Dětská gastroenerologie Karlák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vera1990
Kecalka 168 příspěvků 24.09.14 13:45
dětské gastroenerologe Karlák

Ahojík, maminky. Chci se zeptat zda máte některá ykušenosti s Primář Fruhauf. Jsme objednaný na listopad a ráda bych chtěla slyšel názory. Naco si mám dát pozor a dttt. Předem děkuji a byla bych ráda za jakou koliv odpověd

Reakce:
jujuli
Kecalka 165 příspěvků 24.09.14 14:02

Pracovala jsem s nim. odbornik na svem miste. Vydava radu doporuceni k vyzive kojencu a batolat. Jeden z nejuznavanejsich ve svem oboru v CR.

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 24.09.14 15:19

Ahoj a co máte za problém?

Vera1990
Kecalka 168 příspěvků 25.09.14 18:07

@jujuli paráda děkuji

Vera1990
Kecalka 168 příspěvků 25.09.14 18:13

@Petullka82 trmí od mala zácpou a teď to již cca dva měsíce řeší náš dr projímádlama a mě se to nelíbí. i přesto má stále problém a i tedka i odmítá potravu a má obavu z kakání. Vrchol všeho byl v úterý, kdy mu byli vydloubáni hovínka od dr prstem. Chudám celej den nechodil ani nesedal. a Zas projímadla. Prej to má v hlavičce ale já vím že ne i přes veškerou dietu se nám nedaří zácpu překonat. A bojím se že mu akorát zničej střeva těma projímadlama

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 25.09.14 23:01

Víš, když jsou takový problémy, můžeš vyzkoušet eliminační dietu a počkat 60 dní - pokud se dítko zlepší, víš, co ve stravě dělá problém, pokud ne, víš aspoň, že tím to není.
U zácpy bych zkusila vyřadit lepek - hlavně pšenici, takže žádný rohlíky, pečivo, těstoviny…
Nám tohle zabírá krásně, naopak jsem u obou dětí řešila dlouhodobý průjem a pediatra mi na to řekla, že je to tím, že kojím :zed:
Tak ať je líp!

Vera1990
Kecalka 168 příspěvků 29.09.14 11:23

@Petullka82 vyzkoušel jsme snad všechny diety od beylepkové až od bezmléčné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >