Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

4208
28.5.18 13:13

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Dobrý den, dnes jsem si dle vaší výzvy: Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!
Založila profil na Philips Avent, nahrála produkt, přišlo mi potvrzení o registraci produktu, ale to je vše o hrníčku ani slovo. :( Tak nevím, co mám ještě udělat, abych hrníček získala? Předem díky za info! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
28.5.18 13:17

Proč o tom zakládáš diskuzi? Mělas radši napsat adminům soukromou zprávu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.5.18 13:20
@Tableta píše:
Proč o tom zakládáš diskuzi? Mělas radši napsat adminům soukromou zprávu :think:

Protože to třeba bude řešit více maminek a diskuzi jsem dala do témat: Dotazy pro adminy. Takže pokud nejsi admin, nevím, proč se to to zajímáš? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
28.5.18 13:23

8o a to hned musíš být protivná? :lol: Já jsem ti normálně a slušně napsala :nevim: Kdybys jim napsala SZ, mohlas mít už od nich odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7886
28.5.18 13:24

@Saffiraa Nečetla jsi pořádně. Bylo tam uvedeno, že máš zadat svou adresu, pokud budeš mezi 1000 prvními, aby ti ho mohli poslat poštou. Takže pokud jsi byla dostatečně rychlá, přijde ti poštou, jinak ne. Co by ti o tom hrnku ještě měli psát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
28.5.18 13:25
@Hoa Mai cituji zakladatelku tématu :
@Saffiraa píše:
Takže pokud nejsi admin, nevím, proč se to to zajímáš? :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7886
28.5.18 13:32

@Tableta třeba proto, že založila veřejnou diskuzi a nepsala soukromou zprávu :mavam:. A taky proto, že znám odpověď, bylo to tam jasně napsané ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.5.18 13:38
@Hoa Mai píše:
@Saffiraa Nečetla jsi pořádně. Bylo tam uvedeno, že máš zadat svou adresu, pokud budeš mezi 1000 prvními, aby ti ho mohli poslat poštou. Takže pokud jsi byla dostatečně rychlá, přijde ti poštou, jinak ne. Co by ti o tom hrnku ještě měli psát?

No když mi posílají mail o každém zaregistrovaném produktu, mohli napsat, že gratulují k získání hrnečku. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19807
28.5.18 13:43

@Saffiraa kdo ví kolik jich ve skutečnosti vůbec doputuje k maminkám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3118
28.5.18 14:15

Mě přišlo v emailu, že po zkontrolování údajů hrneček odešlou do 30 dnů. Tak možná už si to nestihla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
28.5.18 14:20

Přišlo mi to samé, co @elinka90

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.5.18 14:58
@elinka90 píše:
Mě přišlo v emailu, že po zkontrolování údajů hrneček odešlou do 30 dnů. Tak možná už si to nestihla

Aha, tak to je divné. Posílala jsem to už v 8. hodin ráno. :nevim: No nic, tak díky za info!
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3118
28.5.18 18:14
@Saffiraa píše:
Aha, tak to je divné. Posílala jsem to už v 8. hodin ráno. :nevim: No nic, tak díky za info! :mavam:

Tak to ja rozhodne pozdeji. Vyplnila si adresu a zvolila vyrobek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4208
28.5.18 19:14
@elinka90 píše:
Tak to ja rozhodne pozdeji. Vyplnila si adresu a zvolila vyrobek?

Ano, adresu i produkt jsem zadala. Tak nevím, ale nevadí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13688
28.5.18 20:26

@Saffiraa

Dobrý den, prověřovala jsem to u kolegyně a pokud jste zalistovala produkt a přidala tam svoji adresu, tak by měl hrníček přijít. Co se týče nejasného potvrzení po vyplnění formuláře týče, děkujeme za informaci, obrátíme se na pořadatele a prověříme.

Hrníčků je tentokrát v soutěži opravdu dost, takže se určitě dostane i na ty, kteří vyplní formulář později.

Přeji hezký večer všem :mavam:,

Josefina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama