Dětská zlomenina - nespokojenost s přístupem na chirurgii

5890
12.7.20 10:32

Dětská zlomenina - nespokojenost s přístupem na chirurgii

Zdravím a prosím o zkušenosti.
Můj syn si přivodil na trampolíne tzv dětskou zlomeninu v kotníku. Nejsem doktor, ale vysvětleno mi to bylo tak, že má prasklinu nahoru po kosti.
Na chirurgii proveden rtg a kvůli otoku dána nechodící dlaha. Prý otok splaskne a dá se za 14 dní sádra.

Po 14 dnech jedeme na kontrolu, v čekárně sedíme 3 hodiny (i když ostatní lidi jdou na řadu do 15 minut). Ozveme se a stále čekáme.
Když přijdeme na řadu, doktor (jiný) dlahu rozstřihne a já se leknu. Kotník jedna větší modřina a otok větší, než před 14 dny…
Prý je to ale normální, když je to zlomenina. A rtg prý až po sundání sádry…
Ať prý jdeme do sadrovny, že mu dají odlehčenou chodící sádru.

Dají mu na nohu pár obvazů, v tom přijde doktor a říká, ať to okamžitě sundají, že řekl odlehčenou!!!
Sundali mu to a malý už brečel, jak mu s tím kotnikem pořád hýbali. Následně zjistili, že odlehčená došla!!! :zed:
Takže opět klasiku těžkou. Po příjezdu domů mi malý fňukal, že ho to moc bolí.
Nestačila jsem se divit… Odendala jsem mu z prstů ten fáč a zjistila, že má v sadře kotník úplně vyrotovaný.
Nasraná volám zpět a ať přijedeme. Doktor řekl-okamžitě sundat!!!
Dal mu opět nechodící dlahu a v pondělí máme přijet na odlehčenou sádru…

Úplně se děsím zítřka. Ten přístup je hrozný a opravdu se bojím, aby se něco nezanedbalo.
Mohu změnit chirurgii? I když už nás 2× ošetřovali tady???
Potom taky budu potřebovat vyplnit papír pro pojišťovnu a úplně se děsím toho přístupu tam, kdo ví, zda budou ochotni to vyplnit.
Díky za přečtení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

321
12.7.20 10:42

Přístup tedy hrozný, nicméně papíry na pojišťovnu si vyplníš sama a jen přidáš lékařské zprávy, takže zrovna tohle by mělo být v klidu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5890
12.7.20 10:55
@Ann-Sylvie píše:
Přístup tedy hrozný, nicméně papíry na pojišťovnu si vyplníš sama a jen přidáš lékařské zprávy, takže zrovna tohle by mělo být v klidu. ;)

To nee. Já mám přímo formulář na A4, kde vyžadují vyplnění od lékaře i s razítkem. Bohužel…
Mohu vzít papíry a jet malého nechat vyšetřit někam jinam?
Se docela bojím aby nás neposlali do háje… Že jsme se léčili tam, tak ať si tam zůstaneme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6854
12.7.20 10:55

Můžeš jít kam chceš, akorát to tam budeš muset vysvětlit, plus vzít s sebou ideálně snímky i zprávy.
Akorát je to hodně o lidech, je to sázka do loterie, na jakého doktora kde narazíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12987
12.7.20 10:58

Papír pro pojištovnu vyplnit nepotřebuješ, stačí ti lékařské zprávy + ta o konci léčby. chirurgii změnit můžete k tomu ničí souhlas nepotřebujete, zavolej si tam (do nové) a domluv se.

a podej stížnost, oni se sice budou tvářit, že nic špatně neudělali a šéf se za ně postaví, ale na oddělení jim to udělá interní vítr a snad si to k další rodině už nedovolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
12.7.20 12:01

Můžeš jinam a klidně to udělej pokud nejsi spokojená. Radši názor jiného lékaře než nevhodná léčba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4400
12.7.20 12:06

Úplně tě chápu, manžel měl to měl podobný. Zlomil si ruku, jeden doktor mu to dal do sadry. Za týden kontrola, byl tam někdo jiný, ten řekl že mu to dal ten první blbě, že tak by mu to nesrostlo. Na další kontrole mu zase řekli, že to měl mít tak jak řekl ten první no otřesný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
12.7.20 13:11

Jela bych jinam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
12.7.20 14:38

Zakladatelko ahoj, je to tedy dost drsné. Jen chci říct, že když půjdeš jinam, nemusí tě tam chtít ošetřit. To se mi konkrétně stalo, řekli mi na férovku, vy už chodíte tam, takže my Vás tu ošetřovat nebudeme. Tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35733
12.7.20 17:42

Co bylo spatne? Lidi v cekarne posuzovat nemuzes, nevis, s cim tam byli…to neni tva vec. S tou doslou sadrou to byla smula a ze si v ni nohu zrotoval, za to nikdo nemohl. Chapu, ze to bylo vycerpavajici, klidne jdete jinam, nikdo se zlobit nebude, ale pochybeni nevidim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35733
12.7.20 17:49
@Janča1212 píše:
To nee. Já mám přímo formulář na A4, kde vyžadují vyplnění od lékaře i s razítkem. Bohužel…
Mohu vzít papíry a jet malého nechat vyšetřit někam jinam?
Se docela bojím aby nás neposlali do háje… Že jsme se léčili tam, tak ať si tam zůstaneme.

Nikdo se zlobit nebude, ale jestli se zeptaji, proc menis lekare, tak si dnad radej vymysli, ze kvuli dopravni dostupnosti. Kdyz si postezujes na to, cos uvedla, nebudou radi, ze sis zvolila zrovna je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama