Dětská stomatologie Brandeis Clinic

62
29.3.16 16:27

Dětská stomatologie Brandeis Clinic

Dobrý den maminky, máte některá s touto klinikou zkušenost? Malý má kazy a naše zybařka mu je prý nebude vrtat tak jsem syna objednala tady. Popřípadě máte zkušenost s vrtání zoubků 2 a půl letého dítka? Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31871
29.3.16 18:44

Brandeis Clinic v Praze? Zlatokopecká privátní klinika, v jejímž organizačním čele stojí veterinářka. Lékaře sháněli kde se dalo, orientace velmi komerční. Nenechala bych tam ani ostříhat drápy jezevčíkovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
29.3.16 20:29

Radeji bych doporucovala kliniku Asklepion.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
29.3.16 22:53

@Burj Chalifa Naprosto souhlasim. Je to medialne nejproflaknutejsi klinika, ktera shani klienty stuj co stuj prostrednictvim VIP lidi ze showbyznysu a sportu, zdarma jim opravi zuby vymenou za reklamu v televizi, bulvaru. Ja jsem navstivila celkem ctyri prazske kliniky - Dentalni kliniku Stuchlik, 3DK kliniku, Asklepion a Brandeis clinic, ktera z daneho vyctu vysla naprosto nejhure. Totalne predrazena klinika s prumernym personalem. V dobe meho osetreni jsem v cekarne byla snad jedina Ceska, kolem prevazovala ruska klientela a dva Anglicane. Osetreni bylo celkem neprijemne, nemela jsem na sobe Dior boty ani kabelku Louis Vuitton. Uz od pohledu na me koukali jako na socku a dokonce se me zubar dvakrat! zeptal, zda vim kolik to u nich stoji, jak moc neverohodne jsem pusobila :-) Bylo to pro me ponizujici a vylozene jsem se premahala, abych hned neodesla. Pri osetreni me presvedcoval, ze potrebuju to a tamto a ze to maji k zakoupeni dole na recepci, samozrejme za predrazene ceny v porovnani s internetem. Bohate mi jedna navsteva u nich stacila, na dalsi jsem se objednala jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.16 20:41
@lauraka píše:
@Burj Chalifa Naprosto souhlasim. Je to medialne nejproflaknutejsi klinika, ktera shani klienty stuj co stuj prostrednictvim VIP lidi ze showbyznysu a sportu, zdarma jim opravi zuby vymenou za reklamu v televizi, bulvaru. Ja jsem navstivila celkem ctyri prazske kliniky - Dentalni kliniku Stuchlik, 3DK kliniku, Asklepion a Brandeis clinic, ktera z daneho vyctu vysla naprosto nejhure. Totalne predrazena klinika s prumernym personalem. V dobe meho osetreni jsem v cekarne byla snad jedina Ceska, kolem prevazovala ruska klientela a dva Anglicane. Osetreni bylo celkem neprijemne, nemela jsem na sobe Dior boty ani kabelku Louis Vuitton. Uz od pohledu na me koukali jako na socku a dokonce se me zubar dvakrat! zeptal, zda vim kolik to u nich stoji, jak moc neverohodne jsem pusobila :-) Bylo to pro me ponizujici a vylozene jsem se premahala, abych hned neodesla. Pri osetreni me presvedcoval, ze potrebuju to a tamto a ze to maji k zakoupeni dole na recepci, samozrejme za predrazene ceny v porovnani s internetem. Bohate mi jedna navsteva u nich stacila, na dalsi jsem se objednala jinam.

Milá Burj Chalifa, jmenuji se Anna Brandejs, jsem ředitelkou Brandeis Clinic a ráda bych reagovala na Váš komentář, ohledně naší kliniky. Kontakt na mně je: anna. brandejs@brandeisclinic.cz, tel.:226 291 640.
Tvrdíte, že naše klinika je předražená. Dovolím si oponovat, a to ve faktech. Fasety a korunky z nejlepší keramiky (disilikátové) máme za 12 000 Kč/ks. Ceny na jiných pražských klinikách se pohybují od 9000 Kč do 17 000 Kč. I my můžeme udělat klientům levnější korunky a fasety z keramiky živcové a to za 10 500 Kč/ks, ale ty nemají dlouhou trvanlivost, u předních zubů se začnou po 2–3 letech drolit. Naši zubaři se proto snaží tuto keramiku pacientům vymluvit. Nové zuby chce klient na celý život, určitě nikdo nechce, aby si je za 2-5 let musel dát předělat. Existuje dokonce ještě levnější varianta z materiálu „metalokeramika“, cena u nás pod 8000 Kč/ks., avšak z toho materiálu zoubky nevypadají tak přirozeně jak z výše uvedené disilikátové keramiky, která je absolutní top materiál, co do kvality i estetiky.
Naši zubaři jsou schopni udělat za jeden den až 20 korunek, nebo faset, myslím, že moc takových klinik nenajdete nejenom v ČR, ale ani v Evropě.
Fasety a korunky, které děláme na našem zubním oddělení, jsou tlusté jen 0,3 mm. Zubní kliniky, které nedisponují švýcarským robotem CEREC (my máme dokonce dva), nebo s ním neumí pracovat a dávají dělat zuby do laboratoře, tak mají fasety o tloušťce 0,5 -0,6 mm. Naše fasety, či korunky jsou tenčí, proto vypadají přirozeněji.
Srovnejte si naše ceny i na jiných odděleních: 1 jednotku Botoxu prodává Brandeis Clinic za 140 Kč, najdete v Praze kliniky, které prodávají jednu jednotku Botoxu až za 250 Kč.
Další příklad: Jednu injekci výplně kyseliny hyaluronové (Princess) prodáváme za 5 500 Kč, jinde jsou ceny i o 1 500 Kč dražší.
Souhlasím ale, že v ČR můžete najít i nižší ceny, než máme my.
Brandejs Clinic nemůže jít cestou nejnižších cen, protože bychom museli dělat kompromisy co se týče technologického vybavení a kvality práce lékařů i celého zdravotnického personálu.
Burj Chalifa, nemůžu proto s Vámi souhlasit, že Brandejs Clinic je předražená klinika. BRANDEIS CLINIC MÁ FÉROVÉ CENY.
Dále tvrdíte, že máme průměrné doktory. Nevím, jak jste k tomu došla. Brandeis Clinic má všechny lékaře patřící mezi evropskou špičku. To, že na nějaké jiné klinice se investuje dlouhé roky marketingově do image některého z lékařů, ještě neznamená, že je to nejlepší doktor ve svém oboru. Brandeis Clinic není garážová klinika, není to ani kosmetický salon, který se tváří, že je klinika. jsme jedna z nejlépe vybavených klinik v EU. Máme splněny všechny povinnosti od úřadů a máme status nestátního zdravotnického zařízení s pravidelnými kontroly z hygieny, při kterých pravidelně dostáváme „za Jedna“. Investovali jsme do kliniky nemalé investice, proto jsme i dlouho vybírali z těch nejlepších lékařů.
Psala jste, že jste se na naší klinice necítila dobře, protože jste neměla dobrou kabelku. Burj Chalifa, já osobně jsem se narodila v chudé rodině a když mi bylo 7 let, tak mi umřel táta, moje máma se musela starat sama o čtyři děti. Vyrůstali jsme v chudobě. Proto já se nikdy nad nikoho nepovyšuji. Každý náš lékař před samotným ošetřením má povinnost říct pacientovi, kolik zákrok bude stát. Když klient nemá dost financí, nebo si myslí, že mu tento zákrok za tuto cenu nestojí, tak se hledá pro klienta levnější varianta, třeba jiný typ ošetření. Našim klientům máme možnost nabídnout přímo na klinice i rychlou půjčku.
Do Brandeis Clinic nechodí jen manažeři, podnikatelé a hvězdy. Právě kvůli dobrým cenám, například na Botox a výplňové materiály k nám chodí i prodavačky z okolitých obchodů. Ke každému klientovi se u nás chováme jako k VIP celebritě, je jedno, kolik u nás utratí.
V případě, že se ošetřující personál k Vám choval jinak, než je firemní kultura celé kliniky, tj. s úctou a citlivě, prosím napište mi do mailu vaše jméno a příjmení, popište mi, co se stalo., váš případ prošetřím a v případě, že se k vám někdo choval tak jak píšete, tak z toho vyvodím důsledky. Můžete mi i zavolat, ráda se s vámi setkám a vyposlechnu vás.
Mluvila jste, že jste u nás byla jako jediná Češka. Fakt je tento: Národnostní složení klientů Brandeis Clinic je z více než 90 % - česká národnost. Zbytek tvoří hlavně Němci, kteří poptávají plastického chirurga Juraje Payera, protože se v Německu rozkřiklo, že je Juraj Payer je skvělý plastický chirurg na augmentace, liposukce a facelifty a navíc mluví perfektně německy.

Nerozumím, co myslíte tím, že Brandeis Clinic je mediálně nejprofláknutější klinika.
Neznám jedinou větší kliniku v Praze, která by z času na čas nevyužila služeb některé celebrity k propagaci své kliniky. Dělá se to běžně i v zahraničí a je to přirozená součást marketingového mixu, nejen v estetické medicíně. V ČR je spousta klinik, které využívají celebrity k své propagaci v mnohem větší míře než Brandeis Clinic. Potenciální klienti chtějí vidět výsledek naší práce a některé celebrity jsou ochotné poskytnout k marketingovým účelům výsledek proměny a fotky „před a po“, výměnou za to, že ošetření dostanou zdarma, nebo za sníženou cenu. Je na tom něco špatného?
Klienti, kteří si úpravu zoubku, nebo operace sami platí, naopak, nechtějí, aby někdo věděl, že mají korunky, nebo fasety, nebo facelift a nechtějí dát svoji proměnu před a po na náš web, nebo do našich marketingových materiálu. Co se týče proma v televizi, všechny větší kliniky mají z času na čas promo v televizi. Můžu vás ale ujistit, že 47 % nových klientů, kteří přijdou na Brandeis Clinic, jsou na doporučení od známých, kteří už u nás ošetření byli a byli maximálně spokojeni.
Brandeis Clinic je moje dítě a dávám do této kliniky ze sebe vše. Máme velmi dobrou reputaci v Praze, protože jsme poctiví a kvalitní. I u nás se ale může stát, že někdo z našeho personálu pochybil, něco nebylo 100%. Lidi jsou jen lidi. Proto vždy a všude uvádím svůj kontakt, nedělám ze sebe nedostupnou královnu. Každý mi může napsat, či zavolat. Za váš feedback jsem vděčná, bohužel nedalo mi reagovat na některé vaše názory, které jsme se snažila upřesnit fakty. S úctou, Anna Brandejs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.16 20:41
@Misha T píše:
Dobrý den maminky, máte některá s touto klinikou zkušenost? Malý má kazy a naše zybařka mu je prý nebude vrtat tak jsem syna objednala tady. Popřípadě máte zkušenost s vrtání zoubků 2 a půl letého dítka? Předem děkuji

Dobrý den, konzultace u našich zubařů jsou bezplatné. Přijďte si k nám na kliniku udělat osobní zkušenost sama. Co se týče ošetření malých dětí, ošetřujeme je pravidelně, zatím jsem od žádného z rodičů nedostala jedinou stížnost. V případě jakýchkoliv otázek, nebo připomínek pište na: anna. brandejs@brandeisclinic.cz., nebo volejte na 226 291 650., S úctou Anna Brandejs, ředitelka kliniky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama