Reklama

Dětské kolo pro 4letého? Jaké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mattez
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 27.12.16 21:39
Detske kolo pro 4 leteho? Jake?

Ahoj, chtela bych malemu ke 4tym narozeninam koupit kolo, asi s pridavnymi kolecky, ale nemam tuseni jakou znacku a typ? Poradite nekdo z vlastni zkusenosti?? DIky

Reklama

Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 27.12.16 21:45

My máme KTM, vel.16 a super. Ale- umí malý na odrážedle??Pokud ano, nekupovala bych balanční kolečka. Ony ty děti z těch odrážedel většinou sednou a jedou. Pokud teda umí šlapat? A ohledně velikosti kola- ono je lepší, když ho vezmeš s sebou a malý si vyzkouší, co mu sedne…

Nastys
Neúnavná pisatelka 19914 příspěvků 27.12.16 21:49

Tak my máme Specialized Hotrock 16 :) Pokud umí jezdit na odrážedle a umí šlapat, tak bych kolečka nekupovala :nevim: ;)

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 27.12.16 21:50

Syn měl taky specialized, mladší dema denny.

Všichni jezdili na odrážedle, kolečka nebyly třeba, i když jsme je k tomu kolu měli v ceně.

mattez
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 27.12.16 21:56
@Nastys píše:
Tak my máme Specialized Hotrock 16 :) Pokud umí jezdit na odrážedle a umí šlapat, tak bych kolečka nekupovala :nevim: ;)

Nenasla jsem nikde vahu kola :/ doporucis nejakou stranku? Na odrazedle jezdit umi, slapat taky a brzdit rucni brzdou tky umi..jakou ma brzdu tohle kolo?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47817 příspěvků 27.12.16 22:11

Specialized hotrock 20 na začátek. z druhý ruky za ok může na dvacítku

Nastys
Neúnavná pisatelka 19914 příspěvků 27.12.16 22:12

@mattez
Zkus kouknout sem.. nějaké info tu je.. http://www.kolokram.cz/…-orange.html?…

Tomička
Závislačka 3191 příspěvků 27.12.16 23:07

Také máme Specialized Hotrock 16, na odrážedle uměl, takže jsem ani kolečka k němu nepořizovala a hned první jízda perfektní ;) Tenkrát jsem hledala nějaké recenze a tohle kolo vyšlo jako snad nejlehčí? Nechci kecat, tu váhu nemůžu nikde najít…

Tomička
Závislačka 3191 příspěvků 27.12.16 23:14

@mattez Tak jsem ti ho zvážila :mrgreen: A má 9kg…

Ada22
Kecalka 475 příspěvků 04.02.17 09:46

Lehčí dělá author stylo. Ale jsou lehčí až od nějakého roku. Tak na to bacha, kdyby jste kupovali bazarové. U většiny 16" kol se brzdí hlavně torpédem. Ruční je jen na přední kolo. Ale je pár výrobcu co dělá u té 16" jen brzdu na řidítka jako maji větší kola.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 26.02.17 18:26

Jee, teď jsem přidala skoro tu samou diskuzi :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama