenom znamosti. Hodne si tuto praci drzi. Platove se to v nemocnicich zlepsilo, ale furt malo, na to co vykonavas a nekde delas jenom hadr. Takze za me bych tuto skolu nevolila.

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 12:37
@Anonymní píše:
Ahojte, všechny vás zdravím. :) Příští rok mě čeká výběr střední školy. Chtěla bych se stát dětskou zdravotní sestrou. Nejlépe na novorozeneckém oddělení. Co si myslíte o tomto povolání? :) Budu vděčná za jakýkoliv názor. Ale teď k dotazu - Nevíte prosím kam mám jít na střední? Popřípadě dále na VŠ nebo VOŠ. :) Děkuji za každého kdo přispěje do diskuse. :kytka: PS: omlouvám se za anonymitu ale chodí sem i mamka a ta mi neustále tuhle profesi rozmlouvá, prý je to otročina za málo peněz. :roll: A nechápe že pro mě je ta práce důležitá. Mějte hezký den. :hug: :srdce: :mavam:

Mamka má bohužel pravdu. Taky to dělám, protože mám práci rada. Ale kdyby manžel nevydělával hodně nad průměr platu v ČR, tak to dělat nemůžu - protože plat je vážně hrůza. A to jsem v práci za měsíc i 220-230 hodin

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 12:52

Tak to jste mě teda moc nepoštěstily holky 8o ale děkuji za názor a myslíte že kdybych byla pediatrička že by to bylo lepší? Ale to bych musela vystudovat medicínu že? :nevim:

• Nahlásit
875
25.6.20 13:08
@Anonymní píše:
Tak to jste mě teda moc nepoštěstily holky 8o ale děkuji za názor a myslíte že kdybych byla pediatrička že by to bylo lepší? Ale to bych musela vystudovat medicínu že? :nevim:

Na doktorat urcite medicina. Musis vedet sama jestli na to mas :nevim:

• Nahlásit
4944
25.6.20 13:24

A hlavně gympl…odtud máš na medicínu nejvyšší šance. :mavam:

• Nahlásit
235
25.6.20 14:46

Běž na gympl, z gymplu můžeš jít na VŠ i na vseobecnou sestru i na medicínu. A nebo taky časem jistíš, že te to uz tak nebere a půjdeš na něco úplně jiného…

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 15:02

Moc děkuji…asi máte pravdu Gympl bude dobrá volba  :palec:

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 15:20
@Anonymní píše:
Moc děkuji…asi máte pravdu Gympl bude dobrá volba :palec:

Držím palce ať to vyjde :potlesk:

• Nahlásit
25.6.20 15:24
@Anonymní píše:
Držím palce ať to vyjde :potlesk:

Si píšeš sama se sebou? :lol:

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 15:27
@dešťová víla píše:

Tak to je vtipný :lol: :lol: ach ta rodina.. :roll: napsala to mamka uznávám zní to jako strašná výmluva ale je to tak :P

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 15:38
@dešťová víla píše:

Je to trapné :oops: :D omlouvám se zapomněla jsem se odhlásit z počítače a mamka našla mojí diskuzi :zed: :pocitac:

• Nahlásit
875
25.6.20 15:47
@Anonymní píše:
Je to trapné :oops: :D omlouvám se zapomněla jsem se odhlásit z počítače a mamka našla mojí diskuzi :zed: :pocitac:

Nasla a reaguje pod anonymem jako ty? si delas z nas halo?

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 16:47
@migmina píše:
Nasla a reaguje pod anonymem jako ty? si delas z nas halo?

Nedělám :)

• Nahlásit
Anonymní
25.6.20 16:48

Můžu napsat adminovi aby smazal tuhle diskusi jestli vám to vadí :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama