Dětská sestra z oddělení P3 Apolinar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 12:46
Dětská sestra z oddělení P3 Apolinar

Ahoj holky

Mám takovou prosbu-kdo jste rodil okolo 20-24. unora u Apolinare a byli potom na oddělení P3. Chteli jsme poděkovat takove mensi hubene cernovlase detske sestricce ukazovala koupani, pomahala s kojenim atd. Ani za nic si nemuzeme vzpomenout na jeji jmeno. Mela denni službu 22 a 23 (patek a sobota). Diky moc

Reakce:
azaleila
Kecalka 291 příspěvků 74 inzerátů 05.03.19 12:51

A proč anonymně? To je nějaká novinka tady, aby bylo vše tajné… co takhle tam zavolat a zeptat se, jaká sestřička měla v dané dny službu? Ze zkušenosti vím, že rádi řeknou…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 13:08

No já myslím ze tam mají práce dost než si povídat po telefonu. Chteli jsme se zeptat nekoho zda-li nevi kdo tam aktuálně byl nebo je

azaleila
Kecalka 291 příspěvků 74 inzerátů 05.03.19 13:16

No, rozhodně je pravděpodobnější, že zvednou tel. než že budou sedět tady na miminu a psát, kdo měl tehdy a tehdy službu :-)

Qadra
Kecalka 304 příspěvků 05.03.19 13:23

A co napsat děkovný dopis a nebo email

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 13:28

@Qadra no chtěli jsme s holkama poslat něco takového a třebas kytky jenže nám šlo o to aby bylo doručeno tomu kdo si to doopravdy zaslouží jenze nemame jmeno ze

ugluk
Hvězda diskuse 45764 příspěvků 05.03.19 13:41

No, rodila jsem tamtéž o něco málo dříve a na rovinu přiznávám, že ač byli všichni neskutečně milí, jméno vím pouze doktora a PA, co byli přímo u porodu, neb jsem je dostala napsaný na pamětním listu. Když si vezmeš, kolik rodiček tam v tom datu leželo (když jsem tam byla já, tak cca 15), kolik z nich asi tak chodí pravidelně na emimino a kolik z nich studuje jmenovky a ještě po 14 dnech si ta jména personálu zapamatuje… fakt tam cinkni, bude to jistější ;)

Bubla_Bučková
Kelišová 5884 příspěvků 05.03.19 13:47

To má být stížnost, tak proto anonymně :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 14:29

@Bubla_Bučková ale prdlajz ale kdyz vidim jak se tu posledni dobou uživatelky napadají tak snad lepsi přispívat jen anonymně

Bubla_Bučková
Kelišová 5884 příspěvků 05.03.19 15:35

Jako, že by tě někdo napadl za to, že chceš poslat květiny sestřičce? Možný je všechno asi :mrgreen: normálně napište do nemocnice a dle služeb a popisu vám jistě poradí ;)

Váš příspěvek
Reklama