Reklama

Dětské kolo Acra Dino 144RN 2017 znáte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valila
Stálice 67 příspěvků 04.04.18 15:41
Dětské kolo Acra Dino 144RN 2017 znáte někdo?

Hledám kolo pro 4,5 letou a nejlevnější co jsem našla je Acra Dino 144RN 2017. Znáte ho někdo? Není tam malý průměr kol?
Nemáte někdo tip na kolo pro holku od 105 cm?

Reklama

Reakce:

dalimil
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 04.04.18 15:54

Ocelový rám, přehozené brzdy, tragické recenze na Heuréce. Sbazer je plný lepších kol z druhé ruky… :palec:

valila
Stálice 67 příspěvků 04.04.18 15:57

Díky, jen se bojím kupovat přes sbazar, ale asi to zkusím alespoň se kouknu někde tady poblíž.

valila
Stálice 67 příspěvků 04.04.18 15:59

Napadlo mě zeptat se na koloběžku, tu taky sháním taky pro stejně velkou holku. Je nějaká dobrá značka za dobrou cenu, co kola nafukovací? Díky

dalimil
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 04.04.18 16:14
@valila píše:
Díky, jen se bojím kupovat přes sbazar, ale asi to zkusím alespoň se kouknu někde tady poblíž.

chápu, pravda je, že to chce někoho, kdo tomu alespoň trochu rozumí s sebou. Ale tohle kolo bych já nekoupil. Nejlevnější je prostě špatný parametr k výběru.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama