Dětské boty - přeskakujete velikosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 05.03.18 13:27
Dětské boty - přeskakujete velikosti?

Ahoj, jak to prosím mají vaše děti s botama? Stává se vám, že koupíte nové boty a za dva měsíce můžete jít pro nové? Já už si připadám jak blázen někdy. Na podzim jsem synovi koupila zimní boty, velikost 23, nadměrek dostatečný a za pár měsíců jsem kupovala nové. To stejné se mi děje i u dcery. Už několikrát mi přeskočili velikost. Teď řeším celoročky a tápu. Syn má jedny 24 tenisky, ještě v nich má nadměrek, ale 12 mm to určitě není. Chtěla bych, aby mu ty nové celoročky vydržely do podzimu, když koupím 24, je to nereálné. Takže radši 25, ale budou mu větší… Člověk pořád aby jen kupoval boty.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2731 příspěvků 05.03.18 13:31

Nepočítám, že jarní vydrží na podzim a naopak, časem se to snad zlepší. Je to drahý, ale zrovna na botech nechci šetřit a raději tedy chodím do dětské obuvi, tam paní koukne a vidí a ceny má obdobné jako na internetu

Russet
Extra třída :D 11627 příspěvků 05.03.18 13:32

Jarni boty synovi do podzimu nevydrží. Kupuju na poslední chvíli. Ale je to vždy jen na chvilku. To jsou děti. Buď ráda, že ti hezky roste! :kytka:

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 05.03.18 13:35

Nekupuju boty dopredu. Vzdy tak, aby mel max plus 12mm. Vic ne. Kdyz vydrzi, vydrzi, kdyz ne, tak se musi koupit nove.

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 05.03.18 13:35

To znám, mám tříletou dcerku s velikostí 28. Zatím jí boty vydržely jen na půl roku. Určitě nekupuj větší, jen aby vydržely. Špatně by se mu v nich chodilo.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 05.03.18 13:36

Celoročky jsem nikdy nekupovala:-) je možné koupit větší a do toho zmešnovací vložku ( mělo by to ubrat jedno číslo ).. :think:

KKatka23
Echt Kelišová 8278 příspěvků 05.03.18 13:40

Mě přijde, že je to se vším takto…starší dceři roste noha docela pomalu, má teď zimní boty vel. 24 a byly jí teda trochu větší, ale řešila jsem tlustou ponožkou a v pohodě. Co jsem jí koupila oteplováky, tak hotovo - my jedem na konci března ještě na závěr zimy do jeseníků a jí je to všechno krátký, lezou jí z toho kotníky :roll: mladší je snad ještě horší - ta má momentálně velikost boty 23 - zimní boty jsem jí kupovala v listopadu velikost 21 jo…pak jsem kupovala další velikost 22 a teď jako už na to dlabu a nosí jedny 24 od starší dcery zase s tlustou ponožkou. O hadrech ani nemluvím - dnes jsem zkusila jí na ven dát oteplováky od té starší a je jí to akorát, takže já ještě musím pořešit teda normálně oteplováky a kombinézu pro tu starší no, ta mladší to aspň podědí kdž nic jinýho :roll: no je to hrůza jako :roll: jedinou výhodu spatřuju v tom, že jak jsou blízko u sebe, tak pro každou mám jedny hadry a plus mám náhardní jen jedny a ty si půjčujou no :roll:

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 05.03.18 13:42

Dcera má úzkou nohu, takže tam kupujeme buď Richter nebo Superfit, nic jiného jí nesedí, synovi většinou Superfit, takže boty za cca. 1200 pár, i víc. Ještě že aspoň ušetříme na oblečení :zed:

KKatka23
Echt Kelišová 8278 příspěvků 05.03.18 13:44

Jinak teda celoročky taky nedoufám, že by vydržely až do podzimu, koupím aktální velikost a ty dva mě+ísce to vydrží v pohodě a pak normální tenisky zas…původně jsem myslela, že si to holky podědí, ale jako omyl… :nevim:

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 05.03.18 13:46
@smurfka píše:
Celoročky jsem nikdy nekupovala:-) je možné koupit větší a do toho zmešnovací vložku ( mělo by to ubrat jedno číslo ).. :think:

A co kupuješ? Celoročky myslím klasický uzavřený kožený boty, který nosí na jaře a na podzim.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 05.03.18 13:48

@KKatka23 U nás oblečení celkem v pohodě, i když nedávno jsem taky hleděla, když dcera prakticky přeskočila velikost 110 a už nosí 116.

KKatka23
Echt Kelišová 8278 příspěvků 05.03.18 13:52

@Mandarinka01 no hrozně se vytahujou - starší je hroznej hubeňour, ale proti vrstevníkům je relativně vysoká, má 99cm…takže problém sehnat tepláky, páč všechno jí to plandá v pase. Zato starší je malá a tlustá, takže ta zas spustu věcí po starší ani nevynosí, protože se do toho přes břicho prostě nevejde. Já teda zas jako nemám moc co nadávat, já mám staršně moc oblečení půjčený od tety po jejích dětech, takže málokdy musím něco kupovat, většinou hrábnu do pytle a najdu, co potřebuju, kupuju fakt většinou jen ty boty no…ale i tak mi to přijde, že holky děsně rostou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 13:53
@Mandarinka01 píše:
Dcera má úzkou nohu, takže tam kupujeme buď Richter nebo Superfit, nic jiného jí nesedí, synovi většinou Superfit, takže boty za cca. 1200 pár, i víc. Ještě že aspoň ušetříme na oblečení :zed:

Ale to je taková běžná cena za dětské boty, ne? My kupujeme boty od značky Fare a tam taky pár stojí minimálně těch 1200,–. Ale zase jsou kožené, kvalitní, vydrží fakt všechno. Kde se dají sehnat levnější kvalitní dětské boty? :lol:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 1 inzerát 05.03.18 13:56

Jinak, dědí vaše děti boty po sobě nebo kupujete každému své? Že všech stran slyším něco jiného. Někdo nesnese koupit boty z druhé ruky po cizím dítěti, ale sourozenci je po sobě normálně nosí, že to nevadí… :think:

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 05.03.18 13:57
@Janli píše:
To znám, mám tříletou dcerku s velikostí 28. Zatím jí boty vydržely jen na půl roku. Určitě nekupuj větší, jen aby vydržely. Špatně by se mu v nich chodilo.

Jee, to je dobrý, zrovna dumám, jestli dceři koupit už 28 na jaro, tenisky. Ale dceři bylo v prosinci pět. Hlavně všechny tenisky, co se mi líbí mají jen do velikosti 27 :roll: Synovi budou v létě dva a ten má teď zimní boty 23 a má nadměrek, takže nevím, jestli na jaro koupit už 24, nebo ještě 23. Jak moc mu noha vyroste :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >