Dětská sestra nebo všeobecná sestra

Anonymní
5.5.21 21:32

Detska sestra nebo vseobecna sestra

Dobry den. Jsem prakticka sestra a premyslim, ze si dodelam Dis. Chtela bych na detske oddeleni a nevim zda bude stacit vseobecna sestra ci rovnou na obor detska sestra. Bohuzel na detskou sestru nenabizeji kombinovane studium. Mam deti, tak jedine kombinovane. Bude mi stacit obor vseobecna sestra a muzu na detsky? samozrejme i nejaka specializace k tomu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
582
5.5.21 21:51

Pediatricke osetrovatelstvi na zsf jcu je i kombi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10831
5.5.21 21:54
@Anonymní píše:
Dobry den. Jsem prakticka sestra a premyslim, ze si dodelam Dis. Chtela bych na detske oddeleni a nevim zda bude stacit vseobecna sestra ci rovnou na obor detska sestra. Bohuzel na detskou sestru nenabizeji kombinovane studium. Mam deti, tak jedine kombinovane. Bude mi stacit obor vseobecna sestra a muzu na detsky? samozrejme i nejaka specializace k tomu

můžeš, k nám nastupují i všeobecné sestry. na druhou stranu vedení po nich chce, aby si dětskou dodělaly specializací při zaměstnání. ale pokud vím, tak to není vyloženě podmínkou, záleží spíš na přístupu vedení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3384
5.5.21 22:18

Dcera chce jít jednou na dětskou sestru, tak se zeptám opačně: může dětská sestra vykonávat práci všeobecné na jiných odděleních? Díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 05:44
@Online píše:
Pediatricke osetrovatelstvi na zsf jcu je i kombi.

A prosim na jake skole? Neni to uz Bc?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 05:47
@sagina píše:
můžeš, k nám nastupují i všeobecné sestry. na druhou stranu vedení po nich chce, aby si dětskou dodělaly specializací při zaměstnání. ale pokud vím, tak to není vyloženě podmínkou, záleží spíš na přístupu vedení.

Chtela jsem do HK, ale tam nabizeji denni studium. Jedine uz Trutnov. Poptam se u nas jak to chteji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat