Dětské chytré hodinky na sport

61554
28.7.20 08:37

Dětské chytré hodinky na sport

Hledeala jsem pár předchozích diskuzí, ale většina byla zaměřená na hledání hodinek, které má hlídat dítě ( GPS lokace, telefonování)
Já potřebuju klasické funkce smartwatch na sport. Ale na ruku hubeného11 tiletého dítěte.
Nejraději bych Garminy. Ale Vivofit Junior uplně nesplnuje to, co si představuju. Moje Vivoactive sice na poslední dirku zapne, ale vypadaj obrovské a že mu to utrhne ruku. :mrgreen:
Nějaká doporučení?
Zkrátka potřebuju něco, co bude měřit nějaké aktivity - cyklo, běh, inline, běžky. Ideálně i bazény ( není podmínkou). A bude to mít nějakou rozumnou apku statistiky, propojitelnou třeba s endomondem.

Příspěvek upraven 28.07.20 v 15:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3669
28.7.20 09:30

A jak velke dite? Syn je hubenour, ma ruce jak hulky a Vivoactive 3 jsou mu velikostne OK. Ale je mu teda 14. Krome plavani v otevrene vode tam ma vsechny aktivity, ktere potrebuje, nema jich tolik jako my na Garminech Phoenix ale z tech vyuzitelnych mu chybi jen plavani na otevrene vode, bazen ma. Propojujeme se vsichni s aplikaci Garmin Connect. Jen ted je problem, ze Garmin celi utoku vyderaskych hackeru a od minuleho ctvrtka jsou veskere jeho online sluzby mimo provoz. Doufam, ze to brzy opravi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
28.7.20 09:31

Jo ted vidim ze pises trilete. Tak to je moje odpoved mimo. Sorry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61554
28.7.20 15:42
@Ijen píše:
Jo ted vidim ze pises trilete. Tak to je moje odpoved mimo. Sorry.

Nene, 11. Mi nefungovala numerická klávesnice a z 11ti leteho zůstalo jen ti létě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama